Yargı

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
Dünyanın açılmasına 2 günden az bir zaman kaldı. Henüz herhangi bir klanda oynayacak olmayan ancak w ye giriş yapmayı düşünen herkes için tekrardan kapımızın açık olduğunu, ve tamamen oyun oynayacak bir kadro oluşturduğumuzu hatırlatmak istiyorum. Klanımızda şuanda 90 a yakın olarak, oyunu oynayacağım diyen arkadaşımız vardır. Gelip köy kasarım, pre kasar giderim gibi konuşan veya oynayıp oynamayacağı belli olmayan hiç kimseyi aramıza almıyoruz. Kendinizden eminseniz ve oyunu oynamak istiyorsanız kapımız açıktır. Herkese iyi bayramlar..

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
Herkese merhabalar iyi haftalar....

******* Biliyorsunuz ki klan kilitleme yaklaşıyor, ve biz hala 100 kişi olamadık. Şuanda, dünyanın her bölgesi dahil, bizim gibi durumda olan klanlar var veya kendi içinde bulunduğu savaşı kaybetmiş, ya da kaybedeceği kesin olup baştan başlamak isteyen veya büyük klanlarda olup onların ihanetiyle karşı karşıya kalmış ve oyunu oynamak isteyen her oyuncuya eğer düşünürlerse 30 ila 50 arasında bir sayıda kapımız açıktır.

Esasen önümüze geleni alsak 100 değil 200 de olurduk ama kriterlerimiz oyunu aktif bir şekilde oynamak olduğu için asker basmayan, herhangi bir iletişim kanalı olmayan her oyuncuyu klandan attım ya da klana baştan almadım. Oyunu bilip bilmemesinden bağımsız, oyun oynamak isteyen herkese kapımız açıktır.

***** 10-15 üzeri oyuncu kitlesi olan ve birleşmek isteyen klanlarla yeni bir isim altında ve belli şartlarda yönetim paylaşımı yaparak birleşmeye de hazırız.

Bu konularla ilgili olarak bana oyundan
nicki ile ulaşabilirsiniz ya da forumdan özel mesaj atabilirsiniz.

***** Daha önce de açıkladığım gibi hedefimiz, oynadığımız bu w de elimizden geldiğince mücadele edebilmek ve oyun deneyimimizi geliştirmek. Bunu yaparken de yeni dostluklar edinebilmek.

***** Sayıları yüzlerceyi geçen klanlarda oynayan, onların bir parçası gibi kendisini hisseden ancak hiçbir zaman piyondan öte geçemeyecek gözleri görmeyen herkese inat, hiçbir yana taraf olmadan, harita şartlarımızın bize getirdiği tamamen pragmatik ve rasyonel bir anlayışla ve 1 tam klan olsak da olamasak da, elimizden gelen her şeyi yapacağız.

İlgili herkese sevgiler saygılar..