THE PRESTIGE Vs squid

-forsa-

Acemi
Harita konumlarına bakarak Kapak ile Şahi ve Squid'in bağlantısını çözmeye çalışıyorum

KAPAK klanının bir üyesi olarak ben de çözemiyordum, klanca sabahtan beri bunu konuşuyoruz hala çözemedik. Okey de oynamadık ki yancımız olsun...
Anlatayım öncelikle crazy is here (Oğuz)bu başlığı açarak yüksek karakterini bize ispatlamış olduğu için kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.Oguz bahsettiği yancı ben oluyorum adım Mehmet Kapak klanı ile uzaktan yakından bir ilgim alakam yok.Şimdi bu arkadaşın (Oğuz)'ün kankası viveria senza rimpati ile whatshapp konuşmalarımız ses kayıtlarımız (Bizi aşağıladiğınız için yazma gereksinimi duyuyorum)hala whatshapp ta durmaktadırki abdi bize Abi Şahi ye saldırabilirsiniz abi ne zaman hazır olursanız söyleyin diye hem klan yöneticimiz hardasan ile hemde benimle 1 den fazla konuşmaları yazışmalı delilimiz mevcuttur.

Konu şudur bizi yani kendi klanlarındaki oyuncuları Şahı klanına toplatacaklardı bunun farkındaydık ve tabii olarak Şahı ile savaş istedik rezervlerimizi ihlal etmeleri çevremizden barbar toplamalarını crazy ve vivera senza rimpati ye ilettikten sonra gayri ihtiyari olarak bize haklısınız abi falan vs.boraz daha sıkıştırınca tamam abi perşembe(Bu persembe) günü için op günü aldık abdi den tabii bunları klan yöneticimiz hardasan ile de konuşuyorlardı ama meğerse arka kapıdan ŞAHİ klana da bizi ispiyonluyorlarmış size saldıracaklar siz onlara saldırın diye

Sonrada bir yalan gerekti herhalde ki Kapak klanı diye buraya başlık açıyorsunuz varsa deliliniz ki bizim sayfa sayfa var çıkarıp gösterin Kapak yancısımıyız ne isek yoksa susun bu ayıp size yeter

darksatan

Acemi
Konu şudur bizi yani kendi klanlarındaki oyuncuları Şahı klanına toplatacaklardı bunun farkındaydık ve tabii olarak Şahı ile savaş istedik rezervlerimizi ihlal etmeleri çevremizden barbar toplamalarını crazy ve vivera senza rimpati ye ilettikten sonra gayri ihtiyari olarak bize haklısınız abi falan vs.boraz daha sıkıştırınca tamam abi perşembe(Bu persembe) günü için op günü aldık abdi den tabii bunları klan yöneticimiz hardasan ile de konuşuyorlardı ama meğerse arka kapıdan ŞAHİ klana da bizi ispiyonluyorlarmış size saldıracaklar siz onlara saldırın diye
Anladığım kadarıyla Prestige klanı yöneticisi George RR Martin olacak ki Game Of Thrones izler gibi okudum :D

Doğru söylüyorsun 19 klanı( yetmez 20 25 tane daha klan bulun) toplayıp 10 tane oyuncuya savaş açmak adamlık haklısın da klanınızdaki eski barzocular bu lafına alınmasın sonra bak

Bu arada 19 klan lı savaş ilanını gorünce gururumuzu okşadınız teşekkürler ama bizi kesmez 20 25 klan daha bulun 40 45 klan 10 kişiyi anca toplarsınız