Req & Şahi vs Hamle

HEXAMİLİON

Kılıç Ustası
Tuttular dediğiniz 3 klana sınırdık ki prestij iyi oyuncuları olan güçlü bir klandı. Oyunu yeteri kadar oynadıysanız kadro kalitesi olarak prestijin en kaliteli ekip olduğunu bilirsiniz. Zor haritada sabredip elimizden geleni yaptık ve haritadan çıkabildik. Oradaki başarıya da laf söyleyebiliyorsanız ne diyim ki ben size.. Detaylı olarak ne anlatacaksınız çok merak ediyorum.
Aynen tüm sınır köylerini unity peşkeş çekerek zaten dar olan sınırı iyice daralttiniz :)
İyi direndi hamle de şov da yapmadı yani.

Tepkisiz

Baltacı
Aynen tüm sınır köylerini unity peşkeş çekerek zaten dar olan sınırı iyice daralttiniz :)
İyi direndi hamle de şov da yapmadı yani.

Sınırı daraltmak eyv yapıldı fakat zaten asıl sıkıntı içeriden köy vermekti ki prestijin aşırı içeride köyleri vardı artık öyle bi raddeye gelinmişti ki op yerken içteki sınıra sav attığın boş köye mis gelir mi diye düşünüyordun ki bu mental olarak zorlayan birşey

Gözlüklü Cani

Kılıç Ustası
48907 adlı eklentiyi görüntüle

kankam @ZeRo54- nasıl rapor ama kim olduğunu gizledim yoksa klandan atıp köyünü alırsınız :cool: Şiz böyle oynayarak world kapatacaksınız ? Chen biji mi yenejekşin hııı, bıcı bıcı yaptırayımmı sana :) eno dayı nerelerde sesi çıkmıyor şok üstüne şok yaşadı normaldir yarın ayılsın gelir buraya 2 sayfa yazı yazar
1713717422800.png

Ahmet bey oyuncunun ismini gizliyorum yoksa klandan atıp köyünü alırsınız.

Meto.

Yasaklı
Aklı selim birisi sonunda Ahmet'in onları utandırdığını söylemiş sanırım. Keza bu iki rapor da çok sıkıntı raporlar değil gibi Ahmet beycim..