Kapanış Konuşması

celo205

Acemi
Şunu merak ediyorum orta köyler yasalda değilde hücumda toplansaydi hücum yasala kapama sayısı + isim hakkı verecek miydi.

Aaa bu şey degilmi kendi çıkarına klanini satan sözde oyuncu. Birgün senin gibi birine ihtiyacı olan olursa senin nicki verip reklam yaparız merak etme sjjsjs
Klan satma işlerine siz bakıyorsunuz her w de anladığım kadarıyla bizim alnımız ak başımız dik. Hiçbir w de kimseye haksızlık yapmadık. Çıkacağımızı bildirdik. Ve çıktık. Hepsine discordda belirttik. Aksini kimse iddaa edemez sizin konuştuğunuz şahıslar da dış mandalının mandalı. Aynı sizin gibi. Birbirinizi iyi bulmuşsunuz

Deleted User - 5414422

Ziyaretçi
Biz kapama teklifini kabul etmeyip 10 dk sonra dc de bunun makarasını yapan adamlarız sen şimdi dünya kapatamıyorsunuz diye ağlıyorsunuz diyosun biz buna daha çok güleriz. Bizden hiçbir zaman 10 köy alamadınız aldıysanız yasaldan almışsınızdır. Biz sizi tokatlarken ağlayıp hücuma yasala sığınanlar burda prim kasmaya calısıyorlqr ya :)))

O yüzdenmi proa isimli arkadaş özkanı arayıp tehdit eder gibi konuştu :) klandan attığınız adamları geri klana alın kardeşim ben bugüne kadar gerek legal gerek illegal işler yaptım 300-400 tane arabam var deyip de bi ton cazz yaptı

Deleted User - 5527508

Ziyaretçi
Birkaç şey daha söyleyip burdaki konuşmaları takmıycam sansınlarki kendileri hakedip kapattılar.

Biz kıtamızda baba akrep vira ve bir sürede maybe klanlarına karşı savaştık. Sizin övdüğünüz wespont klanı ise 3 ay yatıp büyüdü rm ile gizli diplomasi yapıp vuslatı vurmak için zemin hazırladı sonrasında dayak yiyip destek destek diye ağladı..

Bize bölgemizde en büyük desteği veren klan aile klanıdır diğer klanlardan gelen destekler hiçbir zaman yüksek miktarda olmamıştır.

Son zamanda wespontu bizzat kendim vurdum ve opa hazırlanırken tırsıp klan isimlerini hücum yaptılar. Ve bana gelen mesaj wespontu vurmayın kanka hücum oldular sjsjsjs :))))

Yasal klanıda aile klanından yakınıyordu w bitti hala oplara 30-40 kami atıyolar aradan çıkarıcaz onları diyolardı. :))

Neyse bu dünya ARTİZ klanından size hediye olsun. Hakkıyla savaş kazanamamış klanlar burda öyle yaptık böyle ywptık üüüüü diyerek prim kasmasın. Öyle yaptınız böyle yaptınız dünyayı kapattınız baska bir w de dünya kapatın herkes görsün sizin oyunculuğunuzu.. aaaa tabi kendi oyuncularınızıda sattınız simdi sizle kim girerki başka w lere..

**Gecebey**

Acemi
Sen ne içtinde kafanmı güzel ?
Senin klanının toplam kesimi benim sadece benim kesim puanım yapmıyordu utanmadan savaştık etti onlar savaşmadı diyorsun.
Senin bizi vurmaya ne cesaretin nede gücün yeterdi millete ayak yapma sende o cesaret ne arar klavye delikanlılığı yapma gel girelim bi dünyaya sana ben bi kafa atayımda gör nasıl oyun oynanır .
Wesponta destek atıldı diyorsun atılacak tabi haritanın ortasında 3 cepheden op yiyoruz 5 günde bir sen geçseydin sınıra sana atılsaydı o destek aa pardon benden köy istediniz ben verdim gelip almaya cesaretiniz yetmedi doğru hatırladım şimdi .
Ağlamayı bırakta oyununu oyna haritanın arkasında köy büyüt ancak bunu yaparsın.

infamous

Milis
Kazanan kimse onu tebrik etmekten başka bir şeyin söylenmesi abesle iştigaldir, sürülmüş tarlanın davası olmazmış kibarca söylemek gerekirse =)

Policemann

Acemi
Birkaç şey daha söyleyip burdaki konuşmaları takmıycam sansınlarki kendileri hakedip kapattılar.

Biz kıtamızda baba akrep vira ve bir sürede maybe klanlarına karşı savaştık. Sizin övdüğünüz wespont klanı ise 3 ay yatıp büyüdü rm ile gizli diplomasi yapıp vuslatı vurmak için zemin hazırladı sonrasında dayak yiyip destek destek diye ağladı..

Bize bölgemizde en büyük desteği veren klan aile klanıdır diğer klanlardan gelen destekler hiçbir zaman yüksek miktarda olmamıştır.

Son zamanda wespontu bizzat kendim vurdum ve opa hazırlanırken tırsıp klan isimlerini hücum yaptılar. Ve bana gelen mesaj wespontu vurmayın kanka hücum oldular sjsjsjs :))))

Yasal klanıda aile klanından yakınıyordu w bitti hala oplara 30-40 kami atıyolar aradan çıkarıcaz onları diyolardı. :))

Neyse bu dünya ARTİZ klanından size hediye olsun. Hakkıyla savaş kazanamamış klanlar burda öyle yaptık böyle ywptık üüüüü diyerek prim kasmasın. Öyle yaptınız böyle yaptınız dünyayı kapattınız baska bir w de dünya kapatın herkes görsün sizin oyunculuğunuzu.. aaaa tabi kendi oyuncularınızıda sattınız simdi sizle kim girerki başka w lere..

Sana acıyorum dostum.Okurken acaba hangi dünyadan bahsediyor diye düşündürttün bana Allah iyiliğini versin.Çünkü iyi dualara ihtiyacın var.

celo205

Acemi
Sen ne içtinde kafanmı güzel ?
Senin klanının toplam kesimi benim sadece benim kesim puanım yapmıyordu utanmadan savaştık etti onlar savaşmadı diyorsun.
Senin bizi vurmaya ne cesaretin nede gücün yeterdi millete ayak yapma sende o cesaret ne arar klavye delikanlılığı yapma gel girelim bi dünyaya sana ben bi kafa atayımda gör nasıl oyun oynanır .
Wesponta destek atıldı diyorsun atılacak tabi haritanın ortasında 3 cepheden op yiyoruz 5 günde bir sen geçseydin sınıra sana atılsaydı o destek aa pardon benden köy istediniz ben verdim gelip almaya cesaretiniz yetmedi doğru hatırladım şimdi .
Ağlamayı bırakta oyununu oyna haritanın arkasında köy büyüt ancak bunu yaparsın.

Hahaha espiri ise çok komik değilse daha çok komik son vakit artiz bana saldırıyor deyip hücuma ağlayıp saldırınin kesilmesi için
mesaj attıran arkadaş da burdaymiş

Sakaryale54*

Kılıç Ustası
Burada tartışmaları uzatıp dışarıdakilere yalan yanlış bilgi vermenin lüzumu yok. Bu oyunun gelmiş geçmiş en zor haritasından çıkarak worldde hiçbir şey yapmayan bizlere dünya kapattırdığı ve w61i hediye ettiği için Artiz ekibine teşekkür ederiz. Kavgaları uzatmayalım çünkü ben olayların böyle bir boyuta ulaştığını öğrendiğim dakika Enes kardeşimi arayıp aramızda oyun üzerinden halledeceğimizi söyledim. Bu world yan yana oynadık, nasipse bir sonra ki world dip dibe ama karşı karşıya oynayacağız. Burada kalp kırmayın da bir sonra ki worldü bekleyin :)

Sauron.*

Yasaklı
Hahaha espiri ise çok komik değilse daha çok komik son vakit artiz bana saldırıyor deyip hücuma ağlayıp saldırınin kesilmesi için
mesaj attıran arkadaş da burdaymiş
Amo isimli erkek yanıt verememiş mi o zaman hem oyundan hem wpden verseymiş ya şimdi wespont vurdum diyor vurduğu 2 tane köy o da cürmü o kadar yetmiş

Umut

Acemi

O kadar haklısın ki. Wesspont zaten hiç savaşmadı. Hep siz savaştınız 61.Dünyanın en iyi klanı artizdir. Çünkü ;
1) Dünyadaki savaşlar bittiğinde Kesim olarak açık ara fark Wessponttaydı. (Destekçide ilk 5te 4 oyuncumuz vardı.)
2) Wesspont Rm klanından İstisnasız 6-7 günde bir op yedi ve Her yediği optan alnının akıyla çıktı.
3) Wespontta op zamanlarında oynayan kişi sayısı maksimum 10 kişidir. Ve 10 kişi RM kıtasının tüm oplarını karşılamıştır. ( RM VUSLAT ortak oplarıda olmuştur bu süre içerisinde.)
4) 3 ay boyunca yattı dediğiniz wesspont klanı turkbye(erdem abi) nin organizaysonuyla artiz klanlarına destek atmıştır.
5) Size RM ile savaşmak için kendi köylerimizden verdik siz 1 ay boyunca mis çıkıp gelemediniz bile.
6) Rm klanı savaşı bıraktığında kendi öz oyuncuları wesspont oyuncularını tebrik etmiştir. Bu kadar dirençli bir ekip ile daha önce hiç savaşmadıklarını söylemişlerdir. Burda da okuyorlarsa tekrar Wesspontun o bölgede nasıl savaştığını söylemelerini rica ediyorum.
7) Wesspont klanında çoğu oyuncu sabah 06.30 a alarm kurup kalkıp oyuna bakar ki yakından mis geliyor mu köy kaybetmeyelim savaşta düşmeyelim. Düşersek pakt zarar görür düşüncesiyle hergün bu saatte kalkan bir ekiptir.
8) Daha yazılacak çok fazla şey var bence şapkanızı önünüze koyup bi düşünün derim. Kırgınlıklarınız kızdıklarınız olabilir ama bu dünyada Wesspontu yok sayamazsın.

BU DÜNYA DAKİ WESSPONT EKİBİ SENİ RAKİP DİYE CİDDİYE BİLE ALMAZ KARŞISINDA DENGELİ BİR SAVAŞ OLMASI İÇİN 1 2 KLAN DAHA İSTER. MESAJ ALINMIŞTIR DİYE UMUYORUM İYİ GÜNLER DİLERİM.

EyvahYandım

Çaylak
West artize cevap vermek yerine hucum yasala başkaldırabilse keşke. Oyun balında kadrosunu en beğendiğim ekiplerdi. Oyunun eski kurtlarının toplandığı bi klanlardı. Oyun sonunda kapamada isim bile isteyememişler sanırsam. Ama yanlış hatırlamıyor ve saygısızlık yapmak istemem ama dünyaya giriş amaçları vefat eden abimizin adını yaşatmak için 61i kapamayı istemeleri diye hatırlıyorum ben. Ancak şuan tebriklerde bile isimleri geçmiyor yasal hucum yasal hucum.. Westpoint ekini önce bu saygısızlığa cevap vermeli artiz ekibine değil.

DAĞISTANLI

Yasaklı
Oyunculuğu göstermek yerine forumda şöyle keserim böyle basarım diye anlatmanız da komik. Kendine güvenen gelsin bir sonraki swye :)
Hatta buradan ortak kararlaştıralım hangi sw olacağını :)

TEŞEKKÜR

Hücum klanlarına burdan teşekkürlerimizi sunuyoruz. Başka bir w de beraber çarpışıp o şekilde de kapatmak isteriz.
Rm klanlarından tanıdığımız bazı iyi insanlara da burdan teşekkür etmek isterim. Beraber kaç gece sabahladık. Birbirimize vakit ayırdık.
Bir teşekkür de kulaksız muhammet ve policemann talipe. Özellikle muhammet worldü kapatmadı. Büyük teşekkürü hakediyor.

HAYAL KIRIKLIĞI

Şahsi olarak enesle arkaadaş olduğumu düşünüyordum. Arkamızdan bazı kişilerin konuşmasına izin verip hatta onların sohbetine katılması beni derrinden yaraladı. bi 5dk üzüldüm bu duruma.
Rm den bizi banlatmaya çalışanlara burdan kırgınlığımı belirtmek istiyorum. Onlara klandan çıkacağımızı belirttik. Son operassyonu da şahsi olarak ben ayarlamaya çalışıyordum. Emek vermeyen birçok klan arkadaşları varken emek verenlere bu denli saldırmaları hoş değildi. Sanırım bi gece yarısı 5000 liraya hesabımızı satsaydık daha iyi olurdu.

SON OLARAK

W61i kapatan tüm arkadaşlara tebrikler w65 w66 w67 3 w den birine daha girmeyi düşünüyoruz. Düşman, bilenmiş arkadaşlar takipte kalabilir.