Kuralsızlar & Basher

*ATLAS*

Milis
Bu ne uyumsuz bir benzetme colarfx, harfler değişimi sistemsel olabilir mi acaba hiç düşündünüz mü?
Olayları şahsi algılama durumunuz var galiba. Öğrenmeye açık olmayı deneyin :)

CöL AsLaNi

Mızrakçı
şiii ağır ol abi desinler permatik kullan seni yesinler yiğidim miğidim ayaklarınıda geç yaşını başını kendine sakla elinizden geleni ardınıza koymayın alayınıza son kez söylüyorum

ALAYINIZ TEK SIRA OLSUN KRALINIZ BİR ADIM ÖNE ÇIKSIN
Acaba Ezel mi izleyip gaza geliyor yoksa Kurtlar vadisi mi tam çözemedim :dd haytt aslan kardeşimm benimm , reel hayatta da hazır ola geçelim mi peki :D

foxandreas

Acemi
şiii ağır ol abi desinler permatik kullan seni yesinler yiğidim miğidim ayaklarınıda geç yaşını başını kendine sakla elinizden geleni ardınıza koymayın alayınıza son kez söylüyorum

Gerçek ten üzülüyorum toplumumuzda böyle adamlar o kadar çok ki.sonra neden gelisemiyoruz.neden bizi disliyoar.aha nedeni bu gibi tipler yuzunden

colarfx123

Milis
Bu ne uyumsuz bir benzetme colarfx, harfler değişimi sistemsel olabilir mi acaba hiç düşündünüz mü?

olayları şahsi algılamaktansa kendini dev aynasında görüp konuşacak laf bulamayınca kendisinde daha beterleri olmasına rağmen milletin imlasına takılanlarla bir derdim var da diyebiliriz

CöL AsLaNi

Mızrakçı
Kuralsızlar hesap silen adamlardan bile zar zor toplayan düşmanına düşmanım demeye korkacak kadar cesaretsiz ama yazmaya gelince çok afilli olan laf ebesi boş bir klan:) düşmanına düşmanım diyebilen ve savaşan basher klanına başarılar
o kamileri savları köylerde tutacağınıza düşmanınıza vursaydınız sile almak zorunda olmazdı klanınız :)

foxandreas

Acemi
Ekosistem de herkesin bir yeri bir amacı vardır. insanları sınıflandırarak mı gelişmeyi planlıyorsun?
Evet sınıflandırarak gelişmeyi planlıyorum .şahinci elinde birasi kol dışarda bağır açık.bu gibi tiplerle her zaman 10 adım geride oluruz .misal bı arkadaş işte.realde eminim bu modele cuk diye oturuyordu

colarfx123

Milis
şahinci elinde birasi kol dışarda bağır açık.bu gibi tiplerle her zaman 10 adım geride oluruz .

her zaman 10 adım geride olmamızın sebebi şahinci elinde birası kol dışarda bağrı açık olan tipler değil bu tiplerin bizi her zaman 10 adım geride tutacağını düşünen tiplerin yaşamasıdır. insanların hayattan zevk alış şekilleriyle ülkeyi geri veya ileri götürme seviyeleri arasında nasıl böyle bir bağ kurabildin?

DeletedUser74985

Ziyaretçi
Yarın yeni bilgilerle görüşmek üzere, cancağızlarım..Kendinize ve arkanıza dikkat edin, her an herşey olabilir.
Para bellum.

*ATLAS*

Milis
ben söyliyim: herbokolok. 2 kitap okuyup 3 film izleyen entelektüel kesiliyor başımıza. ülke de aklı olmayıp fikri olan insanları temsil ediyor.
Mustafa Kemal Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi, Türkiye Atletizm Federasyonu Genç yetenekler keşif üyesi, Dünya liseler şampiyonu, şiir kitabımı adresine yollayabilirim.

Ha unuttum Aos uzay astronomi Bilimleri İtalya roma.

Ama bence haklısın daha çok eksiğim var, sizin gibileri temizlemek için daha çok çalışmalıyım.

K E S K İ N

Kılıç Ustası

knk sevdim seni güzel yazıların var oyunda beni bul adım garavel

Canikkk

Baltacı
Evet sınıflandırarak gelişmeyi planlıyorum .şahinci elinde birasi kol dışarda bağır açık.bu gibi tiplerle her zaman 10 adım geride oluruz .misal bı arkadaş işte.realde eminim bu modele cuk diye oturuyordu

Buna da bir açıklama getirmek isterim. Benim senin bahsettigin profilde çalışma arkadaşlarım var. Oturup muhabbette ediyoruz , çayımızı da içiyoruz insanlar daha kaliteli bir yasam sunsunlar diye belli donanımları geliştiriyoruz. Senin gibi yukarıdan bakan ve insanları sınıflandıran çalışma arkadaşlarıma nazaran biz çok güzel işler başarıyoruz. Sorun insanların giyimleri veya yaşam tarzları değil hastalıklı zihinler otekilestirenler.

colarfx123

Milis
Mustafa Kemal Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi, Türkiye Atletizm Federasyonu Genç yetenekler keşif üyesi, Dünya liseler şampiyonu, şiir kitabımı adresine yollayabilirim.

Ha unuttum Aos uzay astronomi Bilimleri İtalya roma.

Ama bence haklısın daha çok eksiğim var, sizin gibileri temizlemek için daha çok çalışmalıyım.
şiir sevmem ama sen iyi bir hikaye yazarına benziyorsun

foxandreas

Acemi
her zaman 10 adım geride olmamızın sebebi şahinci elinde birası kol dışarda bağrı açık olan tipler değil bu tiplerin bizi her zaman 10 adım geride tutacağını düşünen tiplerin yaşamasıdır. insanların hayattan zevk alış şekilleriyle ülkeyi geri veya ileri götürme seviyeleri arasında nasıl böyle bir bağ kurabildin?
Haklısın böyle zevk almaya devamke.ugrasamiyacam sizlerle.kafa yapısı fersah fersah geri çünkü.basherdeki adam gibi adamlara iyi savaşlar güzel oyunlar dilerim.oyun bu sonuçta .gerçek hayatta ciğeri beş para etmeyip .hep eziklenen insanlar .burada eline şans gectimi kendini Polat Alemdar sanıyorlar.yazik yurdum insanına çok yazık.

LAragon99

Baltacı

Kimse sizin yazdıklarını önemsemiyor. Herkes hata yapar. Az önce bana çoklu evren anlattın mesela çok teşekkür ederim, oysa 20 gün önce klan başkanınıza nükleer fizik hakkında yaptığım bir çalışmayı atmıştım forumda paylaşması için. Yani o konuda da sana sarabilirdim görül rahatlığıyla. Tek derdimiz şu, kendi söküğünü dikmeden kimseye bulaşma. Onu yanlış yazdın, bunu yanlış yazdın, gel ders vereyim yazmasanız size yazacak mıydım bunları? Konuyu kapatmaya çalışıyorum inatla ders verme derdindesiniz. Rica ettik olmadı, sizin de hatanızı gösterdik olmadı.. Özür dilemekten, hata yaptım demekten, haklısınız demekten korkmayın bu kadar. Hala neden hatalarınızı yazdığımı anlayamadınız. Belli ki anlamak istemiyorsunuz. Tekrardan iyi forumlar dilerim.

Dönüşümü de okumuşsunuz, çok severim. Umarım anlamışsınızdır çünkü bazı insanlar her sabah böcek olarak uyanırlar.