THE PRESTIGE Vs squid

BOZKURT..55

Kılıç Ustası
Şimdi 15 klan 10 tane oyuncuya karşi savas açıp buraya da bu başlığı açıyorsanız demek ki siz bunu haketmişsiniz.
Yok 500 klan.
Savaş istatislerine bir bak istersen.
Prestij klanları zaten uzak bölgenize.
Prestijden Sadece 9 kişi savaşa dahil olabilmiş.
Onlarında bazıları 1000 kesim falan yapmış.
Onun haricinde şah-i ile savaşmışsınız.
Dediniz yeriz şah-i yi.
sonrası malum.
Neyse artık kim kime ne yapmışsa.
Sonuçta kendinde itiraf etmişsin ayrı bir ekip gibi biz şah-i yi vuracaz vuracaz diye bastıran taraf sizmişsiniz. Öyle ayrılıkçı konuşursan kendi klan yönetimine karşı sonuna katlanırsın.
Şah-i olarak yıllardır iyi kötü oynarız.
Ama diplomasimizde kimseyi satmadık.
Verdiğimiz sözleri tuttuk.

Yok 500 klan.
Savaş istatislerine bir bak istersen.
Prestij klanları zaten uzak bölgenize.
Prestijden Sadece 9 kişi savaşa dahil olabilmiş.
Onlarında bazıları 1000 kesim falan yapmış.
Onun haricinde şah-i ile savaşmışsınız.
Dediniz yeriz şah-i yi.
sonrası malum.
Neyse artık kim kime ne yapmışsa.
Sonuçta kendinde itiraf etmişsin ayrı bir ekip gibi biz şah-i yi vuracaz vuracaz diye bastıran taraf sizmişsiniz. Öyle ayrılıkçı konuşursan kendi klan yönetimine karşı sonuna katlanırsın.
Şah-i olarak yıllardır iyi kötü oynarız.
Ama diplomasimizde kimseyi satmadık.
Verdiğimiz sözleri
Evet vurduk iyiki de vurduk yaptığımızdan pişman değiliz aklımız hala yapamadıklarımızda biraz klişe ama senin yazdıklarına da bu klişe sözler yakışıyor.Not:Şahi Yöneticinize kişilik haklarımıza saldırıldığı gerekçesi ile ilgili gerekli deliller gönderilmiştir.Merak ediyorsan ondan alıp okuyabilirsin okuyupta buraya gelip bu goygoyu yapıyorsan ne desem boş.

EGYA

Milis
@herkes nerede iyi atıp tutuyon. Tabii Şahiden formu kullanan yok. Meydanı boş buldun, salla dur anasını satayım. Şahi klanları olarak hiçbir zaman prestijin hiçbir klanına vurma gibi düşüncemiz olmadı. Bu durumla alakalı ne Abdi nede Oğuz ile tek kelamımız olmamıştır. Aksini iddia edipte ispatlayamayan burada değil gitsin barlarda kıvırsın. Siz zamanında Şahi ile birleşmek istediniz kabul etmedik. Sonra da Prestij klanlarına katıldınız. Prestij klanlarına dahil olduğunuz günden beri bizim için diğer prestij klanları ne ise sizde aynı muameleyi gördünüz. Ancak sütünde çiğlik varmış ki, bir gün önceden klanına mesaj atıp destek istiyorsun köylerini dolduruyon, sabahına Şahi klanlarına vuruyorsun. Kendin itiraf ediyorsun ki defalarca kez Şahiyi vurmak için izin istedik diye. Biraz onurlu ol dik dur da bari yaptığının arkasında ol.

EGYA

Milis
Rezerve ihlaline gelince. Her iki klan tarafından yapılmış bir sürü rezerve ihlali oldu. Bu durumlarda Abdi ve Oğuz ile konularak karara bağlandı ve her iki klanda mutabık kaldı. Şahi rezerve ihlali yaptı ise Prestij de rezerve ihlali yaptı. Haritada her iki klanın konumu gereği yaşanacak çakışmalar için alınmış bir karar zaten vardı. Senin derdin başından beri Şahiydi. Hep Şahiyi vurmak istedin, rezerve filan hikaye. Biz sizi vurmak istesek günlerce geliştirdğin tek köyle mi kendini savunacaktın? Dediğim gibi tüm Prestij klanları ne ise bizim için; sizde aynıydınız asla aklımıza vurmak fikri gelmedi. Ve asla Abdi ile yada Oğuz ile bu konuda bir görüşmemiz olmadı ve vurmak için bize bir istihbarat verilmedi. Ben sizin vuracağınızı bilsem köyümü destekletip hafiflerimi yağmaya atar mıyım? Bir sürü oyuncumuz hafifleri yağmada yada misleri başka oyuncuya destek için gidiyordu. Sizin vuracağınız biliyoruz ama enayi gibi yapmaya çıkıp misleri dışarı atıyoruz öyle mi? Rezil birisin bari iyice saçmalayıp da dibe vurma...

BOZKURT..55

Kılıç Ustası
Evet vurduk iyiki de vurduk yaptığımızdan pişman değiliz aklımız hala yapamadıklarımızda biraz klişe ama senin yazdıklarına da bu klişe sözler yakışıyor.Not:Şahi Yöneticinize kişilik haklarımıza saldırıldığı gerekçesi ile ilgili gerekli deliller gönderilmiştir.Merak ediyorsan ondan alıp okuyabilirsin okuyupta buraya gelip bu goygoyu yapıyorsan ne desem boş.
Yahu banane senin kişilik haklarına yöneticin saldırıysa :).
Git ona savaş aç o zaman :))))
Ohh ne güzel kafanda kur planlarları sonra patlayınca burda zırla.
Pişman olmazsın tabi ama sözde, geceden köylerini doldurup, sabaha operasyon çekersin.
Sonra şahi gelir 16 17 köyünü toplar.
Ki toplamaya devam eder sonra ÜZÜLÜRSÜN.
Ama pişman olmamaya devam et.

EGYA

Milis
@BOZKURT..55 Adamlar da kösele gibi yüz var. Çok şükür yağmur yağıyor der gibi utanmıyor da. Sallamışta sallamış, vecihi gibi susmuyor da motoru soğusun :)

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
@herkes nerede artık sussanmı zaten resimi silerek gerekli cevabı herkese verdin burada daha neyin tantanasını yapıyorsun zaten 1 günlük klanmışsınız 1 günde topladılar

Lebron--

Yasaklı
@Crazy is here Oğuzum maşallah herkese ateş ediyorsun herkese savaş ilanı kocamanı en sona mı bıraktın? :)

Selçuk abi milletin fake hesabını açıp da forumda sanki oymuş gibi yazan şizofrenleri unity klanında tutuyorsunuz ayıp valla.Biz siz büyüklerimizden böyle görmedik.Adam taa eşkiyacı metin abinin fake hesabını açıp sanki oymuş gibi bir de imza kısmana onun nickini koyup,prestij felan yazmış.Teferruatını alemciler savaş raporları bölümünde açıkladım.Gereğinin yapılmasını talep ediyorum.

www.png

Bilmeyen arkadaşlar bizi arıyor soruyor.Bu fake hesapları açan kişi unity7 de oynuyor forsa* nicki ile.Saygılar abim.

schade

Milis
Benim anlamadigim bu arkadaslar sabah ŞAHİ ye savas açıp bizim mahirin iki koyunu aldiktan sonra buraya gelip ŞÂHİ yimi suçluyorlar ben ömrümde böylesini görmedim valla içinizde hiçmi dürüst adam yok yav olayin içinde olmasak varya ayıp yav ayıp madem sorunlarıniz var birbirinizi bukadar taniyorsunuz nie aynı çati altinda başlayip kafaniza göre sagsola saldiriyorsunuz :)

@herkes nerede iyi atıp tutuyon. Tabii Şahiden formu kullanan yok. Meydanı boş buldun, salla dur anasını satayım. Şahi klanları olarak hiçbir zaman prestijin hiçbir klanına vurma gibi düşüncemiz olmadı. Bu durumla alakalı ne Abdi nede Oğuz ile tek kelamımız olmamıştır. Aksini iddia edipte ispatlayamayan burada değil gitsin barlarda kıvırsın. Siz zamanında Şahi ile birleşmek istediniz kabul etmedik. Sonra da Prestij klanlarına katıldınız. Prestij klanlarına dahil olduğunuz günden beri bizim için diğer prestij klanları ne ise sizde aynı muameleyi gördünüz. Ancak sütünde çiğlik varmış ki, bir gün önceden klanına mesaj atıp destek istiyorsun köylerini dolduruyon, sabahına Şahi klanlarına vuruyorsun. Kendin itiraf ediyorsun ki defalarca kez Şahiyi vurmak için izin istedik diye. Biraz onurlu ol dik dur da bari yaptığının arkasında ol.
Sen bilgin olmayan konularda konuşma oğuz ve abdi ipe aramızdaki konuşmaları biliyormusun yok size vurmanız için sesli wahtshap mesajları yazilı metinler var elimizde buzzat prestij yonetiminden sütümde çiğlik falan bunlar ağır ithamlar kendine gel burada kimseye bilip bilmeden hakaret edemezsin

@herkes nerede Bunca yıldır peynirciyim senin gibi kaşarını daha görmedim. Yıllardır bu oyunda truva gördüm, diplomasi bozan gördüm, kendi klanını dönüp vuranı gördüm ama senin gibi hem karı gibi kaşarlık edip milleti arkasından vurup hemde zeytin yağı gibi üste çıkmaya çalışanına rastlamadım. İş sektörünü değiş bu kıvraklıkla daha çok para kazanacağın sektörler var ağzını orada yorarsın, boşa burada kürek çekme :)
Kişinin aklından ne geçiyorsa klavyesine de öyle dökülüyor demek ki sen busun

Hem buraya başlık açıyorsunuz hemde gerçekleri duymaya başlayınca yok karı yok kaşar yok sütü çiğ sizler busunuz işte hakareti zayıf insanlar sarfeder kendinize bunu yakıstıriyorsaniz devam edin iddianın tarafı olan kişi benim kişilik haklarıma saldırıp aşağılamak için bu başlığı açıyor ben ona soru soruyorum delil sunuyorum ondan çıt yok sizler buraya gelip argo hakaret ne varsa sayıp döküyorsunuz devam edin böyle aferin.

Biz sizi bir süre daha idare etmek adına duymak istediklerinizi söyledik sayın Barzo abim. İçimizle uğraşacak vaktimizin olmadığını biliyorsunuz. Sizlerin Kapak truvası olduğunu, ya da direkt truva olduğunuzu bilmiyormuyuz zannediyordunuz ? Diplomasi bozma çabalarınız takdire şayandı ama tutmadı. Sonra ki dünyalarda görüşürüz kendinize dikkat edin.

EGYA

Milis
Sen bilgin olmayan konularda konuşma oğuz ve abdi ipe aramızdaki konuşmaları biliyormusun yok size vurmanız için sesli wahtshap mesajları yazilı metinler var elimizde buzzat prestij yonetiminden sütümde çiğlik falan bunlar ağır ithamlar kendine gel burada kimseye bilip bilmeden hakaret edemezsin

Zoruna gidiyorsa yazdıklarım, zoruna gidecek şeyleri yapma. Ne konuşuyorsan karşılığını alıyorsun. Ağır ithamlar bulunup sonra karşılık alınca ağır ithamlar da bulunma, kendine gel diye bana ne konuşacağımı söyleyemezsin. Şahi hakkında atıp tutuyorsan karşılığını alırsın. Gerek oyunda gerekse forumda... Bizim ne bir klandan çekingemiz var nede birine esirgeyecek lafımız. Herkes hakkettiğini illa ki alır. Kaybetmek yada kazanmak uğruna biz dimdik, onurlu bir şekilde mücadele verdik bugüne kadar. Bundan sonra da öyle olacak! Ama kazanırız ama kaybederiz hiç önemli değil. Her zaman dediğim gibi bunu sadece bir oyun ile sınırlandırıp her türlü naneyi yiyenlerin, reelde de zihniyeti aynıdır. Çünkü yapılan ne olursa olsun kişinin mayasında vardır ki yapıyordur, oyun bahane. Oyunda bize bunları yapmanız yada yapacak olunması bize en fazla kaybettirir. Ya gerçek hayatta ki eş, dost, akrabanın zihniyeti böylesine küf tutmuş birine sahip olması daha acı değil mi? Yazık, gerçekten yazık.. Sanal bir dünya için girdiğiniz şekillere, hallere bakın! Böylesi olanların eşine dostuna Allah yardım etsin ne diyeyim!!