ZORBA

UBBE L0THBR0K

Kılıç Ustası
1 A sınıfından UBBE yi bu taktire şayan hareketleri için alkışlıyoruz. Hocam nasıl bir sıkıntın var anlamadım :D sana ne kim nasıl dünyaya girmiş velek ki farklı klanlar kurulsa diplomasi yapıldığında da bu sefer diplomasi yaptınız hüü diyeceksin. Ne kadar loser bir adamsın ya :D bu arada 10 klan değil sen 2 klan Zorba tek klan girse yine ezer geçer seni emin ol. Sal oyna oyununu iyi şeyler yaparsan taktir görürsün.

hı hı , olur olur : D
şu olsaydı , bu olsaydılar ile gelmeyin bilader az icraat artık : D

adanaliiii01

Kılıç Ustası
Ooo böyle giderse 3 e 5 e düşecez sen çnce ne istediğini bil sonra gel ben herşeye kabulüm çakma seni

UBBE L0THBR0K

Kılıç Ustası
her şeye kabulsen al gel işte 15 oyuncunu? : D
ne oldu yemedi mi : D
bak bizim oyuncularda pre de yok hadi : D
kendinizi ispatlamak için çok iyi bir fırsat : D : D

abilerine söyle bana aslan parcası diye hıtap edıcek bır hadde sahip değilsin onlar Köksökturen kımdır nedır necıdır hangı dunyalara gırmıs hangı rakıplerı yenmıs sana anlatırlar sen bu oyunda abı bana saldırıyorlar dedıgınde o saldıran abılerınden bırıde benımdır :)

asıret asıret deyıp aglıyorsun :) 63. dunya kamyon klanına bak bakalım :) oda benım klanım 48 tunga klanına bak bakalım oda benım klanım daha eskılere gıtmıyorum yasın onlara muhtemelen yetmıyordur :) bır bak ben kımım sen kımsın denkmıyız ozaman karsıma gec :) yanıma ısınlanıp 2 hafta dayanamayan oyunculardan 1 fark goster bana onlarda bos konusuyordu onlarda herseye aglıyorlardı :) senın bu oyunda oynadıgın dunya kadar benım klanıma kapattırdıgım dunya var

Aslan parcası derken dikkatlı ol 1 dunyaya gırmek ıcın 20 farklı nıck degıstırmek zorunda kalırsın cunku oynatmam senı

Aslan parçası, biz her dünyaya aynı nickle giriş yapamayız senin gibiler gibi : D
Her dünyada aşiret klanlarının karşısında oynuyoruz.
Sen de delikanlı gibi aşirete karşı 20 kişi savaş, rezil kepaze et.
Seninde nickini unutmazlar sonra nickini görünce tüm aşireti üstüne salarlar : D
Ama sen bilemezsin tabi bu işleri : D
10 değil 2 klan olsa demişsin, 2 klan olsunlar biz tek klan olalım : D
kazanma ihtimalleri yok : D
Neden 10 klan giriliyor sanıyorsun kafayı kullan biraz : D
Hala aglayan bebe emzik cart curt : D
Ağlayıp aşiret girenler belli : D
İstersen 50 klan sok, biz yine karşında oluruz : D

UBBE L0THBR0K

Kılıç Ustası
abilerine söyle bana aslan parcası diye hıtap edıcek bır hadde sahip değilsin onlar Köksökturen kımdır nedır necıdır hangı dunyalara gırmıs hangı rakıplerı yenmıs sana anlatırlar sen bu oyunda abı bana saldırıyorlar dedıgınde o saldıran abılerınden bırıde benımdır :)

asıret asıret deyıp aglıyorsun :) 63. dunya kamyon klanına bak bakalım :) oda benım klanım 48 tunga klanına bak bakalım oda benım klanım daha eskılere gıtmıyorum yasın onlara muhtemelen yetmıyordur :) bır bak ben kımım sen kımsın denkmıyız ozaman karsıma gec :) yanıma ısınlanıp 2 hafta dayanamayan oyunculardan 1 fark goster bana onlarda bos konusuyordu onlarda herseye aglıyorlardı :) senın bu oyunda oynadıgın dunya kadar benım klanıma kapattırdıgım dunya var

Aslan parcası derken dikkatlı ol 1 dunyaya gırmek ıcın 20 farklı nıck degıstırmek zorunda kalırsın cunku oynatmam senı

bilader boş yapma,
madem öyle, artizin ekibine gir. savaşalım.
çene çalma burda artık hadi : D

Skinny Pete

Okçu
Olm ne kadar tartıştınızya :) alın bi 15 kişi gidin kapışın yoksa bu muhabbet bitmez.Başlığa yazık ettiniz.

UBBE L0THBR0K

Kılıç Ustası
Kral burası klan tanıtım başlığı konuyu açan arkadaşa ayıp oluyor.Bu başlıkta tebrik eder geçersin.

en başta sadece kendi görüşümü yazmıştım : D
o geldi öteki geldi derken final bu , bitmiyorlar ki: D
yazmayacağım vallahi daha baydı.
sizin klan liderinizmiş köksöktüren o bile geldi baksana : D
başarılar zorba : dd

Centurion7*

Mızrakçı
her şeye kabulsen al gel işte 15 oyuncunu? : D
ne oldu yemedi mi : D
bak bizim oyuncularda pre de yok hadi : D
kendinizi ispatlamak için çok iyi bir fırsat : D : D
Klandan 15 oyuncu en ters bölgede başlatmak saçma olur.Zorbanın arkasında bi klan kurun zorba sizi müttefik olarak ekleyecek ve tek saldırı gelmeyecek.Karşınıza geçecek 15 zorba oyuncusuna da destek atılmayacak.Çok yazdın kendini göstermek için sana yapabilecegimiz en uygun şey bu.O zaman icraatini görürüz.Kazanırsan burda seni tebrik ederiz :) ayrıca seni ciddiye alıp böyle bi teklif ettiğimiz içinde bi teşekkür bekleriz :)

UBBE L0THBR0K

Kılıç Ustası
Zaten 10 klansınız, 15 oyuncunuz ters tarafa ışınlan atsa ne olacak? : D çok merak ettim : D
yanınızda olmasalar yapamayacak mısınız yani nedir anlamadım : D

UBBE L0THBR0K

Kılıç Ustası
15 kişiyi 10 klanınızın içine çağırıyorsunuz, 15 oyuncunuzu farklı yere yollayamıyorsunuz : D
Bir de sanki iyilik yapmış gibi '' teşekkür bekliyoruz '' diyorsunuz : D
Siz vallahi şaka olmalısınız be : D
Çok cömertsiniz, oyuncusunuz teşekkür ederiz : D : D