Rakibimiz Prestij Klanlarını Tebrik Ederiz

THORKEL

Mızrakçı
Bilmediğimden fikir yürütmek için soruyorum. Barbar köyler, yeni açılan hesapların çevresine belli ihtimaller doğrultusunda atılıyor diye biliyorum. 250 barbar demek aslında %50 oran olduğunu düşünürsek 500 adet davet edilmiş multi hesap demek değil mi? Veya totalde 250 köy ise bunun 160'ı multi diğer 80'i sistemin attığı barbar köy olabilir mi?

Açıkçası çok cazip gözüküyor görüntü. Elimde olsa ben de böyle bir şey yapmak isterdim. Bunun yönetim mercii tarafından önleminin alınması lazım. İnsanlardan dürüst oynamasını beklemek mantıklı olmaz gibi.
Hayir hesap acip 1 hafta sonra hesap sil yapiyorlar direk barbara dusuyor yoksa haritanin icerisine barbar atildigi nerede gorulmus

ZeRo54

Yasaklı
Ben seninle değil abilerinle muhattap oluyorum Enes :D
Söylediklerinin bir kısmı doğru biz konuşurken iyi dinlemişsin ta ki devşirdiğin yere kadar :D

İçinizden aldığım 1 köyde 700k birim asker kestirdiğinde
Levinin içimizde 3 köyü var 1 casus attığı yok, umrumda değil
ama sen aynı değilsin o yüzden orayı almaya çalıştık diyen sensin.

Ben en basından beri o dcde bu olacakları bilerek bulundum, bunu muhattaplarım biliyor zaten :)
Makarasını da yaptık Derin Legend devrede diyerek :)

Neyse her şeyin kralını yaparak bunun şikayetinde bulunan bi adamı insanların ne kadar ciddiye alacağı aşikar
Açıklama yapmayacağım dileyen bana özelden yazıp sorgulamak istediği bişey varsa sorgulayabilir.
Söyledinklerinin bir kısmı doğru derken şahiyle omertayı toplicakmısınız yani Köy kavgası çıkarıp ?

eMpeaT

Baltacı
Forum üzerinde bu tarz yazılara yazarak elde edebileceğiniz bir durum yok. Lütfen destek sistemi üzerinden inceleme talebi iletin. Destek ekibi olarak, bütün oyuncularımız eşittir ve şeffaf şekilde incelenmektedir.
Modum benim paylaşımım şikayet etmek için değildi. Sadece kendi fikrimi sunmak istedim. Hangi birini şikayet edebilirim ki. Bu benim işim de değil. Elimizden gelen sadece insanları bilinçlendirmek. Göz göre göre yapılan bir şeyler varsa, denetim ile engellenemiyorsa bile insanların bilinçlenip tek tek tespit etmeye yatkın olması az da olsa işe yarayacaktır.

tunahan5566

Casus
Görecez bakacaz foruma geldin die civata sandılar seni sanırım :D bölüm sonu canavarı belli olqcqk bakalım :D

Farkı var mı civatadan kuru sıkı sallayıp duruyor millete . Burdan ağlayarak elde edebileceği birşey yok algı yapmaya çalışmayı bıraksın . Multi - Büyük barbar toplarken yediği cezaları bilirim ben onun boş fikirleriyle yine alt klan olmuş devam ediyor sadece 1 kere de ben klan olayım duruşumu koruyayım forumda boş yapmayayım dese belki de 1 gram saygı duyulabilir kendisine

eMpeaT

Baltacı
Farkı var mı civatadan kuru sıkı sallayıp duruyor millete . Burdan ağlayarak elde edebileceği birşey yok algı yapmaya çalışmayı bıraksın . Multi - Büyük barbar toplarken yediği cezaları bilirim ben onun boş fikirleriyle yine alt klan olmuş devam ediyor sadece 1 kere de ben klan olayım duruşumu koruyayım forumda boş yapmayayım dese belki de 1 gram saygı duyulabilir kendisine
Hocam yanlış anlama ben hamleden veya başka bir klandan değilim. Gayet objektif olarak söylüyorum bunları, hamleyi alt klan olarak görmenizin sebebi nedir? Unity'nin daha büyük bir klan olması mı? Öyleyse ŞAHİ prestijin alt klanı mı oluyor? Veyahut prestij ve şahi arasındaki üye alışverişi boyutundaki birliktelik mi daha çok bağımsız klan olmaktır yoksa hamle ile unitynin stratejik beraberliği mi?

Germinal35

Milis
Forum, şikayet ya da ihlal konularında oyuncuları cezalandırılabileceğimiz bir yer değildir. Bunun için ticket açmanızı öneririm. Şikayetlerinizi açık, net bir şekilde ticketlarınızda belirtirseniz oyun yöneticileri gerekli incelemeleri yapıp, varsa bir ihlal gereğini yapacaktır.

Modları, oyun yöneticilerini taraf tutmak, küçük düşürmek, öyle zannederek itham etmek de ceza sebebidir. Bunu bir uyarı olarak kabul edin lütfen.

45233 adlı eklentiyi görüntüle

Nice ppic.

Crazy is here

Yasaklı
Sadece başlıkta 2 3 cümle okudum başka da bir şey okumadım. Dünya başında o kıtadaki 500 600 puan barbarları, Unıtynin merkeze adam yerleştirmek için attığı barbarları( Abdi bu arada çoğunu sildirdi şikayet edip.) hatırlayıp da şu TENEKEYE cevap verene Allah sabır versin cidden )

Levi

Kılıç Ustası
Ulan enes sizin hariataya atıp 2k yapıp yapıp 5 er kez topladığınız 50 tane hesabı oyuncu dosyalarıyla şikayet ettim yetmedi foruma bile kattım , utanmadan arlanmadan barbar multi muhabbeti yapıyorsun , klanının yarısı multi köy hala yüzün kızarmadan konuşuyorsun . Discord'da senle devam etmek istemeyen teber yöneticisi 60 yaşında adama küfürler etmişsin rezil herif seni , sende ne karakter var ne şeref . Bide forumlarda dolaşıyorsun insanda biraz utanma olur onur olur haysiyetsiz herif seni

mr.Sherlock

Kılıç Ustası
Ben haritaya barbar atmadım, atmam yapan vardır yoktur yorum yapmıyorum ama enes kınadığı herşeyi kendide yapan bir mahluk oe o sebeple ben bunları yapmayan bir oyuncu olarak söylenebilirim ama enes söylenemez as enes
Sadece senin nezdinde söylemiyorum boşa vakit kaybı yaşatan bir oyun artık benim için, kamiyi misi scriptle at arayı scriptle at Yağmayı scriptle at temizliği scriptle yap, script vs script oyunu haline gelmiş

eMpeaT

Baltacı
Ortam biraz gerildi, herkesi papatya çayı içmeye davet ediyorum.

Bu arada yılbaşı etkinliği var arkadaşlar. Aşağıdaki gibi fotoğraflı postları raporlayıp puan kazanabilirsiniz.

1703449696450.png

tunahan5566

Casus
Hocam yanlış anlama ben hamleden veya başka bir klandan değilim. Gayet objektif olarak söylüyorum bunları, hamleyi alt klan olarak görmenizin sebebi nedir? Unity'nin daha büyük bir klan olması mı? Öyleyse ŞAHİ prestijin alt klanı mı oluyor? Veyahut prestij ve şahi arasındaki üye alışverişi boyutundaki birliktelik mi daha çok bağımsız klan olmaktır yoksa hamle ile unitynin stratejik beraberliği mi?

Her dünya dünya başı asıcam kesicem şöyle yapıcam böyle yapıcam diye başladığı cümlelerini büyük klanın yanına sığınarak bitirmesi diyelim yeterli mi ?

moruk ze

Kılıç Ustası
Enesin derdi kendi silahıyla vurulmak olmuş sanırım :D Seninle 1 dünyada denk gelmiştik bizim dc’mize girmiştin , şu bölgenin hepsi benim hesabım hepsi benim multim istediğim kadar her yere atabilirim dediğin yıllar geçmesine rağmen hala kulaklarımda Enes..