MyrmidoNs vs Stalker

UcanZi

Kılıç Ustası
300 spartalı mevzusuna söyleyeceklerimi söyleyim mevzuyu çarpıtmayın sağda solda. 300 spartalı oyun başından beri biraz maydonoza biraz bizim tarafa yanlıyordu. Benimle konuştuğunu karşı tarafa taşıyıp,karşıdan duyduklarını bu tarafa getiren bir insandı. Konuşmalarda kimseye terörist denmemişken buraya malzeme çıksın diye böyle bi yafta yapıştırılması hoş değil. Söylenilen söz açık ve nettir mesajlarla sabittir. Kobani olaylarında direnişlere destek amaçlı mesaj paylaştığı için ona yönelik terör propagandası yapıyor söylemini tutup burada terörist diye yapıştırıp bunun üzerinden muhabbet döndürmek saygısız saygısız konuşmak hoş değil. Ben dcnize geldim konuştum. İkna olduğum yerde hatalı olduğum kısımı belirttim. Siz tutup mevzuyu köye getirdiniz. Bende bugün hesabı nick sahibine teslim edip bıraktım oyunu.
Kaç dünyadır truva ile oyun oynayan değişik değişik oyunların içerisine giren oluşum bana köy davası yapamaz çünkü. Evet size de söyledim hiçbir zaman truvayla işim olmaz. Mevzular köye kasabaya yorulursa orda da bırakır giderim.Herkesi her olayı köye kasabaya bağlayıp bunun üzerinden polemik yaratmaya çalışmayın.Geldim dcnize adam gibi konuşup size olayı izah ettim.Yarın nasıl olsa gidecez bu da kılıf olsun malzeme çıktı derseniz de o da sizin bileceğiniz iş.

metepro

Mızrakçı
300 spartalı mevzusuna söyleyeceklerimi söyleyim mevzuyu çarpıtmayın sağda solda. 300 spartalı oyun başından beri biraz maydonoza biraz bizim tarafa yanlıyordu. Benimle konuştuğunu karşı tarafa taşıyıp,karşıdan duyduklarını bu tarafa getiren bir insandı. Konuşmalarda kimseye terörist denmemişken buraya malzeme çıksın diye böyle bi yafta yapıştırılması hoş değil. Söylenilen söz açık ve nettir mesajlarla sabittir. Kobani olaylarında direnişlere destek amaçlı mesaj paylaştığı için ona yönelik terör propagandası yapıyor söylemini tutup burada terörist diye yapıştırıp bunun üzerinden muhabbet döndürmek saygısız saygısız konuşmak hoş değil. Ben dcnize geldim konuştum. İkna olduğum yerde hatalı olduğum kısımı belirttim. Siz tutup mevzuyu köye getirdiniz. Bende bugün hesabı nick sahibine teslim edip bıraktım oyunu.
Kaç dünyadır truva ile oyun oynayan değişik değişik oyunların içerisine giren oluşum bana köy davası yapamaz çünkü. Evet size de söyledim hiçbir zaman truvayla işim olmaz. Mevzular köye kasabaya yorulursa orda da bırakır giderim.Herkesi her olayı köye kasabaya bağlayıp bunun üzerinden polemik yaratmaya çalışmayın.Geldim dcnize adam gibi konuşup size olayı izah ettim.Yarın nasıl olsa gidecez bu da kılıf olsun malzeme çıktı derseniz de o da sizin bileceğiniz iş.

palavracı ya bak hele buraya gelip dc de ki gibi yarım saatte bir fikir değiştiriyorsun whatsapp mesajların duruyor terörist demişsin işte buraya gelip ben öyle demedim konuyu biryere çekmeyin diyor. Ayrıca sayın modlar kendisi buraya yazmış hesabı nick sahibine teslim ettim diye o hesaba girmesi bile kural ihlali oluyor bir işlem yapıcak mısınız yoksa 3 maymunumu oynucaksınız?

UcanZi

Kılıç Ustası
Bak birader öncelikle şu üslubuna çeki düzen ver.Çocuk gibi konuşmaktan aciz olup seninle polemik çıkaracak değilim.Burada bir konu konuşuyoruz hala derdinin köy kasaba olduğunu görmek zor değil.Çünkü bunun için her halta çomak tutarsın ondan sonra karşıdaki kişiyi köy düşkünü ile yaftalarsın.

SungurAlp

Markiz
palavracı ya bak hele buraya gelip dc de ki gibi yarım saatte bir fikir değiştiriyorsun whatsapp mesajların duruyor terörist demişsin işte buraya gelip ben öyle demedim konuyu biryere çekmeyin diyor. Ayrıca sayın modlar kendisi buraya yazmış hesabı nick sahibine teslim ettim diye o hesaba girmesi bile kural ihlali oluyor bir işlem yapıcak mısınız yoksa 3 maymunumu oynucaksınız?

Hesap sahibi gerekli bildirimi destek sistemine yaparsa problem olmaz.

Koenigsegg*

Casus
forum kuralları ihlali hemen silinsin bu mesaj

metepro

Mızrakçı
Bak birader öncelikle şu üslubuna çeki düzen ver.Çocuk gibi konuşmaktan aciz olup seninle polemik çıkaracak değilim.Burada bir konu konuşuyoruz hala derdinin köy kasaba olduğunu görmek zor değil.Çünkü bunun için her halta çomak tutarsın ondan sonra karşıdaki kişiyi köy düşkünü ile yaftalarsın.

Üslüp diyen adamın attığı posta bak kime ne çomak sokmuşum ben ne köyü kasabası adama terörist demişsin 1 saat içinde 10 kere dedim demedin dedin lafının arkasında duran insan değilsin bu klanda polisler askerler avukatlar oynuyor sen kendala terörist diyorsun adama milliyetçilikden vurup hesabını alıyorsun dc de diyorsun ki beskarı siz banlattınız ondan bunu yaptım böyle demedinmi kaç kişi vardı orda kim köy derdinde bu sözünle belli oluyor zaten

PacmanBegins

Yasaklı

kimse köy kasaba derdinde değil 2-3 haftaya yitip gideceğimizi biliyoruz hala daha köy kasaba derdi diyosun. Yesinler senin socrates savunmanı. Ah bir ses kaydı almış olsaydık ta görseydi forumdakilerde nasıl fırıl fırıl yalanlar söylediğini.

UcanZi

Kılıç Ustası
Ondan ceza alsın hesap diye taklalar atıyorsunuz demi. Alsaydınız kayıt oturup dinlerdik hep beraber ne konuştuğumuzu.Kaldığınız yerden makaraya devam edebilirsiniz. İyi geceler

UcanZi

Kılıç Ustası
Suç duyurusu muhabbeti geçtiği anda hesabı bıraktım gidiyorum demesi on numara hareket yalnız sjsksks

Yarın gidip ilk iş olarak bu dediğinizi yapın bu arada elinizde var olan şeyler ile. Soyadımı da dcde belirttim zaten. Muhabbet ilkokul seviyesine inmeden müsadenizi istiyorum. Karşılıklı konuşup karşılıklı beğen faslınızda sizleri yalnız bırakmak durumundayım

Cyroburn*

Ağır Atlı
Makara olduğunu düşünüyorsun sanırım ama zaman her şeyin ilacı. Yazık günah her şeyi dinledik orada tamam konuşmaları at benim hakkında ne dediğini görmek istiyorum dedi Kendal ben atacağımı attım diyip DC'den çıktın. Bu muhabbette başrol sensin ama hala millete edep adap dersi vermeye çalışıyorsun. İnanılmaz gerçekten...

Deleted User - 5540442

Ziyaretçi
Bu oyun iyice bir hal aldı
Burada da rahat yok böyle şeyler Buraya da bulaşması ilginç oldu :)

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
500 tane atış yaptırmaları imkansız.G3 ile 10 tane peş peşe mermi at silah tutukluk yapar,ısınır. AK-47 ile daha fazla yaparsın,kundak sistemi ağaçtan yapıldığı için ısınmadan etkilenmezsin. Ama yine de 500 atamazsın. Bana şimdi burada askerlik anılarımı anlattırmayın :D
Nasil ya 30 mermi spray atamiyoz mu yani askerde :(

Deleted User - 848908471

Ziyaretçi
Konuşma yapılabilecek tek yer burası kalmıştı. Burası da kitlenince nerede buluşuyoruz söyleyin de hazırlıksız yakalanmayalım.

Çok konusmaya gerek yok.

Dün konuya bir çok kişi şahit oldu. Sadece kendi klanımın oyuncuları da değil . Bu olayı w24 ten beri yaşıyorum. Ama nedense bu tarz şeyleri öne süren bir çok kişi hep bir çıkarı oldugunda ve hep bir sıkıştığında bu tarz durumları kullanmaya kalktı ve her nedense olay onun cıkarları haricinde oldugunda susmayı tercih etti. Sadece bir arkadasımız delikanlı gibi gitmiş cimere şikayet de bulunmuş. Onda ise herhangi bir durum tespit edilememiştir demişler. Eğer gerçek vatansever duygular besleyeseydiniz bu tarz durumları oyundan çıkar sağlamak yerine gider bu delikanlı arkadasımız gibi şikayetinizi eder gerisini devlete veya mahkemeye bırakabilirdiniz.

Dün ki mevzu da ise daha doğrusu benim olaylardan haberim yoktu. Uzun zamandır sercanın 300 spartalıyı tarafına cekmeye caliştiğini biliyordum. Çift taraflı caliştiğini söylüyor ama arkadasımız malesef yalan söylüyor. En son 2 gün önce bak son şansın gel stalkere aldırayım seni demiş onu beceremeyince hesaba op yapmaya kalktılar. İşin sonunda kesilen onca orduya rağmen 1 köy alabildiği icin arkadasımız son kozunu oynamaya karar veriyor.

Adem arkadasımız ise saf bir arkadasımız her duruma cok cabuk inanabiliyor. Sercan da bunu anladıgı icin son kozunu oynuyor ve benimle ilgili bu durumu öne atıyor. O andan itibaren 180 derece dönüyor arkadasımız ve inanıyor ve sercan ise kendisine kücük puanlı bir hesap verip gel sen burada oyna arkada hızlı gelişirsin diye hesap veriyor, prelerini aktartıyor, cocuga sifreyi veriyor ve geciriyor hesaba. Tabi sercan ellerini avuşturmaya başlamış destekleri geri göndericek arkadasa , hesabı sildircek önünde ki pastaya toplamaya başlayacak ki olaydan haberim olunca cocuğa tek bir fotoğraf atmam ile cocuk salakça bir şekilde kandırıldıgını anlıyor ve şifreyi bizim cocuklara atıyor.

Sercan bakıyor eywah toplayamayacağiz hesabı diyip kendi whatsapp gruplarına şimdi hesabı şikayet edeceğim diyor ve cocuga şifresini kendinin verdiği hesabı şikayet ediyor. Tabi misler yolda hesap banlanıyor.

Bizim aykanda zoruna gitmiş bu sercanı discorda cağirmiş. Discord konusmalarına bir çok kişi şahit neden yaptıgını kesinlikle bize inandıramadın. Delikanlı gibi gelip böyle yapmak benim işime geliyordu. Köylerini almam gerekiyordu egoist bir adamım sıralamada olmam lazım desen eywallah derdik kimse sana birşey diyemezdi.

Ama kardeşim soruyorum sen mi söyledin yoksa o mu benimle ilgili durumu açıkladı.

İlk başta adam duymuş bir yerden gelmiş dedin bende işte eskiden böyle konusmalar felan vardı felan dedim dedin.
Sonra çevirdin ben söyledim dedin oda gitti bi yerden tastik ettirdi geldi dedin.
Sonra başka bişey sürekli çevirdin discordda

Afedersin bi parçasını attıgın ve bizi salak yerine koyman ise ayrı bir durum. Konusmanın en başından berini geçmişini atacak mıs ve son olarak biz ordan anlarız dediğim de tutuştun atacağimi attım diyip cıktın gittin. Şimdi de burada yapıyorsun

Yani tüm bu durumlara gerek var mıydı diye düşünüyorum bence yoktu. 2 hafta sonra da biz silseydik de galaxy tarafında ki oyuncular da pusula oyuncularıydı yine sen toplamış olacaktın köyleri ama nasıl bir kafayı yaşıyorsun şu an onu anlamadım.

Ayrıca JustForBeStronger klanımızın avukatı olur. Sana durumları anlattı yaptıgının suç oldugunu ve manevi tazminat dahil polislik meslekleğinden ihraca kadar yolu oldugunu belirtti.

Fakat bir oyun için kalkıpta kimseyi ekmeğinden etmek istemem.

Sende bundan sonra umarım dikkatli olursun.

Kolay gelsin herkese