Req & Şahi vs Hamle

Stratejist-

Hafif Atlı
ya ben bakdım aldıkları köye okadar asker verilmez o köye bu kadar yavaş dünya da konumu da iyi değil di bunu bişe başarmış gibi lanse etmeleri sacma 5500 baltalı fule yakın kamiyi ver bana toplıyım etrafımı 1tane işlevsiz yerden köy almışlar adamların şavasmak hakkın da fikirleri yok sadece multi yapmayı biliyolar .D

hocam çaktırmayın <3

Tepkisiz

Baltacı
şu fenerin macı bitsin detaylı anlatırım hamlenin ne başarısı var haritayı tutdular

Tuttular dediğiniz 3 klana sınırdık ki prestij iyi oyuncuları olan güçlü bir klandı. Oyunu yeteri kadar oynadıysanız kadro kalitesi olarak prestijin en kaliteli ekip olduğunu bilirsiniz. Zor haritada sabredip elimizden geleni yaptık ve haritadan çıkabildik. Oradaki başarıya da laf söyleyebiliyorsanız ne diyim ki ben size.. Detaylı olarak ne anlatacaksınız çok merak ediyorum.

Gözlüklü Cani

Kılıç Ustası
Bitmedi gitti 81 muhabbeti. Benim oyuna 84 ile başladım. 81 falan bilmem. Şuan ki gidişata baktığım zaman şahinin bu savaşı kazanma ihtimalini düşük görüyorum. Tabi ki bu benim düşüncem. HAMLE klanının askeri durumunu ve aşağı yukarı şahi klanı on Çiftlik seviyelerini gördüğüm kadarıyla bunu söylüyorum. Yine de bence kimse çok büyük konuşmasın. Bakım ben büyük konuşurum zaten yeni oyuncu ilk dünyası der geçerler. Siz konuşursunuz alay konusu olursunuz. Gerek var mı?

Dr.zak.

Mızrakçı
Tuttular dediğiniz 3 klana sınırdık ki prestij iyi oyuncuları olan güçlü bir klandı. Oyunu yeteri kadar oynadıysanız kadro kalitesi olarak prestijin en kaliteli ekip olduğunu bilirsiniz. Zor haritada sabredip elimizden geleni yaptık ve haritadan çıkabildik. Oradaki başarıya da laf söyleyebiliyorsanız ne diyim ki ben size.. Detaylı olarak ne anlatacaksınız çok merak ediyorum.
prestij iyi oyuncular var diyorsun ya ben onlardan cok daha iyiyim sen benim dediğimi dinle hamlenin w81 de cok bi başarısı yok multi hesap dönme dışın da orda oynıyan kişi sayısı 2bilemedın 3 kişi hesaplara girip dönmüşler savunma yapmışlar başka bi olay yok

Tepkisiz

Baltacı
prestij iyi oyuncular var diyorsun ya ben onlardan cok daha iyiyim sen benim dediğimi dinle hamlenin w81 de cok bi başarısı yok multi hesap dönme dışın da orda oynıyan kişi sayısı 2bilemedın 3 kişi hesaplara girip dönmüşler savunma yapmışlar başka bi olay yok

Ahaha ya valla şunu dedin ya ne diyim :) muhtemelen en iyi sensindir. Göreceğiz.