Pars - Star Trek Savaşı

Arelll

Yasaklı
Babayiğitler, koçyiğitler alta düştüm diye üzülmeyin üste çıktım diye de sevinmeyin. bu bir mücadele illaki bi taraf galip gelecek bi taraf mağlup olacak. erken sevinen erken üzülür:)) bizler düşmanına dahi saygı duyan bir milletin torunlarıyız. hele hele oyun için böyle dalgageçer vari konuşmalar biz değerli gençlere yakışmıyor. bana ne mesajlar geldi şimdi burda böyle ağız dalaşına mı girelim yani:)) hesap satın alma- devir etme- bakıcılık verme konusu sadece biraz ilginç olmuş hadi müttefiğine ya da paralel olduğun klana verirsin hesabını anlarım ama böyle düşman klana kaybedince op yiyince bakıcılık verme şifre verme bunlar pek yakışmamış. ama o da sorun değil açıkça söylüyorum madem öyle oluyorsa ona da saygı duyarım. zamanında bana bile bir kaç kez hesabımla ilgili pre karşlığı imalarda bulunuldu kimi ciddiydi kimisi gayri ciddi tabiki o değerli arkadaşlarımı burdan söylemicem. neyse madem böyle bir usul de var oyunda artık paradan yana sorunumuz yok bilinsin . hesabına güvenen ulaşabilir biz mücadelenin her yerinde varız arkadaşlar. son olarak söylediklerimle ilgili tartışmacı bir tutuma lütfen girmeyelim zira cevap vermem:))) şu anlık baba-pars ittifakı avantajlı görünüyor parsı oyuna tutunma ve oyunculuklarından dolayı tebrik eder sonlara doğru işlerin nasıl gideceği belli olmaz ona göre görüşelim savaşalım derim.
HERKESE İYİ OYUNLAR, SAYGILAR...

KIRMIZI ŞORTLİİİİ SEN YA MEDYASIN YA DA EMNİYETTENSİN:))))) SEN ÇOK ARTİZ Bİ İNSANSINN

Biraz daha kendinizi avutun her taraftan kami vs. atıp bir klana karşı pakt kurup geldiğiniz skor ile övünün. Biraz daha kendinizi avutun, tayfunun gözleri açıldı aklı sıra oyun yapmaya çalışıyor siz hala uyuyorsunuz. =)

Tayfuncuk çöktüğü Osmanlı klanların hesap silmeleri önlemek için ikna etmeye çalışıyormuş. Mikail olmaya çalışıyor bu tayfuncukta oyuncuları kullaanmak için her şeyi yapıyor. Yeter yeter :)

Hesap silmek isteyen Osmanlı, ikna etmek için imtiyaz veren tayfuncuk capsı.
hqdefault.jpg

Arelll

Yasaklı
Tayfuncuk çöktüğü Osmanlı klanların hesap silmeleri önlemek için ikna etmeye çalışıyormuş. Mikail olmaya çalışıyor bu tayfuncukta oyuncuları kullaanmak için her şeyi yapıyor. Yeter yeter :)

Hesap silmek isteyen Osmanlı, ikna etmek için imtiyaz veren tayfuncuk capsı.
25951 adlı eklentiyi görüntüle

ELİNE SAĞLIK BEN BUNU WP DA KULLANAYIM DA MİLET GÜLSÜN AZ:)))

Nuri66

Yasaklı
KIRMIZI ŞORTLİİİ AĞZINLA LAF YAPACAĞINA BİRAZ İSTATİSTİK YAP :)))

25949 adlı eklentiyi görüntüle
Arel hocam suankı ıstatısgınız ıcın bızım ustumuzdeki tebrık ederım 3 klandan op yerken sıze karsı savunma yaptık savunmamız hıc kalmadıgı halde o ara nırvana star alay ekıbınden op yiyorduk alaydakı ler sıldı gıttı toparlanıoruz toparlandık sızle savasımızda suan 2 cephede savasacaz nırvana vs star sızdekı artık 2 cephede savasacaksınız baba pars bundan sonrası ıcın basarılar dilerim aterna sıze bısı demıyor mıkaıl koy alamadıgında aglıyor da ben bakıcıya vermısmısım bır tane arayı kendı klanım attı onuda devrımmete ve burcıgın kalanı tek basıma tuttum onu dio senlık bır durum yok Ben istiklal klanının yonetımındeım halada aragorna hıc bısı demedıgımız halde sacma sapan konustu girip forumda sırf bende oynama ıstegı kalmamıstı star klanı da bıtene kadar burda olacagım hayırlı iftarlar hayırlı aksamlar

Nuri66

Yasaklı
Herkes sılecegımizi dusunmustu he senın tebrıgin içinde tesekkur ederım mıkaıl kendıne yedıremıor sılmemıze bu aradan cıkmamamızı yedıremedigi icin de tebrık de edemıor keske sızın gıbı dusuncli insanlar onun safında yanında yer almasaydı

Arelll

Yasaklı
Arel hocam suankı ıstatısgınız ıcın bızım ustumuzdeki tebrık ederım 3 klandan op yerken sıze karsı savunma yaptık savunmamız hıc kalmadıgı halde o ara nırvana star alay ekıbınden op yiyorduk alaydakı ler sıldı gıttı toparlanıoruz toparlandık sızle savasımızda suan 2 cephede savasacaz nırvana vs star sızdekı artık 2 cephede savasacaksınız baba pars bundan sonrası ıcın basarılar dilerim aterna sıze bısı demıyor mıkaıl koy alamadıgında aglıyor da ben bakıcıya vermısmısım bır tane arayı kendı klanım attı onuda devrımmete ve burcıgın kalanı tek basıma tuttum onu dio senlık bır durum yok Ben istiklal klanının yonetımındeım halada aragorna hıc bısı demedıgımız halde sacma sapan konustu girip forumda sırf bende oynama ıstegı kalmamıstı star klanı da bıtene kadar burda olacagım hayırlı iftarlar hayırlı aksamlar

açıklaman için eyvallah. zaten mücadele edenleri hem özelden hem de burdan tebrik ettim. her adamın hakkı değil güzel aralar ve peşlemeler oldu. bundan sonra daha da zzevkli olur inşallah mücadele.

Dzpiyadee

Kılıç Ustası
Baba klanini tebrik ediyorum guzel bakıp güzel savaştılar pars hesapları ile keza hesapların orjinalleri bir işe yaramıyordu. İstiklal klanini ayrı tebrik etmek istiyorum bizi en çok onlar zorladılar. Pars için bişey demeye gerek duymuyorum keza savaşın başladığı 2 3 gün sonra hepsi kayboldu gitti.
Nuri kardeş tek başına güzel direndin seni de kutluyorum ayrıca. Savaşta edebini bozmadan kişiliğinden ödün vermeden al ben yapamadım sen yap diyerek hesapları vermeden cesurca savaşan herkezi kutluyorum. ALAY pars Savasi herkesin bildigi üzere istenilen sonuçla bitmiş babanın alay klanina üstünlüğü ile de alay baba savaşı bitmistir. Geriye kalan şerefi ile oynayan herkeze basarilar dilerim.