Şu tablo oyunda gelinen noktadır.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Deleted User - 5527508

Ziyaretçi
Neden değişmesin ? biz 700 kişiyiz diyelim. Dünyada 3000 kişi var. 1000 i rasgele geldi diyelim veya yanına alamadın. Kalır sana 1300 kişi. 1300 kişi ile 700 kişiyi yenemicek misin ?

Sizin bu kadar zorunuza giden 700 kişi olmak değil. 700 " oyuncu " olmak :) Yoksa çok gördük 1500 kişiyi bir araya getirip dünya kapatamayanları. 1500 kişinin içinde anca 50-60 oyuncusu olanları.

Kardeş uzun soluklu bir w e girersiniz 1000kişi ben karşınıza geri klanları birleştirip çıkarım siz merak etmeyin. Ama bir aylık dünyada kimse sizinle uğraşmaz bırakırlar biz büyüğüz sanarsınız olay biter

eto1907

Baltacı
Neden değişmesin ? biz 700 kişiyiz diyelim. Dünyada 3000 kişi var. 1000 i rasgele geldi diyelim veya yanına alamadın. Kalır sana 1300 kişi. 1300 kişi ile 700 kişiyi yenemicek misin ?

Sizin bu kadar zorunuza giden 700 kişi olmak değil. 700 " oyuncu " olmak :) Yoksa çok gördük 1500 kişiyi bir araya getirip dünya kapatamayanları. 1500 kişinin içinde anca 50-60 oyuncusu olanları.

siz hala anlamamak için ısrar ediyorsunuz konuyu..
ben bir tanımadığım yere gittim orada 5 kişi geldi beni patakladı..adamlık mı olur bu sence?
ben yine bir tanımadığım yerdeyim tek tek attım kim kazanırsa dedim...

hangisi adil sence

Cheguvera

Mızrakçı
real madrid sahaya 50 kişi mi çıkıyor? 11 kişi çıkıyor. saçma sapan örnekler vermeyin
öyle bakacak olursan dünya da 7000 kişi olacak biz 700 kişiyiz. İsteyen 5000 kişi toplanıp 700 e saldırabilir demek istediğim bu, güçlüleri bir arada görünce farklı bir takım o
ben bir tanımadığım yere gittim orada 5 kişi geldi beni patakladı..adamlık mı olur bu sence?

hangisi adil sence
Adaletle eşitlik farklı şeyler, şartlarımız eşit. Adaleti sağlayacak olan karşımıza adam toplayıp, birleşip gelsin.

SungurAlp

Markiz
Tartışma boşuna :D iki tarafta anlaşamayacak :D
Bu oyunda alt klan kavramı yok, limite göre oynanması gerekir ve doğrusu budur normalde. Bana göre Klanlar o zaman oynanmış olur. Tabi isteyende istediği sayıda giriyor engellenemediği için.

ohstiffany

Yasaklı
5 Kişi seni döverse gider kolluk kuvvetlerine şikayetçi olursun hakkını ararsın.
Ya da sen tanıdıklarını çağırırsın nitel olarak >5 halledersin.Yani karşı tarafın davranışlar arasından seçim hakkı var da senin mi yok?

hangisi adil sence

Cheguvera

Mızrakçı
Burda şikayet edenleri görende sanacak ki hiç 5-10 klan 1 klana saldırmadılar, komik baya :D

Narkoz44

Okçu
Burası Çok iyiymiş 800 Kişi olunca Kendini iyi Oyuncu İyi bir lider Göstermek ego kasmaları falan Efsane Kahkaha attım Saçma sapan örnek vermeler Çok iyisiniz
Şöylede bir laf kalabalıkta Efelik edenin Tenhada Özürü kabul olmaz :) Yakalarız sizi başka worldlerde Bu sözleri de Hatırlatırım shsjjsjs

Deleted User - 5527508

Ziyaretçi
Burası Çok iyiymiş 800 Kişi olunca Kendini iyi Oyuncu İyi bir lider Göstermek ego kasmaları falan Efsane Kahkaha attım Saçma sapan örnek vermeler Çok iyisiniz
Şöylede bir laf kalabalıkta Efelik edenin Tenhada Özürü kabul olmaz :) Yakalarız sizi başka worldlerde Bu sözleri de Hatırlatırım shsjjsjs

Dur olm iş açma başımıza 1000kişiden korkarız biz

YaHepYaHiç

Baltacı
w61 de tokatlananlar her türlü balık şekline girenler birilerine yaranmak için konuşur olmuşlar :)

ohstiffany

Yasaklı
Bir önceki dünyaya bakmak yeterli :D

Cheguvera

Mızrakçı
ben ağlanıyorsun demedim sana..sadece soru sordum cevabını da aldım..kolay gelsin size ama 700 kişiyi idare etmek de kolay olmayacaktır
Narkoz a demiştim alıntı yapmamışım, size de kolay gelsin. aynen öyle çok kişinin de koordine edilmesi zor oluyor

Durum
Konu yanıtlara kapalı.