Kapanış Konuşması

Deleted User - 5414422

Ziyaretçi
Konuşmalarda benmi vardım yoksa senmi anlamadım :) 10 liste anlasıldı isim hücum-yasal-artiz yapıldı. 10 kişi kapama klanına girildi daha sonrasında 5 dendi ve reddettik

güzel kardeşim
Westpoint dağılmadan önce oluşturulan liste şu şekildi

yasal -13
Westpoint-10
Artist -5
Aile -2
Hucum -20

yukarı tarafta paşa ekibi çıktı 2 de onlara verildi hucumun kontenjanı 18 e düştü bunu tüm dünya biliyordu tüm paktlar biliyordu hucum hak yiyecek olsa paşa ekibinden 2 kişiye kapattırmaz. Bazı klanlar dağılınca kontenjanlarda değişiklik oldu westpoint oyuncuları kapatamayacaktı yine hucum oyuncuları luxor ve yandan atmış kendi hakkından vaz geçip westpoint oyuncularına kapattırdı. Kısacası hak edene hakkı ellerinden geldiğince verildi.

Deleted User - 5414422

Ziyaretçi
Hucum için geldik diyen enes değil.Diger klanlar enes dunyaya ılk gıren klandır hucum sonradan geldi .Ben yancı klan değilim .Benim sayemde 1 dunya aldın bakalım karşındayken ne yapabılceksın.%99 her zaman ki gibi zor harita görünce silen taraf olcaksınız

senin sayende ulan enes sana diyecek çok şey varda neyse şu videoyu atam sana

Sauron.*

Yasaklı
Hucum için geldik diyen enes değil.Diger klanlar enes dunyaya ılk gıren klandır hucum sonradan geldi .Ben yancı klan değilim .Benim sayemde 1 dunya aldın bakalım karşındayken ne yapabılceksın.%99 her zaman ki gibi zor harita görünce silen taraf olcaksınız

OHA

celo205

Mızrakçı
Artiz klanı diğer klanlar gibi yancı bir klan değil Korkup her denılene evet demeyeceği için yasal ve hucumu gırceklerı dunyaya haber vermelerını rica edıyoruz.

Hücum kuru boş kalabalığı ile diğer klanlari emrinde istiyor. Artiz olarak adımızın yancı klanlarla anılmasındansa bu şekil daha iyi oldu

Deleted User - 5414422

Ziyaretçi
Artiz klanı diğer klanlar gibi yancı bir klan değil Korkup her denılene evet demeyeceği için yasal ve hucumu gırceklerı dunyaya haber vermelerını rica edıyoruz.

Hücum kuru boş kalabalığı ile diğer klanlari emrinde istiyor. Artiz olarak adımızın yancı klanlarla anılmasındansa bu şekil daha iyi oldu
O yüzdenmi sağda solda cinn klanlarını getirecem hücumu vurmaya :)))) kendi cürmü yetmiyormu da başka klanları getirecek
Cinde bekliyordu zaten enes gelsin de beraber hucumu vuralım :)

YALNIZBARON

Yasaklı
Anlamadığım nokta şu, 5 kişilik yer açtılar siz reddedini . Bundan dolayı mı hücum ve yasalla her dünya da savaşacaksınız ?

Deleted User - 5527508

Ziyaretçi
Wespont 10 kişilik liste yazarken insan utanır. Nerdeyse tüm w nin desteği kamisi onlara verilirken onlar orda yine tokatlandılar. Orda baska bir ekip olsa daha iyi işler çıkarabilirlerdi. Biz siliyoruz hesapları rolantiye çekiyoruz vs vs diyerek destek kami dilendiler resmen.

Narkoz44

Okçu
Şimdi biten bir dünya hakkında buraya gelip algı yaratmana gerek yok.oynadık iyi kötü muhabbetimiz sohbetimiz oldu enesi de severim
Dünya başı bunu defalarca hucum için geldik diyen enesdi. Dünya başı yukarıda savaştınız sadece savunma modundaydınız yine hucumun iyi veya kötü yeterli yada yetersiz attığı destekler ile direnenildiniz. Yine bazı arkadaşların emekleri ile kişisel dostluklar vesilesi ile yukarı bölgede çıkan truvalar klan bölünmleri dağılmaları ile orda yaşayabildin klansız kalan 10-15 oyuncuya op yapıp savaştık demen biraz hadsizlik olmuş. Artise verilen söz 10 değildi 5 di. ++ isim hakkı vs yoktu
Dünya kapanmasına sayılı günler kuşatma köylerininde yasal klanında olduğu ortamda enes çıkıp ben 10 kişi isterim isim hakkı isterim düne kadar hucum için geldik diyen birinin son günlerde böyle atarlanması yakışmadı sonuç olarak hak ettiğini verdiler enese.
Gelip doğru düzgün konuşsa bir daha dünya kapamak belki nasip olmaz hucum yasal olacak artisi de yzın oraya dese emin ol onu kırmazlardı bi şekilde orta yol bulunurdu. Enesi severim sayarım ama kendi ayağına kendisi sıktı
Kl
Herkese tebrik. Amoya emzik. Başka bi w de görüşmek üzere.
Bunu sen mi diyorsun Rm Ye Satış yapıp Sonra Dc gidip abi ben sizi satmadım Truva değilim diye ağlayan yüzsüz Seni Sen ancak kendini kandırırsın Biz biliyoruz Gerçekleri :)

Deleted User - 5527508

Ziyaretçi
Bu arada biz hücum klanına hiçbir zaman güvenmedik biz enese güvendik pişman değiliz enesin şeyi sağolsun :)) bizzat benim kendi yazdığım mesaj duruyor tek opta hesap silen klana niye güveniyoruz diye atabilirim istiyene

Rm dc sine gidip biz truva değiliz diyip helallik alan kişiler w kapamak için ortalık ta neyse :))
Yahu ben ağlama dedikçe sen truva mruva discord falan diye ağlamaya devam ediyorsun üzülme canım bu w bitti malesef kapatamadın başka w de kapamaya çalışırsın. Takip et bizi kokumuza gel amoooo.

Wespont 10 kişilik liste yazarken insan utanır. Nerdeyse tüm w nin desteği kamisi onlara verilirken onlar orda yine tokatlandılar. Orda baska bir ekip olsa daha iyi işler çıkarabilirlerdi. Biz siliyoruz hesapları rolantiye çekiyoruz vs vs diyerek destek kami dilendiler resmen.

Açıkçası rm klanındayken wesspointle savaşan biri olarak opta 10köy alırsak güzel işti. Sizin sınırda bi opta şahsi olarak 10köy aldım. Bırak da bunun kararına iki tarafla savaşan adam karar versin izin verirsen. Tabi iznin olursa.

Deleted User - 5527508

Ziyaretçi
Biz kapama teklifini kabul etmeyip 10 dk sonra dc de bunun makarasını yapan adamlarız sen şimdi dünya kapatamıyorsunuz diye ağlıyorsunuz diyosun biz buna daha çok güleriz. Bizden hiçbir zaman 10 köy alamadınız aldıysanız yasaldan almışsınızdır. Biz sizi tokatlarken ağlayıp hücuma yasala sığınanlar burda prim kasmaya calısıyorlqr ya :)))

niycin

Baltacı
ARTİZ KLANI OLARAK 61. Dünyaya girdiğimiz ilk günden son güne kadar savaşımız devam etmiştir.

Oyunun devam ettiği sürede hiçbir zaman yatmamış rakipleriyle savaşmaya ve yenmeye devam etmiştir.

Bunun aksine bir ton truva çıkarmasına rağmen hücum klanları vuslat klanını tam olarak yenememiştir.

Yasal klanını söylemeye gerek yok artizin arkasına saklanıp gelişip büyüyen ve kendilerini yüksekte göstermeye calısan ama aslında kendilerini hücum klanıyla beraber rezil eden bir klandır.(hücumdan bi cacık olmaz artiz-yasal olarak kapayalım diyen kendi yöneticileridir)

Artiz klanı olarak kapatmama kararı aldık. Verilen sözlerin dışına çıkıp kendilerini küçük düşüren miniminnacık kişilerle beraber kapatmayı kendimize yediremedik. Anlaşılan 10 dünya bitince söylenen sayı 5 di. Bize söylendiğinde ise hücum ve yasal klanlarına anında yol verdik ve ekledik girdiğiniz her w sizi silmeye geliyoruz :)

Ha şunuda söyledim hepsine dünya kapatan malesef ADAM olmuyor :)

Artiz klanı ilk günden son güne kadar savaşmış ve dünya kapamayı elinin tersiyle itmiştir.

Yasal ve hücum eğerki girebilirse başka bir dünyaya hodrimeydan diyoruz yüreğiniz yeterse bekliyoruz.

Artiz klanı candır