Muhteşem Performans!

ohstiffany

Yasaklı
Oooo crazy is here himayesi altındaki meşhur slihaa da gelmiş. Anlaşılan abileri olanların forumda çenesi açılıyor birden konuştuklarına göre :D

Steve Rogers

Mızrakçı
Senin de büyük konuşmaman gerektiğini anladığına eminim :) Gece forumda birine sallarsın sabah 3 köyün gider bu oyunda her şey olabilir aynısı bizim de başımıza gelebilir :) görüşmek üzere
Ben büyük konuşmam, büyük konuşana lafını iade ederim. Ek olarak dün gece arkadaşınızın ulaşmış olduğu hakaret ve vicdani değerlere küfür boyutu, kabul edilebilir sınırların çok ötesindeydi. Çok şükür öyle klan dostlarım yok ve olmayacak da :)

Musluk*

Yasaklı
Ben büyük konuşmam, büyük konuşana lafını iade ederim. Ek olarak dün gece arkadaşınızın ulaşmış olduğu hakaret ve vicdani değerlere küfür boyutu, kabul edilebilir sınırların çok ötesindeydi. Çok şükür öyle klan dostlarım yok ve olmayacak da :)
Arkadaşınız dediğiniz kişiyi tanımıyorum bir kere bile konuşmadım ne dedi ne söyledi de bilmiyorum sadece haritadan silinmişsin mesajınızı okudum :)

Steve Rogers

Mızrakçı
Arkadaşınız dediğiniz kişiyi tanımıyorum bir kere bile konuşmadım ne dedi ne söyledi de bilmiyorum sadece haritadan silinmişsin mesajınızı okudum :)
İyi ki siz okumadan evvel sildirmişiz :) Bu hayatta her şeyin ve herkesin bir sınırı olmalıdır, bunun bir oyundan ötesine çıkılarak toplumun kanayan bir yarası üzerinden hakaretlerde bulunmak bazı sınırların çok ötesindeydi :)

**Geosmin**

Mızrakçı
Neden banlansın? Gördüğüm kadarı ile sen pek o bahsettiğin ceza yiyen oyunculardan değilsin zaten. Yani kuralları ihlal etmemişsin ve biz de yazdıklarına yada hesabına müdahale etme gereği duymamışız. Demek ki kurallara ve işleyişe uygun davranıldığı zaman insanlar ceza almıyor değil mi? Bizim amacımız oyuncularımızı forumdan uzaklaştırmak değildir. Üye olurken kabul ettiğiniz şartlara uygun davrandığınız sürece de uzaklaştırılmazsınız.

Hukuk okuduğun için adalet kavramını icat etmiş gibi davranmana gerek yok. Bizde temel olarak bahsettiğin durumlara hakimiz. Burası mahkeme salonu değil ve TC Anayasasına göre karar verilmiyor. Forum kuralları ve işleyişine herkesin uyması gerekiyor. Raporladın, ticket açtın diye kimseyi uzaklaştırmak zorunda değiliz. Sizin sorumluluğunuz bizlere durumu bildirmektir. Değerlendirme ve karar klanlar destek ekibinindir.

Çok haklısınız