Yargı

PASİF BÜKÜCÜ

Mızrakçı
80 tane multi zor olmuyor mu reis

Arkadaşlar 71. Dünya için ,herhangi bir ekibi olmayan ama ekip arayan tüm oyuncular buradan yazarak veya forumdan özel mesaj atarak bana ulaşabilir.
Ekibimizde tamamen oyunu oynayacak 1.günden itibaren planlı olan konsantre ve onları bu anlamda koordine edecek ve takip edecek sağlam bir yönetim kadromuz var.

Sizlerden beklediğimiz,
Oyunu bilip bilmemeniz önemli değil.
Oyuna bir günde 1440 dakika(24 saat) sadece azami 30 dakika ayırmanız yeterli.
Klan planlamasına uymanız. 1. günden oyundaki son günümüze kadar askeri ve puan olarak herkesi birbirine olabildiğince yakın tutarak başarıyı herkesin ortak çabası olarak elde etmek istiyoruz.
Sıfır stres, sıfır real hayattan taviz ancak ne yaptığını bilen koordineli konsantre , keyif alan, aktif oynayan, başka klanların maşası olmayan harita dinamiklerine göre rasyonel hareket eden bir klan oluşturacağız. Bu konuda beni bilenler ne kadar iyi olduğumu da bilir.

Yoğurdu herkes gibi yemiyoruz. Şuanda 80 kişilik tam bu anlattığım kriterlerde oyuncu kadromuz hazır. Oyun oynamak isteyen herkese kapımız açıktır.

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
Bu zamana kadar dost olsun düşman olsun hain olsun fedai olsun kimseyi 1 sn kullanmadım her zaman rasyonel ve gereken ne ise odur dedim. Defalarca söylediğim şeyler.. Her zaman her şey istediğiniz gibi olmaz ama günün sonunda kaybetmemekte önemlidir. Haa biz 69 için kazanan tarafız onu da bilesin. Bak bu w ye oradan tanışıp beraber gireceğimiz bir çok dostumuz oldu.. Kafanızı bunlara yormayın. Oyununuza bakın.