Sons OF Anarchy Veda

• Konuyu başlatan DeletedUser52610
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser52052

Ziyaretçi
he ya ben böyle ezilme görmedim :) birdaha sizle oynamam arkadaş :)

Karbonmonoksit*

Çaylak
fenersavar ( ismini bilmiyorum) mcr klanlarına kezzap klanlarına aile klanlarına karsı savaştınız dogrudur fakat bizim aile klanlarından aldıgımız destege bir baltanız değmedi biz o destekleri oyuna 2 ay geriden başlayan bir klan olarak karsılarında KOD klanları adı altında 10 klana karsı aldık size ne bir balta attık nede sizden bir saldırı aldık.
yanisi forumda cok savaşıldı ama oyunda 0 temasla oynadık sizle neredeyse ( 3 tane bireysel vurşlar olmultur toplaqsan 5 rapor yoktur)

ben durumu gayet iyi anlıyorum bu durum bu w ile alakalı değil geçmişten gelen bir sürtüşme .

kod klanları ile birleşmemizden sonra bırakmanız çok normal ( kesinlikle iğnelemek amaçlı değildir bu yorum) . çok cephe çok fazla rakip çok zaman çok emek haliyle oyundan başında gelen bir yogunlukta var edediğim gibi yaş grubu olarak yaz ayına en yakışan insanlarsınız gezme tozma çapkınlık tatil vs vs kendinizi ödüllendirin güzel bir dünya çıkartınız .

seviyenizi koruyarak bir dünya belirleyin orda keyifle savaşalım net olsun

DeletedUser58862

Ziyaretçi
fenersavar ( ismini bilmiyorum) mcr klanlarına kezzap klanlarına aile klanlarına karsı savaştınız dogrudur fakat bizim aile klanlarından aldıgımız destege bir baltanız değmedi biz o destekleri oyuna 2 ay geriden başlayan bir klan olarak karsılarında KOD klanları adı altında 10 klana karsı aldık size ne bir balta attık nede sizden bir saldırı aldık.
yanisi forumda cok savaşıldı ama oyunda 0 temasla oynadık sizle neredeyse ( 3 tane bireysel vurşlar olmultur toplaqsan 5 rapor yoktur)

ben durumu gayet iyi anlıyorum bu durum bu w ile alakalı değil geçmişten gelen bir sürtüşme .

kod klanları ile birleşmemizden sonra bırakmanız çok normal ( kesinlikle iğnelemek amaçlı değildir bu yorum) . çok cephe çok fazla rakip çok zaman çok emek haliyle oyundan başında gelen bir yogunlukta var edediğim gibi yaş grubu olarak yaz ayına en yakışan insanlarsınız gezme tozma çapkınlık tatil vs vs kendinizi ödüllendirin güzel bir dünya çıkartınız .

İlk defa düzgün yorum yapan birisi çıktı :)

DeletedUser52610

Ziyaretçi

Adres belli hocam C9 da sizleri görmek isteriz. Ama ricamdır hucum adıyla gelmiycekseniz gelmeyin sonra yenince hucum yok burada oluyor.

DeletedUser63059

Ziyaretçi
W başlamadan multinin arkasınada sığınılmaya başlamış .)

DeletedUser52052

Ziyaretçi
eee geçmişi ne kadar şey etsende silinmiyor :) ondan dolayıdır

DeletedUser52610

Ziyaretçi
W başlamadan multinin arkasınada sığınılmaya başlamış .)

8888888 abin bottan bir kere yedi sonra ikinci kez bugun bir kere de ben yedirdim amuyum hesabındayken hala temiziz demiyceksin sanırım ? ben sıkıldım o sıkılmadı :D

DeletedUser63059

Ziyaretçi
hep öyle olur zaten kaybeden klan ya ban yemiştir ya birden hepsinin reel hayarında olay çıkmıştır ya arkadan vurulmuştur ya multi yapmıştır rakip yada sıkılmıştır .)
hiç bulundukları klandan çıkıp o klana vurmak gibi bir karaktere bürünmez

DeletedUser51008

Ziyaretçi
Bu oksijen yine neyin kafasını yaşıyor ya bunlar değilmiydi oyun başında sizden daha bir ekip var göreceksiniz diyen? Bu dünyayı takip eden herkes kimin ne mal olduğunu gördü bırakın siz çok kaliteli olmayı yanınıza çektiğiniz onca klanla bile soaya denk olamadınız. Birde hala pişkin pişkin konuşuyorsunuz hiçmi utanmıyorsunuz gerçi böyle karaktere sahip olan insanlarda utanma aramakda bir garip.
W40 profılıme bak 1 hafta once yazdım:)

Cocuk neyın kafası dıye baslıyor:) peyote kaktusu kafası yasıyorum yıyecen mi:))

DeletedUser52610

Ziyaretçi
sıkıntı yok kanka düşüncen yeter :D w42 de sendeyim artık oyalayacak bir şey kalmadı beni sana whatsapptan yazdığım durum da var ilk intikamımı ondan alıcam :D

DeletedUser63059

Ziyaretçi
8888888 abin bottan bir kere yedi sonra ikinci kez bugun bir kere de ben yedirdim amuyum hesabındayken hala temiziz demiyceksin sanırım ? ben sıkıldım o sıkılmadı :D
yav sen hala konuşuyomun en son dövip biçip kesiyodun şimdi kaçıyon ama sende haklısın oyunun elinden alındı foru oyunculuğuna devam edebilirsin .)

DeletedUser52610

Ziyaretçi
yav sen hala konuşuyomun en son dövip biçip kesiyodun şimdi kaçıyon ama sende haklısın oyunun elinden alındı foru oyunculuğuna devam edebilirsin .)

Adam oyunculuğun kitabını yazmış ya kendini toplatmakta 1. sırada yer alabilir :D :D :D

dGqdEr.png

DiOny SoS

Mızrakçı
Soa ekibine mücadelesinden dolayı tebrikler. Güzel zevkli savaş verdiler gayet güzel eğlendiklerini düşünüyorum

Tek yanlışları karşısındaki rakiplerini Hücum olarak değerlendirmek oldu ki buda Özgür abiyi bile ilk 25 de tutan ve vedat abiyi başlarına saran bir durum oldu sağlık olsun :)

DeletedUser52052

Ziyaretçi
Ya ezmeyin insanlar emirhan ayıptır bırak az sevinsinler onlarında mutlu olmak hakkı :)

DeletedUser63059

Ziyaretçi
he 2 gece öncede köy isminden korkan bir player bir bakarsın dibinde biter demiştim sana 2 ay önce bitti kaçtın raat ol hadi player yandan yandan .)
buradan kaçtığın gibi bir sonraki görüştede kaçıcaksın şöyle rezimide alim hatırlatmak güzel oluyor
bir dahaki oyuna inişinizde kaçışınızı izlemek adına görüşürüz.)