Yargı

Larkblue26

Milis
Bu zamana kadar dost olsun düşman olsun hain olsun fedai olsun kimseyi 1 sn kullanmadım her zaman rasyonel ve gereken ne ise odur dedim. Defalarca söylediğim şeyler.. Her zaman her şey istediğiniz gibi olmaz ama günün sonunda kaybetmemekte önemlidir. Haa biz 69 için kazanan tarafız onu da bilesin. Bak bu w ye oradan tanışıp beraber gireceğimiz bir çok dostumuz oldu.. Kafanızı bunlara yormayın. Oyununuza bakın.
O yuzdenmi hesap sildin pitirin masasi senin klanina adamlarin emegini cop ettin sirf pitira yalakalik olsun diye

eyv buraya girip yazman kral hareket. aynı cesareti ben yapamadım daha önce yediğim nanelerden ettiğim laflardan, teşekkürler
Herkes her yerde birşeyler yaptı enes iyi veya kötü herkesin bir sebebi vardı geçmişe takılı kalsaydı burada şuan yanyana oynyan bir ton insan oynamazdı emin olabilirsin.

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
Arkadaşlar 71. Dünya için ,herhangi bir ekibi olmayan ama ekip arayan tüm oyuncular buradan yazarak veya forumdan özel mesaj atarak bana ulaşabilir.
Ekibimizde tamamen oyunu oynayacak 1.günden itibaren planlı olan konsantre ve onları bu anlamda koordine edecek ve takip edecek sağlam bir yönetim kadromuz var.

Sizlerden beklediğimiz,
Oyunu bilip bilmemeniz önemli değil.
Oyuna bir günde 1440 dakika(24 saat) sadece azami 30 dakika ayırmanız yeterli.
Klan planlamasına uymanız. 1. günden oyundaki son günümüze kadar askeri ve puan olarak herkesi birbirine olabildiğince yakın tutarak başarıyı herkesin ortak çabası olarak elde etmek istiyoruz.
Sıfır stres, sıfır real hayattan taviz ancak ne yaptığını bilen koordineli konsantre , keyif alan, aktif oynayan, başka klanların maşası olmayan harita dinamiklerine göre rasyonel hareket eden bir klan oluşturacağız. Bu konuda beni bilenler ne kadar iyi olduğumu da bilir.

Yoğurdu herkes gibi yemiyoruz. Şuanda 80 kişilik tam bu anlattığım kriterlerde oyuncu kadromuz hazır. Oyun oynamak isteyen herkese kapımız açıktır.

Bu yazımız ile beraber bize güvenip bizimle oynamak isteyen ,
wolleyder34
ibrahim--
esaris
bycasus
Emre48
FiXClaSs54
enginklyc1

ve onların 3 arkadaşı daha bizimle oynamaya hazırlanıyor. Hepiniz tekrardan hoşgeldiniz.

Buradan tekrar bir hatırlatma yapmayı isabetli görüyorum.

w71 için kendine münhasır ekibimize , stres yaşamadan oyun oynamayı, stres atmayı ve bir çok anlamda yeni deneyimler tadabileceğiniz klanımıza hala alımlarımız devam ediyor. Şuanda 70 e yakın üyemiz wp de var ama totalde 100 e yakın oyuncumuz var.. Şuanda dünyanın açılmasına 4 gün filan var. Dünya açılmadan yine tüm oyunculara istisnasız teker teker oyunu oynayıp oynamayacaklarını ne istediklerini soracağız. Pre kasıcam ya braz takılırım sararsa oynarım gibi ısmarlama konuşan herkesle de ayrılacağız ve kalan 50 60 70 80 kaç kişi olursa onlarla oyundaki 1.dakikadan son dakikamıza kadar konsantre koordineli ilerleyeceğiz. Biz bu şekilde birden fazla dünya oynamış görece bazı şeyleri oturtmuş orta sınıf bir klanız. Kendimizi en iyilere karşı test etmeye ve dostluklarımızı genişletmeye hazırlıyoruz.

Bizimle oynamak isteyen herkese kapımız açık ve oyun oynamak isteyen herkesin baaşüstünde yeri vardır. Henüz ekibi olmayan ve arayan herkesi bekliyorum.