Zero Tolarance

JoeyBane

Acemi
Onurunu haysiyetini çayın yanında şeker niyetine kıtlayıp yiyenler de bugün bu klan var. Klana alıyorlar belli bir puana gelince kendileri topluyor köyleri. Köyü alan arkadaşa sormak isterim şerefi bu kadar ucuz nasıl oluyor. Köyü aldığı halde klandan atmıyorlar da son fotoğrafta hala müttefikim :)) REZİLLER

Eklentiler

• EC515D52-2D10-4606-80E1-B86219A22B9C.jpeg
    EC515D52-2D10-4606-80E1-B86219A22B9C.jpeg
    251,4 KB · Görüntüleme: 213
  • A413835D-3643-4C1E-802A-E7ED34D5E6D0.jpeg
    A413835D-3643-4C1E-802A-E7ED34D5E6D0.jpeg
    570,6 KB · Görüntüleme: 212
  • B8B55F47-93D2-4583-912D-6D28B99B8BA9.jpeg
    B8B55F47-93D2-4583-912D-6D28B99B8BA9.jpeg
    765,5 KB · Görüntüleme: 212

Stratejist-

Hafif Atlı
Bu oyunda her kim menfaati için adam harcıyorsa daha beter olsun ve gün yüzü görmesin..

Bu klan için söylemiyorum, ama oyuncuları araç olarka görmekten vazgeçin. su oyunda bu tip oyuncuların oynayabileceği bir şans verin verin de kitle bir nebze artsın bir nebze farklı kişiler de oynasın. Çok mu zor oyunun şu aşaması bu adam ile iletişim kurmak. Ya hocam demek.. Hayır bu adamı vur et koyunu al almasına alda w mı kapatacaksın o köyle. Az biraz kafanızı kullanın artık ya yeter.

Pasif diye, oyunu bişlmiyor dediğiniz şu adamlar hepinizden daha çok adam hepsiyle sonuna kadar kaybetmeyi sizin gibi leş kargalarıyla kazanmaya tercih etmeye devam

çingene mickey

Yasaklı
dünya başlayalı 3 hafta olmuş hala bu kadar askere sahipsen tabikide köyünü alırlar, pasifler destekten çok köstek olur bi klana, zt klanını bilmem ama çoğu klan sirküler çeker şu kadar asker basın bu kadar gelişin diye, bu oyunda online süren az ise maalesef kalıcı olamazsın, yeni oyuncuda olsan eski oyuncuda olsan her klanın bir planı stratejisi var ve bu planların uygulanması içinde oyuncuların düzgün asker basıp gelişip emek vermesi gerekiyor, muhtemelen sen bi emek vermemişsin ki bu asker sayından belli zaten köyünü alırlar bu gayet normal kimse alınmasın.

harbystar

Mızrakçı
Forumda bu aralar moda bu tarz başlıklar. Dünyayı tek 1 klan kapatıyor iken, 1-2-3-4... gibi 1 den fazla klana sahip olan bir klana giriyorsunuz. Peki şunu düşünmüyor musunuz hiç "Fazla oyuncular ne olacak ?". Dünya başında toplasalar şikayet, sonunda toplasalar şikayet.

Bu başlık savaş sıralamasında ilk 10 da ilk 20 de olan bir oyuncu tarafından açılırsa hakkıdır, yoksa boş.

JoeyBane

Acemi
Arkadaşlar siz ya klandansınız yada aklınızı peynir ekmekle yemişsiniz. Pasif oyuncu değildim oyuna geç başladım sadece. Ayrıca sıradan başka bir klandan gelip alsalar köyü sıkıntı yok burada ki olay aynı klanın içinde birilerinin köyü alması. Belli sizde bu tiplerdensiniz askeri yok köyünü alalım. Duyduğum en saçma bahane olabilir bu . OLAY OLAN ŞEY KLAN İÇİNDE KÖYLERİ PAYLAŞARAK TOPLAMALARI ŞUNU ARTIK ANLAYIN

JoeyBane

Acemi
Gerçi kime ne anlatıyorum ki :D bu dünyada bu klan yapıyor sonra ki dünyada sizler yapacaksınız :D haklısınız arkadaşlar haksız olan bendim

OrjınalKahraman

Yasaklı
Dostum geç dediğin 15 gün olmuş seninde başlayalı sana tavsiyem 1 2 dünya premium kas oyunu öğrenmeye çalış sonra kendine uygun gördüğün bir ekiple oyun başın da başla.

JoeyBane

Acemi
Dostum oyunu da biliyorum premium kasmaya gerek duymayacak kadar da param var sağol önerilerin için ama kimseden akıl almaya da gelmedim. Ama anladım ki kansızlık moda olmuş kimse yadırgamadı bile ben cevabımı aldım sağolun

Stratejist-

Hafif Atlı
Dostum oyunu da biliyorum premium kasmaya gerek duymayacak kadar da param var sağol önerilerin için ama kimseden akıl almaya da gelmedim. Ama anladım ki kansızlık moda olmuş kimse yadırgamadı bile ben cevabımı aldım sağolun
bunların hiçbiri sizi anlayamaz. Az askerin varmış diye laga luga yapıyorlar ya, seni onca zaman klanda tutan yöneticide hata yok mu? Seni klanda tutuyorsa sana hergün yazacak. Yazdı mı? asker bas dedi mi? seni kuzu gibi bekletmişlerse bunun adı neyse..

Arkadaşlar siz ya klandansınız yada aklınızı peynir ekmekle yemişsiniz. Pasif oyuncu değildim oyuna geç başladım sadece. Ayrıca sıradan başka bir klandan gelip alsalar köyü sıkıntı yok burada ki olay aynı klanın içinde birilerinin köyü alması. Belli sizde bu tiplerdensiniz askeri yok köyünü alalım. Duyduğum en saçma bahane olabilir bu . OLAY OLAN ŞEY KLAN İÇİNDE KÖYLERİ PAYLAŞARAK TOPLAMALARI ŞUNU ARTIK ANLAYIN

yani köyünü rakip alacağına biz alalım demişler böyle de klana yardım etmişsin, biraz bardağın dolu tarafından bakabilir misin rica etsem..

Stratejist-

Hafif Atlı
Bakıcı atıp yönetici bassın hatta askerleri :)
yapmadıgımız iş değil. Yapılmayacak iş te değil. Oyunu bilmemek, asker basmamak veya yanlış asker basmak klandan atılmaya sebep olmamalı.
Bir insana bir şeyi bir kere anlatırsın, anlamaz, olabilir bir daha anlatırsın yine anlamaz , bir daha anlatırsın. Mesele anlaması da değil mesele çaba göstermesi elinden geleni yapması.

Bir insana ulaşamazssan, mesajlarına dönmezsse, klan gerekliliklerini yerine getirmezse klandan at gözünün yaşına bakma. Ama kimse kendisini kandırmasın, şuraya gelip böyle konu açacak kadar hevesli olan bir insan pasif değildir. Bu adamın köyüne çökmüş kişide, ne özgüven, ne oyun bilgisi ne de zeka yoktur.

CaSLoNi

Kılıç Ustası

Tribalwars Player Profile: JoeyBane (tribe changes)​

Old tribeNew tribeDate/TimePoints
NoneTEKSAS23rd January 2023 - 06:03:40322
TEKSASZ-T 302nd February 2023 - 14:03:121,281
Z-T 3None05th February 2023 - 09:03:4526

Arkadaş sanki Z-T klanında oyuna başlamış gibi konuşuyor ama , haritadan alınmış klana . Şimdi diyecek ee köyümü alacaktınız niye klana aldınız. Sen klana geldikten sonra sadece puan kasıp asker basmazsan kusura bakma da yani klana girdim aman ne askeri puan kasıp köy kasım dersen sonuç bu olur.
Ve belli bir puana gelen alınıyor mantığı filan yok. Seni klana almışlar 3 gün takip etmişler ne yapiyorsun nasıl gelişiyorsun diye.