Zero Tolarance

Stratejist-

Hafif Atlı

Tribalwars Player Profile: JoeyBane (tribe changes)​

Old tribeNew tribeDate/TimePoints
NoneTEKSAS23rd January 2023 - 06:03:40322
TEKSASZ-T 302nd February 2023 - 14:03:121,281
Z-T 3None05th February 2023 - 09:03:4526

Arkadaş sanki Z-T klanında oyuna başlamış gibi konuşuyor ama , haritadan alınmış klana . Şimdi diyecek ee köyümü alacaktınız niye klana aldınız. Sen klana geldikten sonra sadece puan kasıp asker basmazsan kusura bakma da yani klana girdim aman ne askeri puan kasıp köy kasım dersen sonuç bu olur.
Ve belli bir puana gelen alınıyor mantığı filan yok. Seni klana almışlar 3 gün takip etmişler ne yapiyorsun nasıl gelişiyorsun diye.
adamı alalı 3 gün olmuş, 3 günde mi karar verdiniz asker basamayacağına ?

Arkadaşlar siz ya klandansınız yada aklınızı peynir ekmekle yemişsiniz. Pasif oyuncu değildim oyuna geç başladım sadece. Ayrıca sıradan başka bir klandan gelip alsalar köyü sıkıntı yok burada ki olay aynı klanın içinde birilerinin köyü alması. Belli sizde bu tiplerdensiniz askeri yok köyünü alalım. Duyduğum en saçma bahane olabilir bu . OLAY OLAN ŞEY KLAN İÇİNDE KÖYLERİ PAYLAŞARAK TOPLAMALARI ŞUNU ARTIK ANLAYIN
Oyundaki nickin ne

Onurunu haysiyetini çayın yanında şeker niyetine kıtlayıp yiyenler de bugün bu klan var. Klana alıyorlar belli bir puana gelince kendileri topluyor köyleri. Köyü alan arkadaşa sormak isterim şerefi bu kadar ucuz nasıl oluyor. Köyü aldığı halde klandan atmıyorlar da son fotoğrafta hala müttefikim :)) REZİLLER
Tamam mevzuyu anladım kardeşim önce laflarına dikkat reklam kokan kelimelerini sana yediririm. Işimiz gücümüz yok senin gibi dandiklerlemi uğraşıcaz. Besleme yuvasımı lan burası. Evciliğini başka yerde oyna yada yanımızda tekrar başla nasıl oyuncu olduğunu gorelim. Hadi bak dalgana şimdi. Zt klanından kimsede bu emzikliye cevap vermesin.

Alpha CLaW

Mızrakçı
Ben Z-T yim madem fotoğrafları paylasiyorsun canim kardesim sirkulere donmedigin ozellikle asker basin dememize ragmen hic bir sekilde etkinlikte bulunmadigin ss leride at biz z-t olarak Türüne az rastlanir klanlardaniz kimseyi harcamayiz ama sen klaninin yonetimine yazmassan asker paylasimini komut paylasimini acmazsan yerin yok bu her klanda böyledir

JoeyBane

Acemi
Ben Z-T yim madem fotoğrafları paylasiyorsun canim kardesim sirkulere donmedigin ozellikle asker basin dememize ragmen hic bir sekilde etkinlikte bulunmadigin ss leride at biz z-t olarak Türüne az rastlanir klanlardaniz kimseyi harcamayiz ama sen klaninin yonetimine yazmassan asker paylasimini komut paylasimini acmazsan yerin yok bu her klanda böyledir
asker paylaşımımı da yaptım kardeşim hatta sana sordum neleri açayım ne lazım diye . Kışlamda hiç boş durmadı. Köy alınırken de sürekli savunma basılıydın. Saldırı ordum varken savunmaya döndüğümden bu kadar az askerim var. İşiniz gücünüz yalan olmuş

JoeyBane

Acemi
Tamam mevzuyu anladım kardeşim önce laflarına dikkat reklam kokan kelimelerini sana yediririm. Işimiz gücümüz yok senin gibi dandiklerlemi uğraşıcaz. Besleme yuvasımı lan burası. Evciliğini başka yerde oyna yada yanımızda tekrar başla nasıl oyuncu olduğunu gorelim. Hadi bak dalgana şimdi. Zt klanından kimsede bu emzikliye cevap vermesin.
sen kimsin lan lun konuşuyon kardeş istediğim yerde istediğim gibi oynarım. Sen yaptığını konuş milleti boşver işiniz gücünüz belli puanı kasan klan üyelerini toplamak. Boş yapıyorsun yapma

ByRevolution

Yasaklı
Z-T yi görünce yine bunlar ne hainliği yaptı dedim. Klasik, huyların da var.

Ama ilk defa ztyi haklı buldum. Konuyu okumaz olaydım..

JoeyBane

Acemi
Bulunduğum klan dağıldı. Bende etraf da başka klan aradım sadece size yazmadım ya. Buradan nereye varacaksın çok merak ettim. :D Bizim klana geldiyse köyünü feda etmeyi bileceksin mi diyeceksin :D

CaSLoNi

Kılıç Ustası
Bulunduğum klan dağıldı. Bende etraf da başka klan aradım sadece size yazmadım ya. Buradan nereye varacaksın çok merak ettim. :D Bizim klana geldiyse köyünü feda etmeyi bileceksin mi diyeceksin :D

Neden çünkü seninde köyün gidecekti.

Sen klandan çıkmadan teksas klaninda 8-9 köy kaybedilmiş sen oradaken arkadaşlarını korumak için ne yaptin ? O köyleri alanlara saldırı yaptın mı karşılık verdin mi? Hayır .

Sen kendini düşünüp bir klan arayışına girdin. Ve bunun devaminda hala bireysel düşünceler içinde kendi köyüne odaklandın. Kusura bakma benim klanim askere önem veren bir klan . Puana önem vermiyoruz ve puanina bakarak köyünü alalim filan muhabbetide yapmiyoruz.
Her klanin temel oyun görüşleri vardır bizde burada kendi goruslerimize göre karar alıp klanimizdaki her oyuncu ile bunları paylaşıp bu yönde ilerlemelerini talep ediyoruz.

Burada köyün gitmiş hoş bir olay değil . Hatta bana kalsa senin klana alinmam bile hata . Haritadan çok üye alma taraftarı değiliz.

JoeyBane

Acemi
Neden çünkü seninde köyün gidecekti.

Sen klandan çıkmadan teksas klaninda 8-9 köy kaybedilmiş sen oradaken arkadaşlarını korumak için ne yaptin ? O köyleri alanlara saldırı yaptın mı karşılık verdin mi? Hayır .

Sen kendini düşünüp bir klan arayışına girdin. Ve bunun devaminda hala bireysel düşünceler içinde kendi köyüne odaklandın. Kusura bakma benim klanim askere önem veren bir klan . Puana önem vermiyoruz ve puanina bakarak köyünü alalim filan muhabbetide yapmiyoruz.
Her klanin temel oyun görüşleri vardır bizde burada kendi goruslerimize göre karar alıp klanimizdaki her oyuncu ile bunları paylaşıp bu yönde ilerlemelerini talep ediyoruz.

Burada köyün gitmiş hoş bir olay değil . Hatta bana kalsa senin klana alinmam bile hata . Haritadan çok üye alma taraftarı değiliz.
Bak hocam güzel edebiyat yapıyorsun siyasete eğilimin var belli yani. Ama doğruları konuşalım köy alınmadı klanımdan klan ikiye bölünde teksas da kalanlar aktif olmayan arkadaşlarımızdı. teksasdan ilk köy alındığında ben zaten z-t ye girmiştim. benim alınmam hata olabilir atarsın klandan 2 gün sonra alırsın köyü. klandan asker hareketleri kışla hareketlerine bakarak sabah karşı 5 de saldırmazsın casus bile atmadan direk ordu ile geldi köye içine doğmuş demek ki arkadaşın ama şunu söyliyeyim dünyada sizden bir şey olacağı da yok zaten hep bi yalan hep bi hile hurda ayıp

CaSLoNi

Kılıç Ustası
Bak hocam güzel edebiyat yapıyorsun siyasete eğilimin var belli yani. Ama doğruları konuşalım köy alınmadı klanımdan klan ikiye bölünde teksas da kalanlar aktif olmayan arkadaşlarımızdı. teksasdan ilk köy alındığında ben zaten z-t ye girmiştim. benim alınmam hata olabilir atarsın klandan 2 gün sonra alırsın köyü. klandan asker hareketleri kışla hareketlerine bakarak sabah karşı 5 de saldırmazsın casus bile atmadan direk ordu ile geldi köye içine doğmuş demek ki arkadaşın ama şunu söyliyeyim dünyada sizden bir şey olacağı da yok zaten hep bi yalan hep bi hile hurda ayıp

Tribalwars Tribe Profile: TEKSASLILAR (conquers)​

TypeOld tribeNew tribeMin/Max pointsDate range
AllGainsLossesallno tribeTEKSASallCRESCEİBO-AEİBO-BZ-TZ-T 2 /

>1< [all] 19
VillagePointsOld ownerNew ownerDate/Time
red.png
PasSeul köyü (520|642) K65733PasSeul [TEKSAS]EFSANESAVAŞÇI [EİBO-B]2023-02-03 04:46:53
red.png
(006) Erlik (526|646) K653,433mko75 [TEKSAS]kerberos* [Z-T]2023-02-02 17:07:32
red.png
(005) Mergen (519|634) K651,703erdmsrpk [TEKSAS]EpicAxe [EİBO-B]2023-01-31 15:09:20
red.png
Frogcu Furkan ... (528|631) K652,362Crassus55 [TEKSAS]lider.42 [Z-T 2]2023-01-31 00:20:38
red.png
(004) Oğuz (524|626) K651,961yasof06 [TEKSAS]EpicAxe [EİBO-B]2023-01-30 15:28:41
red.png
hehe (508|650) K651,092okanes26 [TEKSAS]4turkuaz [CRESC]2023-01-30 12:38:16
red.png
SIRÇA (502|629) K651,540serce57 [TEKSAS]farsakl01 [EİBO-A]2023-01-27 13:37:03
red.png
(003) Asena (522|626) K651,552OnurhanT [TEKSAS]EpicAxe [EİBO-B]2023-01-24 00:58:06
red.png
(002) Ayızıt (520|632) K651,555accurst [TEKSAS]EpicAxe [EİBO-B]2023-01-22 13:15:05
>1< [all] 19

Evet sen bizdeken teksasdan diger koyler alınmış :) sen bize Şubat'ın 2 sinde katilmissin onun bilgisinide yukarıda verdim . Bu verdigim bilgileride klan dosyalarindan kontrol edebilirsin. Şimdi yalan hile biz oluyor haklısın. Neyse daha faza uzatmak istemiyorum. Kendine iyi bak , köyün için kendi adıma üzgünüm .

JoeyBane

Acemi
z-t den bir tek lider var . cresc zaten ikiye bölünen klanın diğeri aralarında sorun çıktı klandan çıkıp köyü aldılar . kerberos mk075 aldığında b en zaten z-tde idim. ayrıca sen diyorsun ki tek başıma bütün klanı destekleyip kurtarmam lazım sanki?? BAK BEN SANA DİYORUM Kİ KLANA ALDIN AYARLARDAN ASKER HAREKETLERİNİ AÇTIRDIN NE KADAR NEREDE ASKER VAR AYARLARINI AÇTIRTTIN SONRA GECE BİRDEN ADAMIN KÖYÜ ALDI SEN BUNU AÇIKLA BIRAK ESKİ KLANDAN NEDEN ÇIKTIM DA YOK BİLMEM DESTEK VERMEMİŞİM DE . SEN NE YAPTIN KARDEŞİM ??? KLANINDA Kİ ADAM KLANINDAKİ BAŞKA KÖYÜ ALIRKEN SEN NE YAPTIN ? NEREDE NE KADAR ASKER VAR BUNLARI MI BİLDİRDİN SADECE