Muhteşem Performans!

to death-

Kılıç Ustası
KTG* klanı olarak;

Bugün Araz klanlarından korkup, sırf kendilerine yaranabilmek için biz müttefik klanlarına, komplo kurup, arkamızdan Araz ile birlikte gizli wp ve dc sohbetlerinde iş çeviren, bu sabah 07:30 civarlarında GırGır olan klan adlarını ArAz7 yapıp, köylerimize ortak mis. kami çıkan bazı kaliteli arkadaşlardan bahsedeceğiz. Peki, kim mi bu arkadaşlar? SS'leri ile sizlerin önünüze sereceğiz : ))

Bu kaliteli arkadaşlar GırGır klanının yöneticileri arkadaşların ta kendileridir..
Not : GırGır klanında olup bu arkadaşları tanımayan, bu yöneticilerin yaptıkları hain plandan haberleri bile olmayan arkadaşlar üzerine alınmasın, siz değerli oyuncular ile bir derdimiz yoktur. Eminim ki bu hain plandan haberiniz olması dahilinde GırGır klanını, bir oyun için bu tarz komplo ve entrikalara gerek olmadığını düşünüp klandan ayrılanlarınız olacaktı.

Gel gelelim tekrar bu planı yapan arkadaşlara..

Performans dünyasında Nickleri '' *who* '' ile başlayan arkadaşların hepsi ve ek olarak IOTA nickli arkadaştır. [Gırgır]
Ek bilgi ; Bu oyuncuların real klanları '' KİMYASAL '' klanıdır.

Bir oyun için Komplo düzeyinde iş çevrilir mi? Çevriliyormuş arkadaşlar : ))
Neden komplo diyoruz?
Bu GırGır klanı yöneticileri arkadaşlar, kendi ekiplerinden birisine rica edip, kendisini KTG* oyuncusu imiş gibi sahte kimliğe büründürtüp , planı yapılmış, önceden kendileri tarafından belirlenmiş mesajları whatsapp' dan birbirlerine yazarak, bizim üzerimize nasıl iftiralar attıklarını ss' lerde göreceksiniz. Eeee, sonuçta araz klanları ile birleşmek var. Bu yolda her yol kutsal kendileri için...

1. SS' de gördüğünüz gibi, Ozan *who* Casanova isimli arkadaş, biz KTG* klanının Araz klanlarına yapacağımız operasyonda '' Ne zaman ve Nereye? '' vuracağımızı özellikle öğrenme çabası içine giriyor : )) Güya kendileri de '' Biz haritada bu tarafı vuracağız '' diye yalandan info vererek yalanlarını kendilerince inanılır hale getirmeye çalışıyor : ))

2. SS, de ise, Biz KTG* ekibinin , Araz 6 ve 8 klanlarına yapacağımız operasyonun tarihini çoktan belirlemiş olduğumuzu kanıtlayan ss' i görüyorsunuz. İyi de bu uygulamaya geçildi mi? diye soracaksınız, haklısınız. O zaman ss' lere bakın, saat ve tarih wp ss' inde görüldüğü gibidir.

Bizim dediğimiz tarihte, dediğimiz saatte op. yaptığımız buradaki resimlerle kanıtlanmıştır umarım, hepsini koymaya kalksak 3 saat uğraşırız.
Bizim kami ve mislerimiz bu saatte Araz klanı oyuncularına giderken, meğer GırGır klanı Araz ile bir olup, DC' de arkamızdan bizim köylerimize mis. kami planı yapıyormuş : )) Onun ss' ini de aşağıya bırakıyorum.

Performans dünyasında oynayanların bileceği gibi, LUXOR isimli oyuncu Araz klanı üyesi, who nickli oyuncular ise önceki GırGır, şimdi ki Araz7 : D Kendilerine bu ss' i atıp '' neler oluyor? '' dediğimizde şaşırdılar tabii ki, nereden elimize geçtiğini düşündüler olsa gerek.. Tabii ki hiç bir mesajımıza dönüş yapmadılar.

Bütün bu olanların dışında, Araz' a köy kaptırmamaları için bizzat kendim, klanımdan çıkıp, Araz'a karşı mis arası atıp köy kurtardığım bile oldu : ) Ama nereden bileceksin sonu böyle olacak? Böyle bir '' dönüşü '' kim tahmin edebilir, hem de bir oyun için : ))

Bir oyun için bu kadar şekilden şekile giren arkadaşlara diyecek birşey bulamıyoruz .
Emin olabilirsiniz ki, gerçekten böyle bir entrika ve hainlik ile karşılaşmasak, bana bu saatte bu kadar yazıyı kralı gelse yazdıramaz : ))

Evet arkadaşlar , takdiri siz değerli oyunculara bırakıyoruz.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

texasrony

Yasaklı
Bu oyunda tarih onları da yazacak. Umarım mertçe oynamayı da öğrenirler bir gün. Herkes kendine yakışanı yaptı yine :)

yuwa

Mızrakçı
Hücum kendi ismiyle girmeye korktuğu, ürktüğü, yediremediği dünyada geçmiş diplomasilerini de kullanmaktan çekinmemiş. İçindeki bir çok oyuncunun bugün çıkıp arazı vurmak istediğini dünya alem biliyor fakat baştaki 2-3 kişinin ağzına baktıkları için inisiyatifi kullandıkları yön belli...

Savaşın seyrinden de bahsedeyim durum şu an şu şekilde;

Araz1.PNG

araz2.PNG

Şu 2 günlük dünyada yaptıkları fırıldaklıklar olmadan bu oyunun kazanamayacağını bilen kitle savaşın gerçek istatistiklerinde yaklaşık 30 köy kadar geridedir.

Hem gel 10 klan olarak gir, 10 klan olarak girmene rağmen bir de kepaze ol... Ben klanım ve dahil olduğum paktın savaşından razıyım. Verdiğimiz emekleri, mücadelemizi herkes görüyor.

tunahan5566

Casus
Güzel bir çalışma olmuşta forumda benim bildiğim özel mesajları yayınlamak yasak az sonra mesajı kaldırırlar veya ban yersiniz :)

to death-

Kılıç Ustası
Ok bye.
Wp ss i bize vurma niyetiniz.
Oyun ss i de yöneticinizin size güvenemediğimiz için her ihtimali denedik diyerek kabul etmesi.
Güvenmemekte haklısınız. Devam :)

Attığın wp ss' in deki olayı ben yukarıda delilleriyle paylaştım aslan : ))
Kendi kendinize bu konuşmayı yazdırıp çizdirip delilmiş gibi de buraya koymanız çok acınası : ))

.Björn.

Milis
Eğer size vuracak olsaydık araza atmazdık o kadar kami misi senin kafanda patlatırdık.

Ki biz sizi vursaydık sizin gibi değil söyleyip vururduk.

Karakter meselesi .d