Sons OF Anarchy Veda

• Konuyu başlatan DeletedUser52610
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Lno69b.png

İzledik tekns yu bir forum oyuncusunun daha sonuna geldik .)
soa bünyesinde şakşakçılık yerine güzelce oyunun hakkını veren oynunu oynayan herkese tebrikler hayatlarında başarılar...
Şakşakcılıkta elinize su dökemeyiz ali ;)

DeletedUser51008

Ziyaretçi
pre kayıtları atayım mı oyundan yaz ondan sonra buraya cevabı sen vereceksın ben degıl.

FARAZA

Süvari
soa ekıbını tekrar tekrar tebrik etmek lazım artık bu rakiplerıne neler yaptılarsa adamlar ne kadar küçülüyor baksanıza:):)

Karbonmonoksit*

Çaylak
Buralarda oksijenle atavratın yazılarınıda unutmadık daha klan tanımında sizden daha kaliteli bir ekip var görüceksiniz diyip macera olarak aynı bölgede başlıyıp tam bir hezimete uğradığınızı hatırlatmak isterim bu hezimetin üstüne aile ve kezzap klanlarınıda savaşa katıp yinede yıkamadığınız klana karşı cevap vermeye hakkınız yok .

soa klanları dahil hucum klanı oyuncuları w 40 da
kezzap aile mcr vs vs gibi isimler adı altında oynamıştır. fakat bireysel olarak hiç biri hucum klanlarını temsil etmiyor ne zaman hucum klanı kurulur bir çatı altında toplanır işte o zaman bir klanı hedef alarak konuşabilirsiniz.

w40 da hucum klanı yok.
o sebeple eleştirileriniz seviyesizleştirmeden çirkinleştirmeden en güzeli kalp kırmadan ( ince yollu kızdırarak yada tilt ederek) bireylere yapın lütfen.

ayrıca oksijen benim klanımda benimle birlikte 2 ay gecikmeli olarak oyuna başlamıştır. yani w başından bir strateji oluşturmak adına bir haraket yoktur.

klanı kurdugum andan itibaren bolgedeki en ufakları ( aile klanları haricinde) dahi rakip olarak işaretledim bunun içine macerada dahildir. kaldı ki isminn ahmet olması mehmet olması vs vs vs olması benim klanımda değilse saldırmayacagım savaşmayacağım köy alıp vermeyeceğim anlamınada gelmedi gelmezde.

hızlısınız iyi oyuncularsınız yaş grubu olarak gayet gzl bir ortalamanız var oyuna vakit ayıracak durumdasınız belliki.
fakat çok fevri konuşuyor maksadı aşan kelimelerle cümleler kuruyorsunuz.

kalp kırmaya değmez. oyun arkadaşlarla oynayında daha keyifli oluyor heleki rakibin arkadaşlarınsa .
oyun oynadığımızı unutan koca koca adamlarız.

DeletedUser63059

Ziyaretçi
Şakşakcılıkta elinize su dökemeyiz ali ;)
Yoksa daha bitmedi izlicekmiyiz.)
Klasikte kaç burada kaç forumda oynuyorum de oynamış ol neyse burayıda elinizden almayalım oynicak yeriniz kalmicak yavaştan biz gerçek oyuna dönelim takılın siz forumda belki mutlu olursunuz .)

DeletedUser51008

Ziyaretçi
40 ta gordum benım ıcın sıralama yapmıssınız .ama bos sıralama:))

saka bır yana guzel ekıp toplamanız ıcın randevu vereyım mı sıze sımdı kuyruk acınızla oyunu bırakmayayım

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Yoksa daha bitmedi izlicekmiyiz.)
Klasikte kaç burada kaç forumda oynuyorum de oynamış ol neyse burayıda elinizden almayalım oynicak yeriniz kalmicak yavaştan biz gerçek oyuna dönelim takılın siz forumda belki mutlu olursunuz .)
Ben klasikde kaçamdım ki bilmediğin şeylere yorum yapma ali istersen.
Bura da da senin bir başarın yok ne gelip konuşuyorsun onuda anlamış değilim.

DeletedUser63059

Ziyaretçi
Ben klasikde kaçamdım ki bilmediğin şeylere yorum yapma ali istersen.
Bura da da senin bir başarın yok ne gelip konuşuyorsun onuda anlamış değilim.

Köyde benim ismimi görünce boş köyden saldırı çeken başkanına,oyuncularına sor
Bünyesinde bulunduğum ekibe hakaret forumda şahsıma şakşaçılık oyunda elde patlayan köyler merak etme forumunda takılırken oyunun içindeydim .)
Klasikte bulunduğun klana ihanetin xkomandox hesabına abi alın bizi yakarışların 4 5 kişiyiz vsvs merak etme biliniyor hepsi hadi şimdi düz devam edebilirsin .)

DeletedUser52610

Ziyaretçi
soa klanları dahil hucum klanı oyuncuları w 40 da
kezzap aile mcr vs vs gibi isimler adı altında oynamıştır. fakat bireysel olarak hiç biri hucum klanlarını temsil etmiyor ne zaman hucum klanı kurulur bir çatı altında toplanır işte o zaman bir klanı hedef alarak konuşabilirsiniz.

w40 da hucum klanı yok.
o sebeple eleştirileriniz seviyesizleştirmeden çirkinleştirmeden en güzeli kalp kırmadan ( ince yollu kızdırarak yada tilt ederek) bireylere yapın lütfen.

ayrıca oksijen benim klanımda benimle birlikte 2 ay gecikmeli olarak oyuna başlamıştır. yani w başından bir strateji oluşturmak adına bir haraket yoktur.

klanı kurdugum andan itibaren bolgedeki en ufakları ( aile klanları haricinde) dahi rakip olarak işaretledim bunun içine macerada dahildir. kaldı ki isminn ahmet olması mehmet olması vs vs vs olması benim klanımda değilse saldırmayacagım savaşmayacağım köy alıp vermeyeceğim anlamınada gelmedi gelmezde.

hızlısınız iyi oyuncularsınız yaş grubu olarak gayet gzl bir ortalamanız var oyuna vakit ayıracak durumdasınız belliki.
fakat çok fevri konuşuyor maksadı aşan kelimelerle cümleler kuruyorsunuz.

kalp kırmaya değmez. oyun arkadaşlarla oynayında daha keyifli oluyor heleki rakibin arkadaşlarınsa .
oyun oynadığımızı unutan koca koca adamlarız.

Öncelikle rakipte insanlığa dair birini görmek güzel. Güzel sözlerin içinde teşekkür ederim.

Lakin herkesi kırmızı işaretledim diyip macera klanlarından destek için atılan sirkülerleri buraya koymama gerek yok yada aile klanından size atılan destekleri buraya koymama gerek yok. Tüm bu klanları SOA ya savaş açması için organize eden oksijennciğimin planlarını burada açıklamaya gerek yok herkes herşeyi gördü ve biliyor daha fazla alçalmaya seviyesizleşmeye gerek yok ben 24 yaşındayım karşımda ki adam diyemiyceğim varlık 40lı yaşlarında sanırım bu yaşta bu zekaya sahip bir insanla savaştırabileceğim hiç bir şey yok. Yeşil denilen arkadaşa gelicek olursak 4 cepheyle savaşan bir klana 10 kez operasyon yapıp anca 38 köy fark atabilecek kadar oyuncusunuz. bizim bir operasyonda aldığımız köy kadar fark atmış gelmiş bana oyunculuk narası atıyorsun

gel ben sana iyilik yapayım vedatcım c9a sözleşelim çoluğu çocuğu tombalağı topla gel ? ne dersin ?

myw**

Okçu
ben kısmen takip ettiğim sao klanını tebrik ederim gözlemlediğim kadarıyla bu worldde en iyi ekip kesinlikle soa idi ama, iyi olmak bazen yetmiyor diplomasiler de etkili oluyor tabi bu da oyunun parçası bulundukları kıtada diplomasi konusunda başarısız oldular sanırım , en çok da abi abi diye kimsenin peşinde ve güdümde olmadıkları ve kendi bildikleri yolda ilerledikleri için tebrik ederim başka w lerde başarılar dilerim :)

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Köyde benim ismimi görünce boş köyden saldırı çeken başkanına,oyuncularına sor
Bünyesinde bulunduğum ekibe hakaret forumda şahsıma şakşaçılık oyunda elde patlayan köyler merak etme forumunda takılırken oyunun içindeydim .)
Klasikte bulunduğun klana ihanetin xkomandox hesabına abi alın bizi yakarışların 4 5 kişiyiz vsvs merak etme biliniyor hepsi hadi şimdi düz devam edebilirsin .)
Klasikde ihanet mi git bunu özgür abiye sor sana anlatsın ali hala bilip bilmeden konunuşmaya devam ediyorsun.

DeletedUser52052

Ziyaretçi
SOA ailesini tebrik ederim öyle haritada çoğu klan o kadar dayanamazdı sonuçta insanları daha da yormamanın açısından doğru bir karar rakipleri tebrik ederim çok güzel ezdiniz bizi la bırakın tatmin olsun insanlar havasını atsınlar SOA klanlarını 5 6 klan birleşip anca yıprata bildik diye :) 3 cephede verilen savaşlarda istatistikler ortada çokta öyle bir üstünlük yoktu herşey ortada onun için takmayın bazılarını yaz geldi zaten bırakın savaşta alamadıkları köylerinizi barbar olarak alırken yesinler birbilerini :)

suraya gelipte yaşı bilmem kaç olmuş insanların yazdıklarını okudukça gülesim geliyor

onur nasıl ezdiler bizi lan o değilde :)

DeletedUser52610

Ziyaretçi
SOA ailesini tebrik ederim öyle haritada çoğu klan o kadar dayanamazdı sonuçta insanları daha da yormamanın açısından doğru bir karar rakipleri tebrik ederim çok güzel ezdiniz bizi la bırakın tatmin olsun insanlar havasını atsınlar SOA klanlarını 5 6 klan birleşip anca yıprata bildik diye :) 3 cephede verilen savaşlarda istatistikler ortada çokta öyle bir üstünlük yoktu herşey ortada onun için takmayın bazılarını yaz geldi zaten bırakın savaşta alamadıkları köylerinizi barbar olarak alırken yesinler birbilerini :)

suraya gelipte yaşı bilmem kaç olmuş insanların yazdıklarını okudukça gülesim geliyor

Erik gibi kütür kütür topladılar bizi :D :D :D :Adfdasf

DeletedUser58862

Ziyaretçi

Öyle böyle vurmadılar abi dödüler bizi :p:p