Secret - Çukur - Panter & ?

abakyineo

Mızrakçı
Çukur klanı secretin korkusundan secret ile iş birliğine girmiştir. Saldıracak cesaretleri olmadığından, panter klanı şaman klanı kullanarak büyümeye girmiştir arkasında gizli gizli secrer vardı kısaca şaman kullanıldı ve panter secret yamağı olmuştur. Panter klanı kudretten çok korktuğundan engin abilerinin altında yer alıyor :) kudret klanı hem şaman hem yeni ismi ile secret saldırıyor peki burada hangi klanlar kullanıldı frankeystain şahsı sahtekar olduğu çıkmıştır. Bu bölgede kudret ve şaman klanı resmen kullanıldı peki ya kötü klanı yine onları kaldıracaktır sizin ile problem yok diyerek oyalayacak sakın inanma kötü klanı hedefte sizde varsınız

Maestro*

Kılıç Ustası
Kudret ne yapacak şimdi ??? Akıllarda deli soru ? Kudret ile kötü birdir diye yorumluyorum :)

abakyineo

Mızrakçı
Kudret ne yapacak şimdi ??? Akıllarda deli soru ? Kudret ile kötü birdir diye yorumluyorum :)
Hedef belli panter korkudan secret abisine sığındı şamandan ayrıldı ve onları kullandılar. Şaman bunlara yol verdi büyüttü iyilik yapmışlar. Fakat kendi iyiliklerinde boğulmuştur. Hedef kim acaba secretin???

abakyineo

Mızrakçı
Varan.3 dediğime geliyorsunuz bu secret karekteri yok siz inanmayın :) hain bu dünyada kim derseniz engin ve tayfasıdır. Panter anladık onlar şamanı sattı ya peki çukur aman bana secret saldırmasın , peki kötü klanı ne olacak aslında çözüm burada ya kötü klanı, kudret ve şaman saldıracak yada ne olacak ... yakında kopacak burada kıyamet engin burada kendini günahsız istediği kadar göstermeye çalışsın kısaca şaman ,kudret , kötü kesin silecekler , ama üç klana biranda cesaret edemeyeceğinden kötü klanın önüne gelecekler esl ve şafak yaptıkları gibi , kötü klanı (basher ) 73. Dünya da bu şekilde kazık yedi yine yemeğe razı olacak mı sizce secret ilk hedefi kim..

Vezir001.

Ağır Atlı
Fake hesabım değil doğruları söylüyorum engin senin karakterde sıkıntı var oyun için insanları satan birisin senin gibi bir oyuncunun oynaması bu klanlara ayıptır. ;)
Korkma aslan parçası çukur & secret ailesini sen aynı aile olarak gör ve şimdiden hesabını ona göre yap,

Ayrıca Kötü ile aramda zekeriya var ve malesef savaşma gibi bir düşüncemiz şakalaşmalarımız dışında yok :D Zekeriya savaşmak isterse tabii ki onun kararıdır saygı duyarım, ben ona bırakıyorum tüm opsiyonları kendide emin ol bunun farkında, yani işletebileceğin en son klan kötü ve secret şuan zekeriyayla aramıza kan davası girmesi lazım burda algı yaratman için :D

Şu yukarda yazdığımıda not al çerçevelet as eğer kötüye savaş açarsam sen böyle demiştin diye söylersin dünyanın gözü önünde savaşı ben açmayacağım diyorum zekeriyaya :D

Kartlarımı açık oynuyorum yeğenim, zoruna gitmesin, git whatsapp grubuna ss al at :cool:

Vezir001.

Ağır Atlı

Bak şimdi şuan başlığı açan aynı şu şekil tokadı yedi klanının wp grubunda kaos başladı :D :D :D

Maestro*

Kılıç Ustası
Hedef belli panter korkudan secret abisine sığındı şamandan ayrıldı ve onları kullandılar. Şaman bunlara yol verdi büyüttü iyilik yapmışlar. Fakat kendi iyiliklerinde boğulmuştur. Hedef kim acaba secretin???
senin ne dediğin anlaşılmıyor ben birşey anlamıyorum yada vezirin demesiyle bu durumda kötü ile secret panter şaman çukur Kudret’e vuracak oluyor

Vezir001.

Ağır Atlı
senin ne dediğin anlaşılmıyor ben birşey anlamıyorum yada vezirin demesiyle bu durumda kötü ile secret panter şaman çukur Kudret’e vuracak oluyor
Kötü Kudret'e vuracak diye birşey yazmadım, vurur vurmaz bu onların kendi kararı beni de ilgilendirmez. panter diye bir klan yok artık orası Secret, şaman konusunda da benim herhangi bir üyemin tek köyü düşmesi durumunda herkes sonucuna katlanır. Şaman kudretle savaşmak istedi ve önümdeki tüm klanları şaman atlında toplayıp günlerce discordumuza geldi diplomasi için, zaten aktif savaştalar diye biliyorum lakin savaş bitmişse bende ona göre diplomasimi tekrar gözden geçiririm.

Tüm kartlar tüm dünyanın gözü önünde masada artık, gerisini güneyde kalan 2 klan düşünür benim problemim değil, ben anlamam yumurtamı tavuktan çıkmış tavuk mu yumurtadan.

qwert42

Baltacı
Kötü Kudret'e vuracak diye birşey yazmadım, vurur vurmaz bu onların kendi kararı beni de ilgilendirmez. panter diye bir klan yok artık orası Secret, şaman konusunda da benim herhangi bir üyemin tek köyü düşmesi durumunda herkes sonucuna katlanır. Şaman kudretle savaşmak istedi ve önümdeki tüm klanları şaman atlında toplayıp günlerce discordumuza geldi diplomasi için, zaten aktif savaştalar diye biliyorum lakin savaş bitmişse bende ona göre diplomasimi tekrar gözden geçiririm.

Tüm kartlar tüm dünyanın gözü önünde masada artık, gerisini güneyde kalan 2 klan düşünür benim problemim değil, ben anlamam yumurtamı tavuktan çıkmış tavuk mu yumurtadan.

abakyineo

Mızrakçı
Vezircik bilirsin ki Osmanlı da bile vezircikler hep çakal olmuştur. Zaten hep kuyu kazanlarda onlardır. Benim hangi klanda olup olmadığımın bir önemi yoktur. Önemli olan vezircik köy uğruna herşeyi yaparsın kudret hedefi iyi seç ;)

Vezir001.

Ağır Atlı
Vezircik bilirsin ki Osmanlı da bile vezircikler hep çakal olmuştur. Zaten hep kuyu kazanlarda onlardır. Benim hangi klanda olup olmadığımın bir önemi yoktur. Önemli olan vezircik köy uğruna herşeyi yaparsın kudret hedefi iyi seç ;)
Yalnız bu vezir o vezir değil sen olayı yanlış anlamışsın prenses :D