Gnrls/Ayyıldız

cimcime

Çaylak
Maalesef güzel bir savaş verme şansımız olmamıştı henüz,sınırdaki tek arkadaşımız sizi dağılmaya yeltenmeye yetti, e ne de olsa siz arkadan vurmayı becerebiliyorsunuz ancak napalım c14 için asıl size değil,sizinle diplomasi yapacak olan klanlara başarılar dilemek gerekiyor
Aynen bizi dağıtan sınırdaki Kraltero idi :) Komik olmayın hocam, bizi gerçekten tanıyan klanlar nasıl ekip olduğumuzu bilir. Hiç kimsenin burada bizimle dip yapacak klanlar için kafasını yormasina gerek yok :) Gerektiği yerde dostlarımız için hesapta sildik, hakeden hakettiğini yaşar sadece:) Herkese başarılar :)

Tibelda

Emekli Görevli

BuseBngl.

Çaylak
63'de generals mi var ben niye göremiyorum :)
- İyi bir oyunun , son söze ihtiyacı yoktur . ( Shakespeare)
ayrıca çok sevdiğim bir söz vardır sanırım bu bazı klanlar içinde classic14 te geçerli olacak.
'' Çakalın özgürlüğü,aslan ayağa kalkana kadardır.''
yani sen 63 de gör görme classic de fazlasıyla göreceksin zaten rahat ol. o tatlı canını bunlara sıkma :D

DrAsalturk

Acemi
Başarılar =)

''Ben geçmişimi dürdüm,büktüm ve kaldırıp çöğe attım, bu çöpleri ise ancak ; kediler ve köpekler karıştırır!''

Tarafları tanımıyorum ancak bu söz büyük üstat necip beyin kumar ve başka alemlerinin üstünü örtmeye çalıştığı bir saçmalığıdır. Kendisi 'Kadın bacakları' şiirini yazıp bir yandan da kadınları perdesiz eve benzetmiştir, dolayısıyla savunmanızı daha ayağı sağlam basan bir şekilde yapmanız daha iyi olabilir (klanlar forumunda da duyar kasmadık demeyelim)

PARS Estergon

Baltacı
Özlü söz yazmakta yeni moda mı oldu? En son 45 yaşında adam diye geziniyoruz diyordunuz. Ne boş bir ekip.

BuseBngl.

Çaylak
@Busebngl madem şutlandınız w63'ten seni DC'den çıkartıyorum. En son sizin için yazdıklarım özeldi okuyup onları iletmişsindir umarım buralardan öyle şeyleri yazamıyoruz çünkü bu arada multinin adı ne The Smoking Killss mi?

Ben bu klanlar oyununda bu kadar oynamak yerine arkadan işler çeviren bir klan görmedim. Yorumları gördükçe herkes aynı fikirde sanıyorum. Forum geçmişini aratayım dedim herkes bu çöplerden rahatsız.

Forumdan değilde özelden cevabımı ben sana vereyim .

PARS Estergon

Baltacı
Tek rakibimiz multilerimiz :D:D:D Estergom modları da doldurma bu hikayelerle valla akşam akşam güldürdünüz :)
Dolduruş değil onlar zaten niye hesapları bloke ettiklerini biliyorlar. Zamanında cimcim cimcicme cimcimeninlaneti civilengiineer falan senin multilerinde vardı bu dünyada da işleve sok iyi köşeyi dönersin. :)