Secret - Çukur - Panter & ?

frankeystain

Milis
erdemcim şu çıkan savaş hakkında gram bir doğru bilginin olduğunu sanmıyorum bana abilerini gönder sen çekil köşeye

nogayy

Acemi
erdemcim şu çıkan savaş hakkında gram bir doğru bilginin olduğunu sanmıyorum bana abilerini gönder sen çekil köşeye
Dostum, Erdem benim yakın arkadaşım.
Doğru bilgi meselesi değil bizim için bu savaş, Şaman ekibi Panter’e vuracakmış diye yaygara koptu. Bu bilginin gerçek olup olmadığı konusunda hiçbir fikrimiz yok bizim.

Kimse bize Panter’e vurun demedi. Ki dense bile kimse haftalardır beraber savaşıp müt olduğumuz Panter’i kimse bize vurduramazdı.

Hatta arttırarak söyleyeyim, şundan emin olabilirsin eğer ortada bir şey yokken Şaman size saldırsaydı biz arkamıza bakmadan sizin yanınızda durup Şaman’a vururduk.

Fakat siz bize vuracağı bariz olan Secret’e geçip haritamızı mahvettiniz, secret savaşını kazanamayacağımız bir noktaya getirdiniz, oyun kalitemiz yerlere indi.

Biz de size vurmaya başladık. Biz bir klanız secret 10 klan, savaşı kazanacağız iddiasında falan da değiliz. Yaptığımız şey sizin yaptığınız şeye karşı bir tavır, bir duruş
Bizi ekipçe mental anlamda bu kadar yoran bir w olmamıştı, girdiğimize pişman olduk gerçekten. Masada olup bitti her şey.

frankeystain

Milis
Dostum, Erdem benim yakın arkadaşım.
Doğru bilgi meselesi değil bizim için bu savaş, Şaman ekibi Panter’e vuracakmış diye yaygara koptu. Bu bilginin gerçek olup olmadığı konusunda hiçbir fikrimiz yok bizim.

Kimse bize Panter’e vurun demedi. Ki dense bile kimse haftalardır beraber savaşıp müt olduğumuz Panter’i kimse bize vurduramazdı.

Hatta arttırarak söyleyeyim, şundan emin olabilirsin eğer ortada bir şey yokken Şaman size saldırsaydı biz arkamıza bakmadan sizin yanınızda durup Şaman’a vururduk.

Fakat siz bize vuracağı bariz olan Secret’e geçip haritamızı mahvettiniz, secret savaşını kazanamayacağımız bir noktaya getirdiniz, oyun kalitemiz yerlere indi.

Biz de size vurmaya başladık. Biz bir klanız secret 10 klan, savaşı kazanacağız iddiasında falan da değiliz. Yaptığımız şey sizin yaptığınız şeye karşı bir tavır, bir duruş
Bizi ekipçe mental anlamda bu kadar yoran bir w olmamıştı, girdiğimize pişman olduk gerçekten. Masada olup bitti her şey.
düşüncelerinde haklısın ustam elbette saygı duyuyorum ama ard arda söylenen onlarca söz üstüne ağızda laf aramalardan sınıra savunma atmamalar bi ton şey fikirleri tetikledi
şaman klanına bir oyuncumuzu gönderip desteklenmesini istedik ve oyuncuya gelen tek savunma 6 şar k kılıç mızraktı
bunların üstüne söylenen sözler biz size 70 kami sakladık birleşme olmasa vurucaktık sözleri vs her şey üst üste insanlar fazlasıyla doldu takdir edersiniz bunun herkes farkında
mental anlamda kimse sağlam çıkmadı bu w den eminim fakat bizim secretla bir olmamızın secreta geçmemizin tek ve yegane sebebi vardı bunu tüm dürüstlüğümle söylüyorum ki şaman ekibinin bize vurmasına engel olmaktı fakat geçiş sonrası yaklaşık 8 saat sonra ilk köyümüzü şaman klanından vurup aldılar ve savaşı başlattılar.

nogayy

Acemi
düşüncelerinde haklısın ustam elbette saygı duyuyorum ama ard arda söylenen onlarca söz üstüne ağızda laf aramalardan sınıra savunma atmamalar bi ton şey fikirleri tetikledi
şaman klanına bir oyuncumuzu gönderip desteklenmesini istedik ve oyuncuya gelen tek savunma 6 şar k kılıç mızraktı
bunların üstüne söylenen sözler biz size 70 kami sakladık birleşme olmasa vurucaktık sözleri vs her şey üst üste insanlar fazlasıyla doldu takdir edersiniz bunun herkes farkında
mental anlamda kimse sağlam çıkmadı bu w den eminim fakat bizim secretla bir olmamızın secreta geçmemizin tek ve yegane sebebi vardı bunu tüm dürüstlüğümle söylüyorum ki şaman ekibinin bize vurmasına engel olmaktı fakat geçiş sonrası yaklaşık 8 saat sonra ilk köyümüzü şaman klanından vurup aldılar ve savaşı başlattılar.
Dostum bu biz sizin için kami sakladık muhabbeti, gerçekçi olmayan bir iddia.
Bu size söylenmemiştir demiyorum, belki söylenmiştir. Fakat bu Şaman’ın aldığı genel bir karar değil, birkaç kişinin çevirdiği bir cümle sadece.

Şu anda size vuran sadece bir biz varız, bir de Şaman’dan belirli bir oyuncu grubu var. Ben de açıkça söylüyorum işte. Secret olmasaydınız biz size kesinlikle vurmazdık.
Sizin için kim saklıyordu o zaman bu kamileri ?

Destek atmama, ağız arama vs. konularda haklısın. Benim seninle bir diyaloğum oyun içinde olmadı ama arkadaşlarımdan sizin ekiple konuşanlar olmuş Anka’yken. Onlar da söylediler çeşitli sorunları var Panter’in diye o zaman da biz size hak vermiştik.

Yollarını Şamanla yine ayırabilirsin fakat bu sorunların olmasının karşılığı, birkaç gün içinde bize op düzenlemeyi planlayan potansiyel düşmanın tarafına geçmek değildi.
Anka iken biz diplomasiyi sana teslim ettik, bunca oyuncu grubu sana ve ekibine güvendi. Bu kadar emeğe yazık gerçekten.

Bilmiyorum kapamaya falan
gideceğinizi mi düşünüyorsunuz ama bizim yorumumuz; kısır ve saçmasapan bir savaşı kazanmayı, insan kazanmaya tercih ettiniz. Bu şekilde mutluysanız bu şekilde oynamaya devam edin.

JOG Marj

Milis
Söylediklerinizin hiçbirinin içten ve samimi olduğunu düşünmüyorum sadece masal anlatıyorsunuz burada.Kudret'le bir savaş varken benim 20 köyüme op yapacak teşkilatınız varmış meğer :) En iyi ihtimalle kamilerinizi ve savunmalarınızı kendinize sakladınız.Şimdi elinizde onlar da kalmadı forumda yorum yazmaya başladınız.Bence gerek yok köy alırken konuşmuyordunuz şimdi de konuşmayın.

erdem42my

Acemi
Söylediklerinizin hiçbirinin içten ve samimi olduğunu düşünmüyorum sadece masal anlatıyorsunuz burada.Kudret'le bir savaş varken benim 20 köyüme op yapacak teşkilatınız varmış meğer :) En iyi ihtimalle kamilerinizi ve savunmalarınızı kendinize sakladınız.Şimdi elinizde onlar da kalmadı forumda yorum yazmaya başladınız.Bence gerek yok köy alırken konuşmuyordunuz şimdi de konuşmayın.
Senin düşüncelerinin pek bir önemi yok

JOG Marj

Milis
Niye sen bilirkişi misin? Seni yetkili kılan kim laflara bak.Arkadan ordu attın diye ciddiye alınacak biri mi sanıyorsun kendini?
Benim gözümde toplanmayı bekleyen adamlarsınız.

Facare

Acemi
burda şamanı suçlayanlar şaman arkadan vurmuş alıgısını yapanlar seçe geçince kendini kral zanedenler şaman osursa savaş sebebi diyenler boş yapmasın

aliklo

Okçu
Tartışmaya Gerek yok daha fazla burda kazanan secret ve kudret oldu,ne panterin ne de şamanın kazanabileceği hiçbir şey yok

JOG Marj

Milis
Abilerine az daha ağlarsan sana da köy ayarlayabilirler belki izleme öyle :D

1 klan tüm kamilerinizi bana attınız savunmalarım destekteydi saldıracağınızı beklemiyordum üstelik. Şimdi de askeriniz kalmadı kuzu kuzu bekliyorsunuz.Siz bana tüm kamilerinizi atarken keyfiniz yerindeydi.Şimdi de gelmiş forumda zırıl zırıl ağlıyorsunuz.Yeter artık yav.

Mavıpsa

Yasaklı
Şöyle algılar yapmaya gerek yok bırakın artık şu işleri panter şuan secret olduğuna göre onlarda kazanmışlar tek kaybeden de şamandır

UNITY ve ÇUKUR ile Müt mü emin değilim ama bence öyle ki sa bile olsa diplomasisi olan bir SECRET , KUDRET ve ALEMCİLERİn arasını açıp yanına çeken SECRET daha tarafı belli olmayan bir BASHER varken Allahsen kanka PANTER ne kazandı bunların arasında w sonuna kadar savaşma hakkı mı ? :D

UNITY ve ÇUKUR ile Müt mü emin değilim ama bence öyle ki sa bile olsa diplomasisi olan bir SECRET , KUDRET ve ALEMCİLERİn arasını açıp yanına çeken SECRET daha tarafı belli olmayan bir BASHER varken Allahsen kanka PANTER ne kazandı bunların arasında w sonuna kadar savaşma hakkı mı ? :D
Panter secret oldu ayrılma yaşamadıkları sürece secretla kazanıp secretla kaybedecek şuan kazanmış oldu bunu demek istedim

nogayy

Acemi
Kapama gibi bir düşüncemiz yok.
Madem bize hak veriyodunuz bizim tarafımızda olsaydınız aşşalık varlıkların yanında kalmaya devam ettiniz.
Ben yaptığım hiç bir hamlede yanlış görmüyorum diplomasi bende olduğu sürecede klanların adına zeval vericek hiç bir hamlede bulunmadım diplomasiyi burağa bıraktıktan sonra olaylar başladı.
Benim başım dik insan kazanmaya gelincede ben fazlasıyla iyi insanlar kazandım en azından art niyetli insanların yanında olup haklısınız demiyolar :)
Bu dünya ve diğer dünyalardada yanımda olucak veyahut desteklicek onlarca insanlar kazandım ve bunları yaparken art niyetli olanların tarafında olmayacak karaktere sahipler.
“Aşağılık varlıklar“ dediklerin artık bizim dostlarımız.
Siz, sizi haklı bulduğumuz tüm noktaları potansiyel düşmanın tarafına geçerek gölgelediniz,“ hak veriyordunuz madem ” deme o yüzden lütfen.

Yaptıklarımda yanlış yok diyorsun. dediğim gibi, bu şekilde mutluysanız bu şekilde oynamaya devam edin.

Jog marj adlı arkadaş da köy verince foruma yazmaya başlamışlar falan demiş, alakası yok.
1 vs 15 savaşıyoruz, savaşın bu şekilde ilerleyeceğini zaten savaş ilanı verirken de biliyorduk. Nasıl savaştığımızı da 1 hafta önce kurduğumuz klanın yenilen rakiplerdeki yerinden anlayabilirsiniz.

“Hiçbir şey bildiğiniz yok” deyince cevap veremeden edemedik, hikaye bundan ibaret.