Klasik Dünya 15

Hangi Dünya Favorin?

• Klasik Dünya 15-A

Oylar: 104 33,9%
  • Klasik Dünya 15-B

Oylar: 128 41,7%
  • Klasik Dünya 15-C

Oylar: 75 24,4%

• Toplam oy kullanan
    307
  • Anket kapalı .
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Edit-997395

Yasaklı
nickini hangi nöbet çıkışında gaza gelip de aldın sen bi onu söyle :D

ahshshjaj Milithub diye bir instagram sayfası var . 2 saat falan videolarına baktım tabi yazıları falanda okuyunca bir gaza gelmedim değil .Sonra dedim ki ulan antin kuntin nicklerle oyun oynuyorsun kendine has , kendini de gösteren bir nick bul . O sıra da milliyetçilik damarım kabarmış tabi . Sonrası malum işte :D

**Geosmin**

Acemi
Bir kişi de şunu yazmasın. Evet katil olup, yakalanmamanın da bir çok yolu var. Bu seni akıllı yapmıyor ama! Kurallara uygun olmayı öven insan olmak yerine, önce arka kapıyı düşünüp sonra da diğerlerine "bak, arka kapı da var" demenin zeka unsuru olduğunu sanan bir dünyadayız.

Şu duruma mecbur eden bir oyun yönetim yapısı :) hatası bizde değil kendinizde arayın

neyse fazla yazmayayım sonra bağlanıyorum malum doğru söyleyeni 9 hesaptan banlıyorlar

Edit-997395

Yasaklı
Güzel bir fikir daha. @Tibelda ne diyorsun bu heyecana var mısın :D
Valla bence 3-5 dünya bu şekilde açıp insanları birbirine düşman etmeniz lazım . Herkes birbirine polyanna gibi davranıyor . Herkesi karşı karşıya getirebileceğiniz dünyalar açmanız gerekiyor o da klan kuramamaktan , yön seçimi ve davet edilememekten falan geçiyor . Bence deneyin bakın seveceksiniz :D

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Şu duruma mecbur eden bir oyun yönetim yapısı :) hatası bizde değil kendinizde arayın

neyse fazla yazmayayım sonra bağlanıyorum malum doğru söyleyeni 9 hesaptan banlıyorlar
Tabi canım, her şey şeytanın suçu :) Sen adam öldür sonra şeytan teşvik etti beni de :) Sanıyorum ki bazılarımız özgür irade ve hür seçim yapabilmemiz adına her birimize ayrı karakter, kişilik ve akıl tanımlaması yapılırken tuvalet molasındaydı :)

werower07

Milis
Bir kişi de şunu yazmasın. Evet katil olup, yakalanmamanın da bir çok yolu var. Bu seni akıllı yapmıyor ama! Kurallara uygun olmayı öven insan olmak yerine, önce arka kapıyı düşünüp sonra da diğerlerine "bak, arka kapı da var" demenin zeka unsuru olduğunu sanan bir dünyadayız.
@Tibelda hukukçu yorumu yapayım mı, özlemişsindir skkdekfkekdk

Pollyanna**

Atlı Okçu
Valla bence 3-5 dünya bu şekilde açıp insanları birbirine düşman etmeniz lazım . Herkes birbirine polyanna gibi davranıyor . Herkesi karşı karşıya getirebileceğiniz dünyalar açmanız gerekiyor o da klan kuramamaktan , yön seçimi ve davet edilememekten falan geçiyor . Bence deneyin bakın seveceksiniz :D
Pollyanna: Benim bu işle ne alakam var?

Ranuna Vadisi*

Mızrakçı
Oyumu A özelliklerinden yana kullandım. Üretim hızlarının artırılması altın paranın düşürülmesi gibi özellikler getirilir savaşlara ivme kazandırılırsa gerçekten keyifli olacağını düşünüyorum.

Yön seçiminin etkin olmaması bu seçenek içinde geçerli olursa en azından dünya başında ki kalabalık kadrolara karşı eğlenmek isteyen küçük toplulukların şansını daha yüksek görüyorum. Son olarakta klanların kilitlenme durumunun tekrardan denenmesi ve seçenekler arasında olması fikrindeyim :)

**Geosmin**

Acemi
Haksız ban attığımızı düşünen bir insanın adil bir oyun oynayacağımızı düşünmesi ile ilgili bir çelişki :)

Sen şöyle bi gel de dünyaya varsa illegal bir durum banlarsın :) yönetimin sizde olduğu bir oyuna davet ediyorum ama kalkmış hala yok adil yok bilmem ne :) gir dünyaya görüşelim

Oyumu A özelliklerinden yana kullandım. Üretim hızlarının artırılması altın paranın düşürülmesi gibi özellikler getirilir savaşlara ivme kazandırılırsa gerçekten keyifli olacağını düşünüyorum.

Yön seçiminin etkin olmaması bu seçenek içinde geçerli olursa en azından dünya başında ki kalabalık kadrolara karşı eğlenmek isteyen küçük toplulukların şansını daha yüksek görüyorum. Son olarakta klanların kilitlenme durumunun tekrardan denenmesi ve seçenekler arasında olması fikrindeyim :)
bı haftada akademı anca kurarsın fatıh gerıye kalır 3 hafta w sonu buyuk koy sayılı olur sanırım

honey badger

Milis
Ya hu davet sistemi ve ön kayıt kapalı olsun , herkes farklı farklı yerlere düşsün mesela . Yine birbirlerini tanıyanlar DC falan kurup birbirlerine karşı organize saldırsınlar o çok önemli değil . 4 tane kıta var sonuçta 10000 tane de oyuncu . Bunu herkes yapacaktır illaki ama dünya kapanma zamanı ve koşulu uygun olduğu sürece zevkli ve herkesin birbirinin kuyusunu kazdığı bir world olacağı için bence efsane bir world olur :D Hem düşmanlıklar da artacaktır ve bir sonra ki dünyaya girişler de insanlar birbirinin yüzüne bakamayacağı için aile de olamayacaktır :D
3000 oyuncu anca vardı geçen dünya 1k civarı bir klandaydı geri kalan 2k 3-4 klana ayrıldı belki bu dünya farklı olabilir katılıma bağlı ama yine de önce katılımı görmek lazım :) he bence bu yapılıyorsa herkesi random klana koyup klanda kilitlenebilir otomatik olarak herkese yönetici hakkı verilir zaten klanı dağıtma yok geçinemeyen siler olur biter sfghjkj

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Sen şöyle bi gel de dünyaya varsa illegal bir durum banlarsın :) yönetimin sizde olduğu bir oyuna davet ediyorum ama kalkmış hala yok adil yok bilmem ne :) gir dünyaya görüşelim

Teşekkürler, yönetiminde olduğum oyunları oynamak karakterimde yok. Böylece tüm iftiralardan uzak durabiliyorum :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.