Prestij

darkfall

Mızrakçı
içeriden konuşmak kolay tabi mis süresi yetişmediğinden arkadaşın ağzı laf yapıyor :) sözde w başından beri 3v1 savaş yapıyorlar 50k kesimi var her yere yazıyor yok siz multi topluyorsunuz falan diye darkfall kardeşim konunun başına dönde kendi klanının ne yaptığına bak millete sallamadan önce rezil oluyorsunuz bari bide aynı konunun altında başka klanlara laf vurmaya çalışmayın
Reis ne anlatıyorsun multileri yagmalarken keyfiniz yerindeydi dünya başını çabuk unuttunuz barbarlar silinince ağladiginizi

Deleted User - 848904026

Ziyaretçi
Kardeşim yeni misin bu oyunda bilmiyorum ama kötü bir oyuncu olduğun kesin. Oyunda, özellikle bölgende olan hile hurdanin haddi hesabı yok ama bunu farkedemeyecek kadar kötü oyuncusun. Sana hiç multi paslamiyorlar diye gelip sinirini burdan çikariyorsun da yeri burası değil. 3 günde bir gelip buraya barbarlari yagmaladiniz diyorsun dünya açılalı 50 gün oldu. Komik duruma düşürme kendini.

Deleted User - 848904026

Ziyaretçi
Kardeşim yeni misin bu oyunda bilmiyorum ama kötü bir oyuncu olduğun kesin. Oyunda, özellikle bölgende olan hile hurdanin haddi hesabı yok ama bunu farkedemeyecek kadar kötü oyuncusun. Sana hiç multi paslamiyorlar diye gelip sinirini burdan çikariyorsun da yeri burası değil. 3 günde bir gelip buraya barbarlari yagmaladiniz diyorsun dünya açılalı 50 gün oldu. Komik duruma düşürme kendini.
Klanindaki adamın aynı adamı 5 kere üst üste ele geçirdiğini görüp hala barbar yagmaladiniz oyunun başında demeye utanırsın da o yüzden oyunu bilmiyorsun diyorum :d Yanlış anlama.

darkfall

Mızrakçı
Kardeşim yeni misin bu oyunda bilmiyorum ama kötü bir oyuncu olduğun kesin. Oyunda, özellikle bölgende olan hile hurdanin haddi hesabı yok ama bunu farkedemeyecek kadar kötü oyuncusun. Sana hiç multi paslamiyorlar diye gelip sinirini burdan çikariyorsun da yeri burası değil. 3 günde bir gelip buraya barbarlari yagmaladiniz diyorsun dünya açılalı 50 gün oldu. Komik duruma düşürme kendini.reis günler sonra çıkıp yazı yazan sizsiniz ben bir şey demiyorum ama sizin genel savunma şekliniz bu zaten herkes yapıyor bizim barbarlari niye sildiniz diyordunuz

darkfall

Mızrakçı
Klanindaki adamın aynı adamı 5 kere üst üste ele geçirdiğini görüp hala barbar yagmaladiniz oyunun başında demeye utanırsın da o yüzden oyunu bilmiyorsun diyorum :d Yanlış anlama.
Sizin oyun bildiğiniz haritamıza Multi atalım puan kasıp barbara dusururuz sonra güzel ham gelir ise bilmiyorum kanka oyunu ben kendi emegimle oynuyorum elinden geldiğince dostlarıma yardım ediyorum senin ne düşündüğün inan umrumda değil herkes biliyor neler yaptığınızı durup durup forumdan cevap veren sizsiniz bu arada

Sizin oyun bildiğiniz haritamıza Multi atalım puan kasıp barbara dusururuz sonra güzel ham gelir ise bilmiyorum kanka oyunu ben kendi emegimle oynuyorum elinden geldiğince dostlarıma yardım ediyorum senin ne düşündüğün inan umrumda değil herkes biliyor neler yaptığınızı durup durup forumdan cevap veren sizsiniz bu arada
Reis ne anlatıyorsun multileri yagmalarken keyfiniz yerindeydi dünya başını çabuk unuttunuz barbarlar silinince ağladiginizi
sizin neler yaptığınızda herkes biliyor bak forumlarda konu oluyorsunuz sonra kim neyi biliyormuş kişi kendinden bilir işi diye bir laf var valla sizden başka kimsede yapmamıştır galiba :) w başında kaç tane multi hesap görüntüleri çıkmıştı ortaya sizden ben hiç bir yerde ağladığımı hatırlamıyorum :)

darkfall

Mızrakçı
sizin neler yaptığınızda herkes biliyor bak forumlarda konu oluyorsunuz sonra kim neyi biliyormuş kişi kendinden bilir işi diye bir laf var valla sizden başka kimsede yapmamıştır galiba :) w başında kaç tane multi hesap görüntüleri çıkmıştı ortaya sizden ben hiç bir yerde ağladığımı hatırlamıyorum :)
Reis tamam bizden çıktı biz ağladık barbarlar silinince bizim döndü saldırı yapılan köyle ham sayilarimiz sizin dönmedi tamam salın beni artık

rollolodbrok

Mızrakçı
Off ne boş adamsın. Konunun açılma nedeni ortada bari başka konu başlığı altında bunları söyleseydin. 10 dünyadır topladığı multiyi toplayan adam sizin klanda bolca mevcut. Aynı adamın köyünü 2 kere alan adam da sizin klanda epey var. Kendi kapının önünü süpürmeden bize iftira atma :(

darkfall

Mızrakçı
Off ne boş adamsın. Konunun açılma nedeni ortada bari başka konu başlığı altında bunları söyleseydin. 10 dünyadır topladığı multiyi toplayan adam sizin klanda bolca mevcut. Aynı adamın köyünü 2 kere alan adam da sizin klanda epey var. Kendi kapının önünü süpürmeden bize iftira atma :(
Tamam reis ben boşum salın beni artık biri bitiyor biri başlıyor barbarlar kaç kişiyi doyurdu böyle

eMpeaT

Baltacı
Prestijden yetkili bir abi varsa bir iletişime geçmek istiyorum :) Yönlendirecek bir babayiğit var mıdır

zirkow

Acemi
prestige hamle ile savaşıp oyalanırken, unity klanları kıta 55 de ciddi anlamda ilerlemeye başladı