Şu tablo oyunda gelinen noktadır.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

MQKOKO

Kılıç Ustası
Arkadaşlar artık ağlamayalım. İki ekip birleştiler, 800 kişi olarak her biri birbirini tanıyan, sıkı dostlar. O yüzden böyle bağı kuvvetli bir topluluk ile savaşmak bana artık gurur verecektir.
İki ekibin birleşmesine yorum yapan yok buradaki arkadaşlardan.İki ekip olağan sayı sorun kalbur üstü diyebileceğimiz iki ekibe kafa tutabilcek diğer 2.3.4.5.6. Ekiplerin içeride yalanması .)

Benim anlamadığım bu kadar forumda yaygara koparıp yok nerde adalet yok ne zevk alacaksınız vs vs diye yorum yapıp daha sonra dünyada bulunmanın amacı yok diyip dünyadan çekildiğini belirten klanlar bu durum size göre boşuna emek vermek bana göre korkaklıktır kendinizi yalanlamayın amaç zevk almak dünya kapatmak değilse neden dünyadan çekiliyorsunuz gelin oynayalım zevk almaya bakalım beceremezsekte dayak yer gideriz çok önemli değil zaten şurda 2-3 hafta keyif yapacağımız dünya kimse de çıkıp sizi performans dünyasında nasıl dövmüştük demez bence :)

Senin oyuna girerken şifreni bile doğru yazman bi gurur kaynağı Hsjsjs
Bu mesajın içerisinde seni ilgilendiren durumu çözemedim, galiba sen de olmayan bazı özellikleri dile getirdim diye alındın.

Olum atışacak adam mı kalmadı birbirinize sallıyorsunuz bakın orucun verdiği açlık susuzluk tahammülsüzlükten bunlar iftardan sonra pişman olursunuz :D:D

Deleted User - 5527508

Ziyaretçi
Senin getireceğin 1000 kişinin kalitesine dürüstlüğüne oyun bilgisine zerre güvenim yok ama haber et bende gelirim :D

Benim oynadığım her ekip her oyuncu kalitelidir. Biz sayıda üstünlük görmedik hiçbir zaman. Az kişiyle girdiğimiz her w yaptıklarımız ortada. Bu sayı çoğaldığında kalitesiz tecrübesiz bir ekip olmaz anlayacağın

Jopcu Zehirx

Casus
Şuraya harbiden birisi konu açar, elinden geldiğinde çekirdek girmeye çalışmıştır ve isyan eder, arkasında ozan gibi destek veririm ama daha 1 2 dünya öncesinde değil aile aşiret klanında oynayıp burada hiç yapmamış gibi ahkam kesmek de doğru değil

şimdi şöyle söyliyim. Hızlı Dünya 1 ay sürecek bu şekilde hi bir zaman savaş olmıcak :) birde şu yönü var ben şuna hak veririm adamların maddi gücü yoktur pre alamıyolardır köy kasmaya veya oynamaya adam çağırırlar karşısındaki adamla durumları eşitlemek için. Biliyosun bu oyunda artık maddi güç konuşuyor. Eskisi gibi hesaplamalar veya bir yerlere not almalar yok. Mis atmak için bile farklı yöntemler kullanılıyordu yasal olmayan. Normal dünyalarda çok karşı çıkmam adamın arkadaşı vardır çağırır eder isteyen girer istemeyen girmez. ama bu şekilde bir dünya ilk kez geliyor ve oyundaki oyuncuların oylamasına istinaden geliyor. 1 Aylık dünyada Tengri çekildi şimdi oynamadan bitti mi oyun :)

**BayRam**

Ağır Atlı
Yok onlardan biri sizsiniz o yüzden gelip burda insanlara saldırmaya başladın birden. En son maydanozu kurarken ooo bu dünya çok kalabalığın dünya bizim diye girip 1 ay sonra silinen sizdiniz herhalde :D RİP Maydanoz

:) senin saçmalıklarını okurken bir bakıym dedim,oyuncu musun diye sormak istedim ne var bunda?? hayır değilsen değil oyuncuysan oyuncu :) tekrar soruyorum sen oyuncu musun?

Paratoner41

Kılıç Ustası
Benim anlamadığım bu kadar forumda yaygara koparıp yok nerde adalet yok ne zevk alacaksınız vs vs diye yorum yapıp daha sonra dünyada bulunmanın amacı yok diyip dünyadan çekildiğini belirten klanlar bu durum size göre boşuna emek vermek bana göre korkaklıktır kendinizi yalanlamayın amaç zevk almak dünya kapatmak değilse neden dünyadan çekiliyorsunuz gelin oynayalım zevk almaya bakalım beceremezsekte dayak yer gideriz çok önemli değil zaten şurda 2-3 hafta keyif yapacağımız dünya kimse de çıkıp sizi performans dünyasında nasıl dövmüştük demez bence :)
ahaha daha az kişi ile giren korkak olmuyor kardeşim, küçük ekibine güvenemeyip 1000 kişi giren oyuncular ile onları destekleyenler beceriksiz ve korkak oluyorlar :D sorsan ama hepsi dünya kapatmıştır :))))))

Skinny Pete

Okçu
Beyler konuyu açan arkadaş bile 25 limitli dünyaya 17 klan girdiler.Bu oyunu herkes kazanmak için oynar ben zevkine oynuyorum diyenler kendini kandırıyodur.Ayrıca burda hata yönetim ekibinde saçma sapan dünyalar açacaklarına 1-2 fazladan hızlı dünya açsalar böyle dünyalara zaten aile veya aşiret klanları girmez.Tartışmaya devam kg :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.