OSMANLI - DEHSET savaşı(Son savaş)

• Konuyu başlatan DeletedUser26690
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Şunu adam yerine koyup bi de cevap yaziyorsunuz. Adam olsa zaten gg eskilerin klandan cikmasini elestirirdi. Bundan onceki postlarinda yok şu cikti klandan yok bu cikti klandan yazan adam simdi gg eskiler istatistik icin klandan cikinca gulumsuyorsa karakterindeki sıkıntıyı siz düşünün artik.

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu mesaj size değil yanlış anlamayın bundan dolayı yaşından utanmadan küfür eden Psikomania'ya. Benim sizinle bir problemim yok bir problem olmasınıda istemiyorum zaten

DeletedUser

Ziyaretçi
Şunu adam yerine koyup bi de cevap yaziyorsunuz. Adam olsa zaten gg eskilerin klandan cikmasini elestirirdi. Bundan onceki postlarinda yok şu cikti klandan yok bu cikti klandan yazan adam simdi gg eskiler istatistik icin klandan cikinca gulumsuyorsa karakterindeki sıkıntıyı siz düşünün artik.

3-5 Saldırı alınca İstatistik bozulmasın diye klandan çıkmayı bize siz öğrettiniz :D:D
Adam olmayanlar Adamlığımı yorumlamasınlar lütfen :)

DeletedUser843

Ziyaretçi
Anlık sinirle insan bile öldürülebiliyor kendisi hatasını farkedip özrünü dilemiş bunu temcit pilavı ısıtıp ısıtıp koymaya gerek yok.

DeletedUser

Ziyaretçi
Hayır benim amacım burda tatsızlık çıkarmak değil güzel bir şekilde savaşmak ama zorluyorlar gerçekten boş konuşarak insanın sinirleriyle oynuyorlar.. Ben buraya o konuyu açmayada gelmemiştim ama işte zorluyorlar yapcak birşey yok ..

DeletedUser57249

Ziyaretçi
şu adamin forumdan üstüne gittiginiz 10da biri oyundan gitseydiniz belki bu adama 80 köy (net kar 50 civari) vermezdiniz,eminim karsilikli dahada keyif alirdiniz.

Luciferr

Dük

Ben cıkmadım klandan, pato çıkmış sanırım tt2

DeletedUser

Ziyaretçi
Her defasında red etmeme rağmen yine gelip davet edince biyerlerim kalktı :D

Luciferr

Dük
oğuz :) naber abim :D

İyidir abim seni sormalı tt2

Evet ben çıktım.
Oğuz ben seni seviyorum o nedenle Osmanlı klanına gelmedim gelseydim aynı bugünkü gibi bir senaryoyla karşılaşırdık ama seviyorum seni :* :)

Bilinmezlikle uğraşmıyorum, w30 dan kurtulmak istediğimi herkes biliyordu. Zaten açıkça söyliyim w30 umrumda değildi bir süreden sonra. Yapılan operasyonu savunabilir miydim ? Savunabilirdim belki çok fazla saldırı gelmedi çünkü. Ama xxyx in saldırısını gördükten sonra etiket atasım gelmedi. Birilerinin diline ne kadar da kalsak da ilk 5 ay ne sartlarda oynadıgımızı herkes biliyor.

Savasta gönlüm kimseden yana değil ama osmanlı yener tt2

Kalın saglıcakla tt2

DeletedUser

Ziyaretçi
İyidir abim seni sormalı tt2

Bilinmezlikle uğraşmıyorum, w30 dan kurtulmak istediğimi herkes biliyordu. Zaten açıkça söyliyim w30 umrumda değildi bir süreden sonra. Yapılan operasyonu savunabilir miydim ? Savunabilirdim belki çok fazla saldırı gelmedi çünkü. Ama xxyx in saldırısını gördükten sonra etiket atasım gelmedi. Birilerinin diline ne kadar da kalsak da ilk 5 ay ne sartlarda oynadıgımızı herkes biliyor.

Savasta gönlüm kimseden yana değil ama osmanlı yener tt2

Kalın saglıcakla tt2

Nerden baksan 3 ay düşman klanlardaydık tek bir saldırı çıkmadım elimden geldiğincede çıkarttırmadım dostlarını bil istedim neyse, 34de yanındayım söyle bulaşmasın kimse :D

DeletedUser58696

Ziyaretçi
En güvendiğin insanların bir yanılgıdan ibaret olduğunu anlayınca, köşene çekilirsin.

-xxyx-

Luciferr

Dük
güle güle oğuz kardeşim

Eyvallah dursun abim. w30 un kazandırdıkları arasında emre ve ogun abiden sonra sen geldin. Umarım bir gün yanyana oynarız.

Nerden baksan 3 ay düşman klanlardaydık tek bir saldırı çıkmadım elimden geldiğincede çıkarttırmadım dostlarını bil istedim neyse, 34de yanındayım söyle bulaşmasın kimse :D

Sen sus hayin. Senın basının altından çıktı çoğu sey :D

iyidir oğuzum :) hesabın klandan çıkmasaydı aslında iyi olurdu malum oyunda istatislik araştırması yapan bir arkadaş vardı :)

Ben cıkartmadım, dün geceden beri hesabımda selçuk vardı o çıkartmıstır. Ben bıraktıgımda klandaydı hesabım.

En güvendiğin insanların bir yanılgıdan ibaret olduğunu anlayınca, köşene çekilirsin.

-xxyx-

Yanılgılar sadece dış görünüşle alakalıdır der susarım.

DeletedUser58696

Ziyaretçi
Oğuz ben oyle forumda fazla muhabbet çeviren bi insan degilkm.tarzında degil.ben bu w30da sana verdiğim değeri Hiç kimseye vermedim.

Ha bundan Pişman miyim?
Evet artık pişmanım.Fazlada uzun uzadisiya konuşmaya gerek yok.yolun açık olsun

Allaha emanet

-xxyx-