Prestij

K0pafti

Milis
Kendi oyuncularını bir gece ansızın misletiyorlar komik bir durum, bende düşmandan saldırı alıyor olduğum için dedim herhalde mis çıkıldı, haklıymışım ancak kendi klanımdan çıkılmış :D 1 köyüme çıkıldı yarında diğerlerine çıkıcaklar büyük ihtimalle, düşman klandan isteyen özelden yazsın özel bir şeyler ayarlanır hemen toplayamazlarsa

K0pafti

Milis
https://hizliresim.com/cnhd8w5 opa katılmadı falan diye bahane atarlar,

https://hizliresim.com/o7ppiaa bu da op yerken StayCool hariç (1k kılıç) ara atılmadığı için kendime ara atıp köy tutma ss im

Kendim de diyordum crazy is here klandan hammadde dilenirken ben atıyorum ama sonra gidip o hammadde attırdığı adamlara beni toplatmaz umarım, galiba öyle de oldu :D

ne diyeyim, yeni oluşumlarıyla kendilerine dünya da başarılar diliyorum umarım kazanırlar

Deleted User - 848904026

Ziyaretçi
Gider ayak kamiyi de bize yedirmiş. Afiyet olsun xjdjdjdjdjx

amasan06

Acemi
Adam kendisine mis arası çekmiş opa katılmış bilmiyorum ama bu standarda erişmeyen başka hesaplar vardır. Bu Oyun bu şekilde değildi. Herkezi klana toplayıp haritada garanti olunca pasif adı altında toplama yapalım.o adam en başında alınmazdı önceden.

Kademe basıp, asker üretimi yapmaktan sonra mis arası atmak geliyor zaten hocam. Mis arası atıyor diye süper oyuncular listesine yazacak değiliz.
Günde 2-3 saat giren hesapların 8-10 köy olduğu bir oyunun şu aşamasında bir hesap 3 köyde kalmış ve ilerlemesi durmuşsa o oyuncu pasiftir. Üzerine konuşmaya gerek yok. Dolarda 2 liraydı önceden :D

Stratejist-

Hafif Atlı
Yav bizle sa yaptı, yaparken aman sa yı bozmadan 7 gün önce söyleyelim şartını koşan abdi, yav abdi sen buna uymucaksın ama tamam kardeşim ok dedim, ahahsdhughg yaptı yok kanka dedi bizi bilen bilir dedi, ben uyarım dedi. Neyse tamam dedim sorun yok 7 gün önce haber edelim birbirimize diye sözleştik, ilk fırsatta, yok bizi vurursunuz biz buna gelemeyiz diyip SA bozdu. Ne beklenir bu klandan başka.

onca pasif bizde topladık bir tanesi foruma girip ne bizi ne kendini rezil etmedi niye, taaa w nin başından söyledik herkese, sav basan pasif oyun oynayan barbar alan atılacak toplanacak. hepsinide attık topladık. 200 balta 100 hafif basan adamı atmadım klandan aktif oynar diye.

onca insan var prestijde onca rapor düştü foruma, milletin elinden 300 500 saldırıyı alıp sınıra vurdurmuşlar, bunu utanmadan foruma koymuslar. Ne kendilerine saygısı yok onu foruma koyanın ne o kamisini aldıgı adama.

yaw bir insan 500 balta 500 hafif askeri foruma koymaya utanır ya oyunun 10. günü..

prestijin varacağı yer belli.

ADAM HARCAMAK, KULLANMAK SİZE BU W DE OYUN KAZANDIRMAYACAK.

LOFA Sifteri

Okçu
Yav bizle sa yaptı, yaparken aman sa yı bozmadan 7 gün önce söyleyelim şartını koşan abdi, yav abdi sen buna uymucaksın ama tamam kardeşim ok dedim, ahahsdhughg yaptı yok kanka dedi bizi bilen bilir dedi, ben uyarım dedi. Neyse tamam dedim sorun yok 7 gün önce haber edelim birbirimize diye sözleştik, ilk fırsatta, yok bizi vurursunuz biz buna gelemeyiz diyip SA bozdu. Ne beklenir bu klandan başka.

onca pasif bizde topladık bir tanesi foruma girip ne bizi ne kendini rezil etmedi niye, taaa w nin başından söyledik herkese, sav basan pasif oyun oynayan barbar alan atılacak toplanacak. hepsinide attık topladık. 200 balta 100 hafif basan adamı atmadım klandan aktif oynar diye.

onca insan var prestijde onca rapor düştü foruma, milletin elinden 300 500 saldırıyı alıp sınıra vurdurmuşlar, bunu utanmadan foruma koymuslar. Ne kendilerine saygısı yok onu foruma koyanın ne o kamisini aldıgı adama.

yaw bir insan 500 balta 500 hafif askeri foruma koymaya utanır ya oyunun 10. günü..

Tmm

ahsfhashfa kardeşim kafan güzelmiş güle güle kullan :D

ORİJİNALKahramv2

Mızrakçı

Enesim be konuş be kral lan krallllll hepiniz bu adamı örseliyorunuz adam çizgisini hiç bozmadı gerçek gamerrrrr

Sadece şu ilk giriş cümleni açıklayacağım. Ki insanlar yanlış bilmesin yanlış algı olmasın. Gerçi herkes senin boş beleş olduğunu biliyorda bilmeyenler vardır diye.

Öncelikle ben seninle anlaşmaya geldiğimde SOJ benim müttefikim dedin mi, dedin. Ne anlaşacaksak onlar içinde geçerli dedin mi, dedin. Sen bugün müttefiğine vuran adam, yarın neden bana vurmayasın. Ben neden senin SOJ'u toplamanı bekleyeyim, ya da böyle bir durum gelişmiş 7 gün süre vereyim ? Bunu seninle anlaşırken konuştuk mu, konuşmadık. Ha keza ben sana SOJ yanında yer alacağım dedim tarih vermedim ama hazırlıklımıydık, değildik. Kaç gün sonra vurduk, 5 gün. Ulan sen SOJ'a 3 gün sonra savaş başlar diyip 3. gün op girdiren adamsın ne konuşuyorsun :D

Stratejist-

Hafif Atlı
kalk yeni doğmuş çocugunun üzerine yemin et desem, bizimle anlaşmayı bu gerekçeyle yaptığını iddia edip yemin edebilir misin?

sojun prestijin en başından beri hep mütü olduğunu yalanlayarak, bizle soj müt oldugunda buna içten gülmediğini iddia ederek, günahsız evladının üzerine yemin et, tamam SA bozma gerekçeni kabul edeceğim.