SAB Klanı vs VEGAS Ekipleri

Biz karşımızda adam olsa da olmasa da adam gibi konuşuyoruz :) Öyle kişiye göre değişkenlik göstermiyoruz. Bak düşünün size bile Adam gibi konuşuyorum. Lütfetmiyorum, herkes hak eder adam gibi muameleyi. Siz de hak ediyorsunuz, hor görmiyorum

Senin laflarını takıyormuyuz sanıyorsun sen :D kıyamam

DestroyerMikail

Çaylak
Hem kavga etmiyim hem foruma girmem diyip forumda postları art arda yapıştırıyorsun. Madem kavga aramıyorsun git savaşını ver forumda ne işin var ?

Bu kavga değil ki, bunlar ufak tefek hatırlatmalar, izahatlar, açıklamalar. kavgalık bir durum yok. Ama 1 saatte sizleri bir araya toplamış olmaktan mutluyum. biraz daha devam edeyim. 15 klan falan geldiniz bi 10 klan kaldı onlar da gelince benim misyonum tamamlanmış olacak.

UNDERWORLD-61

Mızrakçı
Bu kavga değil ki, bunlar ufak tefek hatırlatmalar, izahatlar, açıklamalar. kavgalık bir durum yok. Ama 1 saatte sizleri bir araya toplamış olmaktan mutluyum. biraz daha devam edeyim. 15 klan falan geldiniz bi 10 klan kaldı onlar da gelince benim misyonum tamamlanmış olacak.
Hahas as :D Mikail seni tanımasak inanıcaz ve kanıcaz diplomasi sayfan masmavi hala gelmiş bize atıp tutuyorsun burada.

DestroyerMikail

Çaylak
Diplomasimde sadece İsyan klanları var ve Rölanti :) A bu arada ben baba klanlarına birşey demedim veya isim de vermedim? Senin de kim olduğunu bilmiyorum ama sanki 50. dünyada görmüştüm nickini?

Neden bu başlığa baba klanları da atladı.. Yoksa siz hepiniz birlikte misiniz?

saw50

Acemi
adam dünyada ne kadar beleş klan varsa kendi gölgesi altına alıp topluyor, yaptığının tanımı asalaklık olarak geçiyor buraya gelmiş mutualist bir yaşam diye konuşuyor :)

senin kime faydan var da mutualistlikten bahsediyorsun.

buraya gelip 50 sayfa ağlayıp herkese üstü kapalı hakaret ediyor olabilirsin. 59 da da vardı öyleleri. hatta aynı senin gibi ağlayan ama yazmayı bilmeyeni de vardı. Git onların ne hale geldiğine bak sonra el burada ahkam kes.

Oynamadığınız dünyalar için bir zahmet burada saçmalamayın, komik oluyor. Biraz klavye kullanmanız, bir iki cümle yazabiliyor olmadığınız saçmalayacağınız anlamına da gelmez. Altın semer de vurulsa ne mal olduğunuz cümle aralarında gizli.

siz zannediyorsunuz ki sadece sizn başka klanlarda tanıdıklarınız var, sadece sizin olan bitenden haberiniz var. Sizlerin neler konuştuğunu başkaları bilmiyor öyle mi? Beni asla takmıyorsunuz bilmez miyim ben :)

İşte sen ve senin tanıdıkların toplanın açın savaşınızı madem öyle :) Bekliyorummm Kırıntı ile beslenen klan olarak meydan okuyorum. Karşılık verecek herhangi bir organınız var mı :D

saw50

Acemi
Diplomasimde sadece İsyan klanları var ve Rölanti :) A bu arada ben baba klanlarına birşey demedim veya isim de vermedim? Senin de kim olduğunu bilmiyorum ama sanki 50. dünyada görmüştüm nickini?

Neden bu başlığa baba klanları da atladı.. Yoksa siz hepiniz birlikte misiniz?

Sab - Vegas klan sayfasında baba neden burada diye ağlayan Fena klanı yöneticisi mi? 59 da bunun yazmayı beceremeyeni vardı arkadaşlar :D

DestroyerMikail

Çaylak
adam dünyada ne kadar beleş klan varsa kendi gölgesi altına alıp topluyor, yaptığının tanımı asalaklık olarak geçiyor buraya gelmiş mutualist bir yaşam diye konuşuyor :)

senin kime faydan var da mutualistlikten bahsediyorsun.

buraya gelip 50 sayfa ağlayıp herkese üstü kapalı hakaret ediyor olabilirsin. 59 da da vardı öyleleri. hatta aynı senin gibi ağlayan ama yazmayı bilmeyeni de vardı. Git onların ne hale geldiğine bak sonra el burada ahkam kes.

Oynamadığınız dünyalar için bir zahmet burada saçmalamayın, komik oluyor. Biraz klavye kullanmanız, bir iki cümle yazabiliyor olmadığınız saçmalayacağınız anlamına da gelmez. Altın semer de vurulsa ne mal olduğunuz cümle aralarında gizli.

ben pek 59 u bilmem de sadece gördüğümü biliyorum. :) tüm dünya müttefik olmak nedir yahu Bu kadar mı oyunun mantığından uzaklaştınız. Oyun yönetimi Allahtan dünya kapatana böyle 5-10 k pre falan vermiyor :) Babasını kesecek potansiyelde olanlar var dünya kapatma hırsı için resmen.

Oynayın tabi, strateji de yapın, çok müttefiğiniz de olsun, kendi klanınızı da toplayın, barbar da alın, bedava köy de toplayın bunlara itirazım yok ama inkar etmeyin :) Sadece tavsiyem bunları yaparken karakterinizde gedikler açılmasına müsaade etmeyin, muhabbetiniz olan insanları aldatmayın, şeref sözleri verip şerefinizi satmayın, namus sözü verip bu sözleri yemeyin, dostum deyip arkadan vurmayın insanları :) O zaman yenseniz de yenilseniz de saygı görürsünüz

DestroyerMikail

Çaylak
Sab - Vegas klan sayfasında baba neden burada diye ağlayan Fena klanı yöneticisi mi? 59 da bunun yazmayı beceremeyeni vardı arkadaşlar :D

Bak mesela senin eğitimin yarıda kalmış. Ağlamaktan başka kelime kullanamıyorsun bile. Kendin de belirtmiş olduğun gibi maskotsun sen, ötesine geçemezsin, sana daha üstü bir misyon yüklemek de haksızlık olur :)

insanlar konuşuyor ağlamıyorlar :) unutun bu sözü artık yeni bir şeyler öğretsin sana abilerin

saw50

Acemi
gözde de sorun var demek ki. hiç bir şeyden haberin yok. paket edip yolladığımız dostlarından birinin ağzıyla gelmiş burada konuşuyorsun. Yapma komik oluyor.

Dünyanın yarısını müttefikin yapmışsın, içinden seçtiklerini kurban alır gibi topluyorsun şu muhabbeti yapacak son adamsın belki de yine yapma komik oluyor.

karakterimi bilemezsin, yorum yapamazsın. ne sen beni ne ben seni tanırım bu konuda beni uyaracak yakınlığın ve kapasiten yok. o yüzden yapma komik oluyor.

Kime ne sözler verdiğimizi paket olmuş dostlarına sor bakalım, yalan ile dünya dönmüyor boş şeyler konuşuyorsun, yine komik oluyor.

Yani arkadaşım, konuştukça batıyorsun komik duruma düşüyorsun. Forum orada başlık " Ağlama Duvarı" yap gir içine sayfalarca yaz orada saçmala. Bu da sana son mesajım zira sana cevap verirsem bu da komik olur.

DestroyerMikail

Çaylak
gözde de sorun var demek ki. hiç bir şeyden haberin yok. paket edip yolladığımız dostlarından birinin ağzıyla gelmiş burada konuşuyorsun. Yapma komik oluyor.

Dünyanın yarısını müttefikin yapmışsın, içinden seçtiklerini kurban alır gibi topluyorsun şu muhabbeti yapacak son adamsın belki de yine yapma komik oluyor.

karakterimi bilemezsin, yorum yapamazsın. ne sen beni ne ben seni tanırım bu konuda beni uyaracak yakınlığın ve kapasiten yok. o yüzden yapma komik oluyor.

Kime ne sözler verdiğimizi paket olmuş dostlarına sor bakalım, yalan ile dünya dönmüyor boş şeyler konuşuyorsun, yine komik oluyor.

Yani arkadaşım, konuştukça batıyorsun komik duruma düşüyorsun. Forum orada başlık " Ağlama Duvarı" yap gir içine sayfalarca yaz orada saçmala. Bu da sana son mesajım zira sana cevap verirsem bu da komik olur.

Tamam dostum sakin ol, sen haklısın, kendini sıkma bu kadar, rahatla. :)

:) Evet beleş köy topluyorum ben, savaşmayı hiç bilmem, önüme geleni klana alıyorum zaten :) köylerimi de dolduruyorum ufff :) Beni günlerce yıktıkları raporları sizlere iletmediler mi yoksa?

Ya da son aldığım köyleri de kendi klanımdan mı aldım :)

Hayır onu da geçtim kesim puanlarımı da mı görmüyorsunuz. Allahın gücüne gider be :)

kanka wp den o koy nasıl duser vurun alın demıstın ben okumustum o wp mesajını ama vuran olmadı haberın olsn... cevremde kamınız mı yok yoksa baska sebebler mı var ha sur 20 de almadım :p anlarsın sen

DestroyerMikail

Çaylak
1klık 2klık köyler için sabahlara kadar uykusuz kalıyorsun, para ile şövalyene motivasyon kazandırıyorsun, üzülüyorum öyle şeylere bu kadar emek vermene senin ama :) Hayırlı olsun köylerin.

truva atmadan, adam çekmeden, sadece yalanarak, diplomaside herkesi müt ekleyerek başaramayacağını falan mı anladın ne oldu? :) Yatırımcılarınız, sponsorlarınız beklentiyi karşılayamadınız diye sana kızdırlar mı yoksa? :) hahahaha Borsada değer kaybeden hisse senetleri gibisin resmen. 3 te 1 i sayısında köyü olan, toplama klan dediğiniz klana karşı tüm haritayı organize ediyorsun, her koldan oyunculara özelden mesajlar yazıyorsunuz yine de fayda etmiyor, Hala utanmadan yüzünüz kızarmadan truva mı çıkarayım diyorsun..

İşte başta bahsettiğim bu astarı kalın yüzü kauçuklaşmış şahıslar sen ve senin gibiler. Yüzüne tükürülse yarabbi şükür diyeceksin resmen.

hangı yazdıgın abimi sayayım :) sponsor mu lazım sana onun mu arastırmasındasın da yazıyorsun KLANIMDAKİ oyunculara...

DestroyerMikail

Çaylak
Benim sponsora ihtiyacım olmadığını hepiniz iyi biliyorsunuz. Gerçi bilmenize de gerek yok ben zaten gösteriyorum hepinize :) Sponsorlarınıza açık kapı bıraktım olur da batarlarsa kayıplarını doğru yatırımlarla geri kazanırlar. Ne de olsa karakter uzun vadede hep kazanıyor :)

1klık 2klık köyler için sabahlara kadar uykusuz kalıyorsun, para ile şövalyene motivasyon kazandırıyorsun, üzülüyorum öyle şeylere bu kadar emek vermene senin ama :) Hayırlı olsun köylerin.

ahahaha :D sponsorlarım sağlam @PROA demi abi :) para var huzur var kanka anlatamam cok rahatım..

en azından ben senın elınızden alıp wp grubunuzda konu oluyorum o 1klık koy ıcın bıle karalama polıtıkası yapıyor o ismet mert isimli arkadas gibi (menfaat abi menfaat terazinin hangı kefesı agır basarsa oraya giderler ) demesınden 1-2klı köylerın onemsız oldugunu anladım zaten

Benim sponsora ihtiyacım olmadığını hepiniz iyi biliyorsunuz. Gerçi bilmenize de gerek yok ben zaten gösteriyorum hepinize :) Sponsorlarınıza açık kapı bıraktım olur da batarlarsa kayıplarını doğru yatırımlarla geri kazanırlar. Ne de olsa karakter uzun vadede hep kazanıyor :)

bu yüzden harcananlara şaşırıyorsun işte kanka onu dıyom bugun batıp yarın cıkıcak yatırım teklıflerıne dönmez parası olan :)
sürekli kazanacagı adamların yanında olurlar

DestroyerMikail

Çaylak
umarım dediğin gibi olur, zira ben üzülürdüm bu kadar köy yapıp sonra kaybedersem. Bu kadar iddiada bulunup da beklenileni karşılayamamak da büyük sıkıntı, hep diken üstünde oluyor insan. Biz kaybedenler kulübüyüz :)