Şu tablo oyunda gelinen noktadır.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

eto1907

Baltacı
Narkoz a demiştim alıntı yapmamışım, size de kolay gelsin. aynen öyle çok kişinin de koordine edilmesi zor oluyor

ben oynamayacağım dünyada..4 senedir iş hayatından dolayı normal dünyalara girmiyorum vakit yok :) Tüm oyuncu arkadaşlara başarılar

Rakro.31

Okçu
Sohbetleri seviyesiz boyuta taşımayın lütfen arkadaşlar :) kural dışı hiçbirşey yapmadık w ye girerken kalabalık geleceğimizi duymayan ekip yoktu. Modlardan biride çıkıp demiyor ki 4-5 dünya üst üste alt klan yasak dünya açtık nerdeydiniz diye :D

Kardeş uzun soluklu bir w e girersiniz 1000kişi ben karşınıza geri klanları birleştirip çıkarım siz merak etmeyin. Ama bir aylık dünyada kimse sizinle uğraşmaz bırakırlar biz büyüğüz sanarsınız olay biter
Senin getireceğin 1000 kişinin kalitesine dürüstlüğüne oyun bilgisine zerre güvenim yok ama haber et bende gelirim :D

GENTLEMEN

Baltacı
Kardeş uzun soluklu bir w e girersiniz 1000kişi ben karşınıza geri klanları birleştirip çıkarım siz merak etmeyin. Ama bir aylık dünyada kimse sizinle uğraşmaz bırakırlar biz büyüğüz sanarsınız olay biter
Hatta kal haber vericez, hem yağma köyümüz olur; hemde içinizden alacağımız aktif oyuncular ile gücümüze güç, dostlarımıza dost katarız.

**BayRam**

Ağır Atlı
Neden değişmesin ? biz 700 kişiyiz diyelim. Dünyada 3000 kişi var. 1000 i rasgele geldi diyelim veya yanına alamadın. Kalır sana 1300 kişi. 1300 kişi ile 700 kişiyi yenemicek misin ?

Sizin bu kadar zorunuza giden 700 kişi olmak değil. 700 " oyuncu " olmak :) Yoksa çok gördük 1500 kişiyi bir araya getirip dünya kapatamayanları. 1500 kişinin içinde anca 50-60 oyuncusu olanları.

:) sen de o sınıfta mısın?

**BayRam**

Ağır Atlı
Arkadaşlar artık ağlamayalım. İki ekip birleştiler, 800 kişi olarak her biri birbirini tanıyan, sıkı dostlar. O yüzden böyle bağı kuvvetli bir topluluk ile savaşmak bana artık gurur verecektir.

:) Olm sen neyin kafasını yaşıyorsun gerçekten :) ne gururu la :DA:DA

Durum
Konu yanıtlara kapalı.