Muhabbet Köşesi

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
Önce laf sokmaya çalıştığın adamı araştır. Bıraktığım serverin forumuna bile girmiyorum. Durup durup bana bulaşmaya çalışmayın.

yüzsüz o baba sen aldırma. Bana burda sövdürecek artık. Kusuruma bakma onun yerine ben özür dilerim.

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
ne kadar da naziksiniz isa bey. sinirleriniz alınmış gibi. yasemin çayı mı içtiniz?

memur olduğumdan beridir inanır mısınız Efe Bey bilemiyorum ama her sabah kalktığımda Mozart'ın Classical Music for Brain Power dinletisi üzerine bir gün öncesinden makinadan geçirdiğim Espressomu yudumlamadan kendime gelemiyorum. Akabinde sizleri de buralarda naif sohbetler içerisinde görmek beni ne kadar mutlu ediyor bir bilseniz.

Deleted User - 848900587

Ziyaretçi
Önce laf sokmaya çalıştığın adamı araştır. Bıraktığım serverin forumuna bile girmiyorum. Durup durup bana bulaşmaya çalışmayın.

düşmanım değilsin dostum değilsin hatta exit olayından sempatim var sana niye laf sokayım :D okadar mühim adamda değilsin benim için niye araştırayım :D

Deleted User - 848900587

Ziyaretçi
memur olduğumdan beridir inanır mısınız Efe Bey bilemiyorum ama her sabah kalktığımda Mozart'ın Classical Music for Brain Power dinletisi üzerine bir gün öncesinden makinadan geçirdiğim Espressomu yudumlamadan kendime gelemiyorum. Akabinde sizleri de buralarda naif sohbetler içerisinde görmek beni ne kadar mutlu ediyor bir bilseniz.

bütün bunları bala da mı yapıyorsun :S

Daha 2 hafta önce ankaranın ayazında tilki kovalıyoruz diyen adama bak hele :D

Rocco Siffredi

Hafif Atlı

brain power'dan sonrasını okuyamadım ahahaha

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
sizin gibiler yüzünden bir insanın kültürel gelişimi etkileniyor,hepinizi kınıyor ve derhal buradan gidiyorum iyi günler.

Freaky

Casus
Vay be postlar,konu başlıkları siliniyor moderatörlerle şikayet veya öneri ortamı oluşturulak bir başlık açılmasına müsade edilmemesi hoş bir durum değil.
İnsanlar burda hayatındaki en değerli şeyi zamanını,emeğini harcayarak karşılığını almak adaletli bir oyun platformu oluşmasını istiyorlar.Harcanan para bunun yanında değersizdir. Ama siz banlayarak veya konuları kapatarak oyuncularınızı kaybediyor adaletli oyun platformunun oluşmasını kınamamızı istemiyor gibi gözüküyorsunuz.
Bir tane mod bile çıkıp cevap veremiyor ne diyelim ki :)

DeletedUser69958

Ziyaretçi
Vay be postlar,konu başlıkları siliniyor moderatörlerle şikayet veya öneri ortamı oluşturulak bir başlık açılmasına müsade edilmemesi hoş bir durum değil.
İnsanlar burda hayatındaki en değerli şeyi zamanını,emeğini harcayarak karşılığını almak adaletli bir oyun platformu oluşmasını istiyorlar.Harcanan para bunun yanında değersizdir. Ama siz banlayarak veya konuları kapatarak oyuncularınızı kaybediyor adaletli oyun platformunun oluşmasını kınamamızı istemiyor gibi gözüküyorsunuz.

Oyun ve forum kurallarına uygun bir sorunuz var mı ?

Tibelda

Emekli Görevli

Nedense herkes başına bir durum geldiğinde forumda konu açıp adaleti savunmak istiyor. Forum kurallarına uygun genel bir tartışma konusu açmayı düşünmüyor. Konuşulmasına müsaade ettiğimiz ve takip ettiğimiz konular arşivde yer alıyor. Tek amacı klanlar destek ekibi aleyhinde diğer oyuncu kesimlerini de örgütlemeye yönelik tartışmalara hiçbir zaman müsaade edilmeyecektir. Özetle forum ceza alanın gelip klanlar destek ekibine istediğini söyleyebileceği bir alan değildir. :)

Tibelda

Emekli Görevli
Peki hocam galaxy nin attığı multileri barbara düşürüp toplaması , hatta bazılarının işi ileri götürüp 4-5 k yapıp toplaması nasıl 3 günlük ceza ile geciştiriliyor

Bu soruyu destek sisteminden sorup cevabını almalısınız. Ceza ve ihlallerle ilgili forum üzerinden cevap almanız mümkün değildir.

Deleted User - 5559770

Ziyaretçi
Destek sistemine atılmış 3 günlük ceza verilmiş , bu demek oluyoki herkes multi açarak mis mesafelerini kolayca düşürebilir

Tibelda

Emekli Görevli
Destek sistemine atılmış 3 günlük ceza verilmiş , bu demek oluyoki herkes multi açarak mis mesafelerini kolayca düşürebilir

Cevabı kendi kendine istediğin gibi yorumlayabilirsin. Ancak bu konuların forum üzerinden tartışılması uygun değildir.

Edit-997395

Yasaklı
Nedense herkes başına bir durum geldiğinde forumda konu açıp adaleti savunmak istiyor. Forum kurallarına uygun genel bir tartışma konusu açmayı düşünmüyor. Konuşulmasına müsaade ettiğimiz ve takip ettiğimiz konular arşivde yer alıyor. Tek amacı klanlar destek ekibi aleyhinde diğer oyuncu kesimlerini de örgütlemeye yönelik tartışmalara hiçbir zaman müsaade edilmeyecektir. Özetle forum ceza alanın gelip klanlar destek ekibine istediğini söyleyebileceği bir alan değildir. :)

Kardeşim diğer oyuncuları örgütleyecek olsam 750 tane numara var rehberim de , gider whatsapp grubu açar örgütlerim . İstersen örgütleyeyim , örgütlenmek kelime anlamını tam olarak öğreteyim sana , sabaha kadar konu kapatmayla uğras ne dersin ?