Kezzap vs Hayal

Shall We Begin?

Yılın Şövalyesi
Bana yaranmanızı gerektirecek bir durum yok. Tanımadığım birisiyle laubali olmaya gerek duymuyorum sadece.

Ayrıca oyun kurallarını ve içeriğini daha iyi takip ederseniz 20 kat olayı süresinin dolduğunu çoktan farkedersiniz ki zaten 28-30 katım civarınsınız şu an bile. Lütfen birilerine sallayacaksanız önce matematiğiniz tutsun:)

Daha fazla gerilmeye de gerek yok herkes oyununu oynasın lütfen. İyi akşamlar.

muhtemelen oyunun bu aşamalarını ilk defa gördü arkadaş bilmiyodur :)

Şimdi başkası yazsa canımız sıkılacak ister istemez de kendimiz dalgasını geçince çok sıkıntı olmuyor diye bizim çocuklardan önce yazayım hatta belki benim hatrıma bile yazmamış olabilirler yoksa affetmezlerdi

Yahu Ahmet biz son 3 dünyadır napıyoruz ekipçe de gelip bunu sen yazmışsın:D Silme konusunda son zamanlarda bizden tecrübeli ekip mi var allah aşkına:D
Cızz ve Hayal başlığı altında, Cızz ekibiyle konuşurken araya girerseniz, bizim klana ait oyunculara SANANE deme lüksünüz yok.
Sen hatrı sayılacak kişi olamazsın, şuan olduğun klanda seni insanlar tam tanımıyor olabilirler ama ben ufaktan dosyaları açayım...
Sen senelerdir beraber oynadığın sabahlara kadar discord'ta emek verdiğin kişileri şikayet edip 2 gün sonra telefon açıp LÜTFEN SAVAŞMA (detaya girmiyecem) diyen oyuncusun. Bu ne demek oluyor biliyormusun aynı sofrada yemek yediğin aile üyesine arkadan hançeri saplamış gibi oluyor.

Görüyorum ki yeni yuvanda mutlusun :) artık ekip değince lüften SANCAK klanını kast etme çünkü sen SANCAK klanının S harfine bile layık değilsin.
Hatrı sayılacak kişilere telefonda dedim bakın söylenilmeyecek anlatılmıyacak şeyler var ben söylemiyorum. Önce aynaya BAK ben ne yaptım diye, sonra da nereye ne yazıyorum ki benim yazdıklarımı beğenenler bunlar diye..

ThanksFRGood

Milis
Boşver ahmet bi bunlar oyuncu zaten kendilerini hep tepede görürler ama bi işe yaramazlar neymiş izin vermiş onlar sayesinde burdaymışız sen kimsin lan çakal söylediği lafa bak

Mrs. crixus

Çaylak
Cızz ve Hayal başlığı altında, Cızz ekibiyle konuşurken araya girerseniz, bizim klana ait oyunculara SANANE deme lüksünüz yok.
Sen hatrı sayılacak kişi olamazsın, şuan olduğun klanda seni insanlar tam tanımıyor olabilirler ama ben ufaktan dosyaları açayım...
Sen senelerdir beraber oynadığın sabahlara kadar discord'ta emek verdiğin kişileri şikayet edip 2 gün sonra telefon açıp LÜTFEN SAVAŞMA (detaya girmiyecem) diyen oyuncusun. Bu ne demek oluyor biliyormusun aynı sofrada yemek yediğin aile üyesine arkadan hançeri saplamış gibi oluyor.

Görüyorum ki yeni yuvanda mutlusun :) artık ekip değince lüften SANCAK klanını kast etme çünkü sen SANCAK klanının S harfine bile layık değilsin.
Hatrı sayılacak kişilere telefonda dedim bakın söylenilmeyecek anlatılmıyacak şeyler var ben söylemiyorum. Önce aynaya BAK ben ne yaptım diye, sonra da nereye ne yazıyorum ki benim yazdıklarımı beğenenler bunlar diye..

Kimseye kendimi anlatacak değilim. Çok şükür eş,dost biliyor zaten yazdığımın kötü niyetli olmadığını. Orda da söyledim ki başkası yazsa canımız sıkılacak dalgasını ben geçeyim diye zaten kötü niyetle yazılmış bir şey ortada, algı yaratma boş boş. Seninle burada bomboş şekilde tartışıp insanların istediklerini veremeyeceğim Ahmet. Çok derdin varsa daha önceki gibi oyundan yazarsın gereğini konuşuruz. Daha önce hatrı geçen abilerim için konuyu uzatmadım kapattım,yine kapatıyorum. Milletin yanına gidip iyi,güzel konuşup gelip burda gövde gösterisi yapma pişman ederim. Tek bir şey söyleyeyim şu aynı sofrada yemek yeme muhabbetiyle ilgili, karşıma savaşmak için geçen sizsiniz hatırlatırım. Haklısın aynı sofrada yemek yedik karnı doyan kalktı, karşıma geçti :)

Ben sevdiğim insanların yanında oynamaktan her zaman mutlu olurum neden olmayayım ? Bu yeri gelir Sancak olur, yeri gelir Azro,Alarm,Nostra,x,y,z olur. İsimlerin çok önemi yok. İçindeki insanlar varolsun. Neye layık olup olmadığıma daha önce de dediğim gibi sen karar verecek değilsin ki hadsizlik yapmaman gerektiğini sana defalarca belirtmiştim gerek forumdan gerek oyundan. O yüzden dolduruşa getirmeye devam etme milleti bana karşı kendine gel. 2-3 dünya sonra denk geliriz yüzün kızarır.

Sana hayaldeki kendine kurmaya çalıştığın ekiple başarılar eski dostum :)

Centurion*

Milis
Bazıları söylenen sözleri kaldıramıyor herhalde ama
Dibine kadar doğru siz söylettiniz :( Dostunuzu satıp düşman ile anlaşanları desteklerseniz söylerler :D jeton biraz geç düşüyor yada hiç düşmüyor

ThanksFRGood

Milis
Toplanmış 3 - 5 çakal en iyi sizsiniz oldu paşam bir siz iyi oyuncusunuz siz biliyorsunuz oyunu zaten boş konuşmayın işinize bakın

**crixus**

Mızrakçı

Bu savaş başlamadan önce bayrak kasmak adına klana gelmek için çabaladığını hatırlatırım, abin de aynı şekilde. Sizler vefasız insanlarsınız :) Sen burada konuşunca aklıma 56da Aztekden op yerken köylerini çatır çatır araladığım, def kaydırdığım günler geliyorda aynı şekilde abinin hesabına kim bakıyordu onuda bir hatırlarsan sevinirim günün sonunda bana şu vefasızlara bak dedirtiyorsunuz. Savaş başında hesapların rölantiden alınması dileği ile diye ortada geziyordun bu kararlılığın ile devam et sakın bir yere kaçmayın, hesaplarınızı silmeyin.
Son olarakta kelimelerine dikkat et numaram vardır zaten sıkıntın varsa ararsın oradan çözeriz.

Koca dağları da sen yarattın herhalde?..
Aynen, ben yarattım.
Maşallah diyelim daha büyük dağlara yol alsın
Sen konuşma sonerrr.

Deleted User - 5547793

Ziyaretçi

Hazır konusu da açılmışken;

Biz hapşıralım sen çok yaşa SANCAK!!!

**crixus**

Mızrakçı
güzel kuduruyorsun yata yata kapatacaktın o zoruna gidiyor şimdi :)

şöyle düşün o zaman müttük sen nasıl şimdi cızdan armadan sav alıyorsun o zamanda sizden gelen bi 50 60 çiftlik sav vardı bunu inkar eden yok zaten

sonra şartlar değişti oyunda diplomasi ile bu zamana kadar oynadınız ya bu tarafta diplomasi yaptı savaşma kararı aldı bu kadar basit

artık bunu sindirmiş olman lazım kudurma bu kadar :)
Kudurmak mı? :)
Diplomasi diyorsun da sen bu dünyada ne biliyorsun? Geldiğin gün Erdem abiye yalvar yakar ağlaya ağlaya zorla diplomasi yaptırdın.
Sözünü yedin. Laz abinde, İlker abileri aracı sokup klana gelmek için can atıyordu onuda almadık. Efendi gibi duracaktınız size verilen kontenjanı kabul ettiğiniz gibi sözünüzde duracaktınız. üç ise üç, beş ise beş. O şekilde sizlerde dünyayı kapatabilirdiniz fakat bu şekilde maalesef yavaş yavaş size ayrılan sürenin sonuna yaklaşıyoruz. :(

DeletedUser67841

Ziyaretçi
yata yata kapatacaktın o zoruna gidiyor şimdi

Bence zoruna giden o değildir, asıl zorumuza giden dünya başından beri yatıp sağdan soldan saldırı ve savunma anlamında destek isteyen bir klan olmanıza rağmen, nostra klanına(yani senin elinden tutup şu oyunda tutunmana sebep olan klan) yata yata dünya kapatacaksınız demeniz.

İnfoBATU

Çaylak
Bence zoruna giden o değildir, asıl zorumuza giden dünya başından beri yatıp sağdan soldan saldırı ve savunma anlamında destek isteyen bir klan olmanıza rağmen, nostra klanına(yani senin elinden tutup şu oyunda tutunmana sebep olan klan) yata yata dünya kapatacaksınız demeniz.
boş