Muhteşem Performans!

werower07

Baltacı
Hukuk herkese lazım azizim herkese.Burada hukuka ya da etiğe uygun davranmayanlar gerçek hayatta bunun benzerini yaşadığı zaman hakkını aramaya çalışır lakin en dar alanda bile saygıyı sağlamayan insanlar dışarıda da arsızlaşır ve göz yumduğun arsızlık sana da bulaşır.
o zaman geceyi bir şiirle sonlandırayım. İyi geceler cümleten.

İnsansız adalet olmaz.
Adaletsiz insan olur mu?
Olur, olmaz olur mu!
Ama, olmaz olsun.

-Özdemir Asaf

Steve Rogers

Mızrakçı
Valla çok da güzel uyuyordum :) Gece yarısından evvel kılıç fake atmışsınız, güldüm baya :D Şimdi raporlara bakıyorum da mis arasını doldurmaktan kastınız nedir anlayamadım acemice atılan fakeler mi :D

Musluk*

Yasaklı
Valla çok da güzel uyuyordum :) Gece yarısından evvel kılıç fake atmışsınız, güldüm baya :D Şimdi raporlara bakıyorum da mis arasını doldurmaktan kastınız nedir anlayamadım acemice atılan fakeler mi :D
3 köy vermişsin hala acemice atılan fakeler diyorsun :D mis arasına girmeyi deneseydin mis arasını doldurmaktan kastımı anlardın dostum :)

Tibelda

Emekli Görevli
Forumda sorunları yazarak tartışarak oyundan zevk almaya çalıştıkça ceza yiyen insanlar oluyor ama forumu ortaokul seviyesinden de aşağıya düşüren insan görünümlü mahluklara sadece metin düzeltmesi yapılıyor.
Oluşturduğum ticket'a verilen cevabın üzerine başka admin otomatik cevap vereceğine vaktinizi keşke daha güzel harcasanız.Güçler ayrılığı ilkesi olması gereken yerde forum ve oyun içi denetim aynı kişilerin elinde olduğu müddetçe ne forum seviyesi yükselir ne de oyun kalitesi.
Bu yazı da banlanır şimdi :)

Neden banlansın? Gördüğüm kadarı ile sen pek o bahsettiğin ceza yiyen oyunculardan değilsin zaten. Yani kuralları ihlal etmemişsin ve biz de yazdıklarına yada hesabına müdahale etme gereği duymamışız. Demek ki kurallara ve işleyişe uygun davranıldığı zaman insanlar ceza almıyor değil mi? Bizim amacımız oyuncularımızı forumdan uzaklaştırmak değildir. Üye olurken kabul ettiğiniz şartlara uygun davrandığınız sürece de uzaklaştırılmazsınız.

Ne güzel yazmışsın meslektaşım. Uygulamadan tecrübelisindir neyin hakaret olup olmadığı hususunu. Geçtiğimiz günlerde de bana biliyorsun forumda Hukuk disiplininde hakaret niteliğinde sayılan bir cümle sarfedildi ancak bu cümle halen ısrarlı şikayetlerime rağmen kaldırılmadı, teşhir edilmekte. Bu tür insanlar da böyle örnekleri görüp iyice cesaretleniyorlar. Yazık oluyor.

Hukuk okuduğun için adalet kavramını icat etmiş gibi davranmana gerek yok. Bizde temel olarak bahsettiğin durumlara hakimiz. Burası mahkeme salonu değil ve TC Anayasasına göre karar verilmiyor. Forum kuralları ve işleyişine herkesin uyması gerekiyor. Raporladın, ticket açtın diye kimseyi uzaklaştırmak zorunda değiliz. Sizin sorumluluğunuz bizlere durumu bildirmektir. Değerlendirme ve karar klanlar destek ekibinindir.

Son düzenleme:

Steve Rogers

Mızrakçı
Dediğim gibi uyuyordum valla uğraşmadım mis arası bilmem ne :D Hakkınızda şahsi olarak bir şey söylenmesine gerek dahi yok forumda klanınız hakkında açılan başlıklar, oyun içerisinde dönen ekran görüntüleri vs. yeterli :)

Steve Rogers

Mızrakçı
Neden banlansın? Gördüğüm kadarı ile sen pek o bahsettiğin ceza yiyen oyunculardan değilsin zaten. Yani kuralları ihlal etmemişsin ve bizde yazdıklarına yada hesabına müdahale etme gereği duymamışız. Demek ki kurallara ve işleyişe uygun davranıldığı zaman insanlar ceza almıyor değil mi? Bizim amacımız oyuncularımızı forumdan uzaklaştırmak değildir. Üye olurken kabul ettiğiniz şartlara uygun davrandığınız sürece de uzaklaştırılmazsınız.

Hukuk okuduğun için adalet kavramını icat etmiş gibi davranmana gerek yok. Bizde temel olarak bahsettiğin durumlara hakimiz. Burası mahkeme salonu değil ve TC Anayasasına göre karar verilmiyor. Forum kuralları ve işleyişine herkesin uyması gerekiyor. Raporladın, ticket açtın diye kimseyi uzaklaştırmak zorunda değiliz. Sizin sorumluluğunuz bizlere durumu bildirmektir. Değerlendirme ve karar klanlar destek ekibinindir.
İkinci cümle başındaki - de eki ayrı yazılır

Musluk*

Yasaklı
Dediğim gibi uyuyordum valla uğraşmadım mis arası bilmem ne :D Hakkınızda şahsi olarak bir şey söylenmesine gerek dahi yok forumda klanınız hakkında açılan başlıklar, oyun içerisinde dönen ekran görüntüleri vs. yeterli :)

Profilinde yer alan ipuçlarını kaldırmana çok sevindim zira pek yol gösterici değiller aüksaüfkaüsfkaü

Steve Rogers

Mızrakçı
Neden banlansın? Gördüğüm kadarı ile sen pek o bahsettiğin ceza yiyen oyunculardan değilsin zaten. Yani kuralları ihlal etmemişsin ve biz de yazdıklarına yada hesabına müdahale etme gereği duymamışız. Demek ki kurallara ve işleyişe uygun davranıldığı zaman insanlar ceza almıyor değil mi? Bizim amacımız oyuncularımızı forumdan uzaklaştırmak değildir. Üye olurken kabul ettiğiniz şartlara uygun davrandığınız sürece de uzaklaştırılmazsınız.

Temel durumlara hakim iseniz ifade özgürlüğü diye bir şey bilirsiniz, mesajımı değiştirmezsiniz :D