Barzo vs. Kudret

Srece

Acemi
Kurucuyum diye ortalıkta gezmekle bu oyun oynanmıyor savaşacaksın köy alacaksın düşmanı bunaltacaksın.
Hiçbir şey yapma ama ben klanın kurucusuyum benim dediğim olacak diye bir şey yok

Barzo klanın kurucusu sinan abidir. kişisel sorunlarınızın olmuş olması bu gerçeği değiştirmez. Bu oyunda olay sadece köy almak veya savaşmak değildir mehmet. Benim dediğim olacak demiş olsaydı şu an hala oyunda olurdu. klan kurucusu ile bir sorunun varsa onun tartışılacagı merca burası değil. haddini aşıyosun mehmet Barzo klanı kurucusu hakkında yazdıklarına dikkat et.

Srece

Acemi
Keşke Hikmet sirküler mesajda bana millete iftira attığında da aynı tepkiyi gösterseydin

nedense herkes birileriyle ters düştüğünde benim tepki vermemi bekliyor. Ben şahısların değil Barzonun hakkını savunmak için buradayım. hangi sirkü ve olaydan bahsettiğni bile bilmiyorum. dediğim gibi burası yeri değil. sorununuz varsada burası sorun çözme yeri değil. konuyu uzatmak istiyorsanızda sinan abi ile görüşebilirsiniz.

beje.

Mızrakçı
Rukas kim ? Ne yapmışta Barzo onu satmış açıklarsan öğreniriz olaylara tam hakim olmadan buradan sallama
Rukas beni arkadaşlarımı arayarak bizi yalnız bırakmayın diyerek arayan her konuda yardımcı olduğumuz sonra adamları güzel bir kazık atarak arkadan vuran ekibin başkanı sende en yakın arkadaşların dan birinin hesabını çalmaya çalışan kişisin

Rukas beni arkadaşlarımı arayarak bizi yalnız bırakmayın diyerek arayan her konuda yardımcı olduğumuz sonra adamları güzel bir kazık atarak arkadan vuran ekibin başkanı sende en yakın arkadaşların dan birinin hesabını çalmaya çalışan kişisin

Kimin hesabını çalmaya çalışmışım
Sen ne kullanıyorsan bana da söyle bizde kullanayım kafan baya güzel

Mehmet36 dan kimin şifresini istedin sen daha iyi bilirsin

Evet posedion32şifresini mustafadan istedim o da hesabı mehmet36 ya verdim dedi onura dedim hesabı verirmisin. Mustafa kimseye vermememi söyledi ama para ile satarım dedi. Bu hesap çalmak mı oluyor cidden çok komiksiniz

tepe1923

Yasaklı
Rukas kim ? Ne yapmışta Barzo onu satmış açıklarsan öğreniriz olaylara tam hakim olmadan buradan sallama
Sinan abi bizi davet etmese KUDRETLİ DOSTLAR W59 DA OLMAZDI...siz rw ile tengri arasında tost olurdunuz.daha 1.ay da sizi toplar üstünüze toprak atarlardı... ismi Orçun olarak bildiğim kişi nickini bilmiyorum dc de daha w açılmadan 50 kere teşekkür ederken siz şimdi kendinizi bi halt sanıyorsunuz! Ben bu w de Kudretli dostlar klaninda olmaktan 1 kez daha gurur duydum çünkü 1 amaçla w ye girdik w yi BARZO kapatacakti esas amaç buydu... barzo bize hesa silin biz tek kapatacaz dese zaten bi sorun yoktu:) siz de hatırı olmasa bile Sinan abinin bizde hatırı BARZODAN BÜYÜKTÜR...kendisiyle 1 kere konuştum ve tanıştım onun adamlığı herseye değer!
Ama siz normal yollarla halledilecek bi kudret mevzusunu ihanetle halletmeyi kendinize yakistirdiniz ve yıllardır süren bazı dostlukları bitirmeyi tercih ettiniz ne için? W kapatmak için:)) yaw kimler kimler w kapattı bu kadar alçalmaya değmez:) 2 tane w kapatmış hesabım var onları kullanmıyorum özelden yazın bana onları da vereyim boş boş durmasın boynunuza asın onlarla gezin:)