Rakibimiz Prestij Klanlarını Tebrik Ederiz

* Habil Khan 55

Kılıç Ustası
45224 adlı eklentiyi görüntüle

67 günlük savaşta onlarca kesime rağmen -60 köyde olan rakibimiz prestij klanlarını tebrik ediyoruz. Geliştirdikleri yeni stratejilerle bize + 250 köy fark attılar. Üstelik hiç ham zarara girmeden.

45226 adlı eklentiyi görüntüle

Sarı köylerin tamamı, k45 de aniden, oluşan barbarların yerleşimi 219 adet köyün konumu. Tamamı ele geçirilmiş köyler. Aşşağıdki linkten bunları teker teker inceleyebilirsiniz.

@Crazy is here
@* Vivere Senza Rimpianti
Kardeşim ayıp değil mi, biraz omerta ve şahiyede verin şu köylerden. Adamları üstümüze salıp arkada farm yapıyorsunuz. Bu konuda kınıyorum sizi.
kişi kendinden bilirmiş işi :)

.kriegeer

Mızrakçı
Enesin derdi kendi silahıyla vurulmak olmuş sanırım :D Seninle 1 dünyada denk gelmiştik bizim dc’mize girmiştin , şu bölgenin hepsi benim hesabım hepsi benim multim istediğim kadar her yere atabilirim dediğin yıllar geçmesine rağmen hala kulaklarımda Enes..
Yüzü de kızarmıyor kemal ben anlamadım. Eskiden ilk 5 gün yağma yapar 3/5 multi toplardı, adminlerin ilk ban furyasına katılır adaya veda ederdi. Sistemi öğrenmiş artık yakalanmıyor.

Mertkrdss

Baltacı
ahsfasfhasfas ya hala Şahi ve Omerta üzerinden planlar mı döndürmeye çalışıyorsunuz. Bırakın kardeşim tezgah dümen işlerini artık. Ağlayacaksanız oynamayın, hesap silip çıkarsanız rahatlarsınız muhtemelen. Takmayın kafaya bu kadar deli olursunuz :D Yat aşşşaaaaaaaaa
Silip çıktı ve rahatladı ..Aşşaaada yattın mı karşim :D

HEXAMİLİON

Kılıç Ustası
Unity olarak basariniz 2 op yaptiginiz klanlari bunyenize alarak büyümek. Hamleye destek vererek sol tarafı tutmak. Az efor ile gelen kolay başarı :)
Giriş gelişme berbat ama sonuç güzel :)

HEXAMİLİON

Kılıç Ustası
Unıty olarak başarımız böyle konuşanları paket etmek

Reis doğru diplomasi şöyle böyle dediniz de. Hangi klanı eze eze yenerek dünyayı kapattınız ?
Şafak- Warmas- Respawn-Prstg-Hamle
Birini direkt bünyeye aldınız
Diğerini 2 op yapıp bünyeye aldınız
Respawn 2 opla hesap sil yaptı kalanları bünyeye aldınız
Hamleyi de prst ilanını oyalamak için desteklediniz.

Biz buna kolay strateji diyoruz savaş demiyoruz. Oyunu kapattınız tebrikler ama savaş ile değil strateji ile kapattınız. Yani duyar kasmayın biz şöyle boyle eze eze aldık filan diye.

-AzraiLL--

Acemi
Reis doğru diplomasi şöyle böyle dediniz de. Hangi klanı eze eze yenerek dünyayı kapattınız ?

Biz buna kolay strateji diyoruz savaş demiyoruz. Oyunu kapattınız tebrikler ama savaş ile değil strateji ile kapattınız. Yani duyar kasmayın biz şöyle boyle eze eze aldık filan diye.

Önemli olan savaş değil amaç. Amaca ulaşmak için doğru stratejiyi yapmak gerekir. Unity de amaca ulaşmak için doğru stratejiyi uyguladı. Savaşsaydi da kazanırdı her türlü. Ama ne gerek var

Kral sana cevap vermek isterdim ama yazdığın şeyler vakit harcanmayacak kadar saçma.
Yazdığın klanların hepsinin kafasına bastık sen hangi taraftaydın bilmiyorum ama arada kaynadın heralde

HEXAMİLİON

Kılıç Ustası
Kral sana cevap vermek isterdim ama yazdığın şeyler vakit harcanmayacak kadar saçma.
Yazdığın klanların hepsinin kafasına bastık sen hangi taraftaydın bilmiyorum ama arada kaynadın heralde
Dream44 Ali abi ve ekibine ayıp değil mi bu sözün :)
Veya unity bünyesinde olan kafasına bastık dedikleriniz klan kursa 4 tane klan çıkar :)

Son mesajım bilen biliyor boş yapmaya gerek yok. Unity amacına ulaştı ama öyle ama böyle tebrik etmek lazım ama savaşarak değil :)

LAragon99

Baltacı
Dream44 Ali abi ve ekibine ayıp değil mi bu sözün :)
Veya unity bünyesinde olan kafasına bastık dedikleriniz klan kursa 4 tane klan çıkar :)

Son mesajım bilen biliyor boş yapmaya gerek yok. Unity amacına ulaştı ama öyle ama böyle tebrik etmek lazım ama savaşarak değil :)
Yoo ayıp değil, hatta az bile söylemiş. Dream44 kendi oyuncularını peşkeş çekerken ayıp olmuyor da, köylerini bile bile verdiği rakip klan kafalarına bastık deyince mi ayıp oluyor :) Üstün stratejik bir deha olduğu için Dream44 ve kalan dayı tayfası, klanın yarısını Unity'e hediye edip, bunun onları 10 gün daha haritada bırakmasını mantıklı bulmuşlar.

"Her doğru herkese söylenmez" diye de atıp tutuyorlardı çok bilmiş gibi. Bu harika cümledeki "doğru", Unity'nin mütken op yapıp peşkeş çekilen köyleri toplayacak olması bu arada. Bunu söylemeyerek köylerin boş kalmasını, bir gecede gitmesini sağladı ali abilerin. Mükemmel bir yöneticilik ve ileri görüşlülük örneği...

He kendi yine dünya kapatır büyük oyuncu, diplomat olur orasını bilemem :) Ali abine selamlarımı iletiyorum, kapatma listesine girmek için kendi klanını satan başkan yarın neleri satar merakla bekliyorum. Sakın vites düşürmesin, arttırmaya devam.

POLİGON

Okçu
Yoo ayıp değil, hatta az bile söylemiş. Dream44 kendi oyuncularını peşkeş çekerken ayıp olmuyor da, köylerini bile bile verdiği rakip klan kafalarına bastık deyince mi ayıp oluyor :) Üstün stratejik bir deha olduğu için Dream44 ve kalan dayı tayfası, klanın yarısını Unity'e hediye edip, bunun onları 10 gün daha haritada bırakmasını mantıklı bulmuşlar.

"Her doğru herkese söylenmez" diye de atıp tutuyorlardı çok bilmiş gibi. Bu harika cümledeki "doğru", Unity'nin mütken op yapıp peşkeş çekilen köyleri toplayacak olması bu arada. Bunu söylemeyerek köylerin boş kalmasını, bir gecede gitmesini sağladı ali abilerin. Mükemmel bir yöneticilik ve ileri görüşlülük örneği...

He kendi yine dünya kapatır büyük oyuncu, diplomat olur orasını bilemem :) Ali abine selamlarımı iletiyorum, kapatma listesine girmek için kendi klanını satan başkan yarın neleri satar merakla bekliyorum. Sakın vites düşürmesin, arttırmaya devam.
klanlar sıralamasına bak unity8 (warmas) görüceksin. kimse köylerini peşkeş çekmedi biz hala haritadayız oyunumuzu oynuyoruz. daha tedaylı bilgi almak istersen unıty-pro başlığınada girebilirsin rakip oyuncuların yazdıklarını okuyabilirsin. boş muhabbete gerek yok

LAragon99

Baltacı
klanlar sıralamasına bak unity8 (warmas) görüceksin. kimse köylerini peşkeş çekmedi biz hala haritadayız oyunumuzu oynuyoruz. daha tedaylı bilgi almak istersen unıty-pro başlığınada girebilirsin rakip oyuncuların yazdıklarını okuyabilirsin. boş muhabbete gerek yok
Yok, peşkeş çekildi. Bu bana Discord üzerinden açıkça söylendi. Boş muhabbet yapmıyorum, aynı odada 10 kişiydik. Ali abin gelsin demedim desin. Bile bile 50+ köy verildi, bu sayede klan kapatma alındı. Bizim oralarda bu yapılana çok güzel isimler verirler ama gerek yok seviyeyi düşürmeye. Ali abinin kafasına basıla basıla, warmasın kafasına basıla basıla w kapatılıyor. Komple warmas olarak kapatsanız da bu gerçek. Sen reddetsen bile dediğimi bilen yönetim reddedemez. Siz vurdurmaya devam edebilirsiniz, kafanıza...

POLİGON

Okçu
warmasın kafaasına basıla basıla :D bilmiyorum kuyruk acını da sen kendini bununla avutup yüreğini soğutabilirsin

LAragon99

Baltacı
warmasın kafaasına basıla basıla :D bilmiyorum kuyruk acını da sen kendini bununla avutup yüreğini soğutabilirsin
Az önce böyle bir olay yaşanmadı falan diyordunuz, ne ara benim kuyruk acıma sıra geldi :) Hocam sizin abiler böyle bir strateji gütmüşler ve başarılı da olmuş. Bundan utanıyorsanız savunmayı bırakın, başarılı oldu ağlamayın diyorsanız reddetmeyi bırakın. Burada canı sıkılan sizsiniz, ben değil. Ben yaşananı söylüyorum, bence etik olmadığını, omurgasızlık olduğunu belirtiyorum. Sence öyle değildir, sen bunun içinde olmaktan memnunsundur. Tartışmaya gerek kalmaz bu durumda. Senin tercihlerine karışmak benim haddime değil. Sadece "yalan" demene yorum yapıyorum. Reddetmediğiniz sürece mutluluğunuz daim olsun. Daha nice dünyalar kapatırsınız umarım.

POLİGON

Okçu
bak dostum o abilerden biride benim. ali ve o klandakiler benım yıllardır arkadaşım dostum senin kim olduğunu bile bilmiyorum. sen kimsinde bize omurgasız diyorsun sen değil bu dünyada tillahı gelse bizim bi başkasına yanlış yaptığımızı söyleyemez. warmas olarak bu dünyada bi hedefimiz olmadığını anladığımızda yarımız sildi yarımız oyununa devam etti. sen ne sancak oyuncususun ne azro oyuncususun nede warmas oyuncususun burda istediğin kadar Aliye çamur at yemez çünkü burdakilerin büyük kısmı Aliyide bizim ekibide tanır o yüzden az ötede oyna sen kimseyi etkileyemezsin burdan sana ekmek çıkmaz. bizim kapattığımız dünyalar bize yeter