OSMANLI - DEHSET savaşı(Son savaş)

• Konuyu başlatan DeletedUser26690
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Osmanlı klanını tebrik ediyorum haritam gün geçtikçe kırmızılaşıyor valla korkmaya başladım çok iyi savaşıyorlar ama savaştan haberimiz yok Barbar klanına ne zaman savaş açtınız :D:D

DeletedUser26690

Ziyaretçi
Osmanlı klanını tebrik ediyorum haritam gün geçtikçe kırmızılaşıyor valla korkmaya başladım çok iyi savaşıyorlar ama savaştan haberimiz yok Barbar klanına ne zaman savaş açtınız :D:D

[video=youtube;vjUCX_SOKkI]https://www.youtube.com/watch?v=vjUCX_SOKkI[/video]

DeletedUser843

Ziyaretçi

f89eb53f5e18632b60f941953fe3ee96.jpg

DeletedUser26690

Ziyaretçi
Şu savaş istatistiğine bakıyorumda ; forza san marinonun savunma puanı ;neredeyse dehsetin savaşa giren tüm oyuncularının savunma puanına eşit ... OSMANLI klanı gibi en yakın rakip klanını; saldırı puanında ikiye katlamış bi klan için çok ilginç bi istatistik=) Biz artık haritaya bakıyoruz ,hasar tespit çalışmalarında...

DeletedUser

Ziyaretçi
iyi geceler :cool:

http://tr.twstats.com/tr30/index.php?page=player&mode=tribe_changes&id=5111523

[video=youtube;imJw7mU2LBs]https://www.youtube.com/watch?v=imJw7mU2LBs[/video]

Forza vurdu gol olduuu:DD

Gezmedigin klan kalmamis be pato, bu aymazligin yetmiyor bi de devsirme olmana ragmen bulundugun klandakilerden daha cok çıkıyor sesin :) Damarini kessen bi iolin akiyor, 1 ay sonra kurt akiyor, 1 ay sonra dehset akiyor . Harbi transfer ücretinde yetersizdir simdi senin malum her gittin klanin dagilmasina sebep oldun. Baska seyler mi vaat etseler acaba:)

DeletedUser

Ziyaretçi
sen adını maydonoz olarak değiştirsene ya herşeye burnunu sokuyorsun şu klanlar forumunda boş konuşmaktan başka hiç birşey yapmıyorsun . Ben bu dünyada Osmanlı klanına düşman her klana girerim çıkarım istediğimi yaparım buna ne sen karışabilirsin ne bir başkası anlatabiliyormuyum ama sizdeki yedirememezlik duygusu
üst düzeyde ? Benim klan klan laf ediyorsunuzda Osmanlı klanı bana kaç ay yalvardı sen biliyormusun Skype görüşmeleri whatsapp grupları Ben o yalvarmalar sonucunda Osmanlı klanına geçmedim diye bana Violin klanındakilerin %90ı hain diyor biliyormusun :D klanı bırakıp düşman klana geçmedim diye :D :) Şu Video'ya gelince dikkat edersinki Kemal Sunal o açıklamaları Fenerbahçe ve Galatasaray için yapıyor bak bakalım. Bu video ile bu dünyayı kıyaslarsan Fenerbahçe Dehşet Galatasarayda Osmanlı oluyor bak bakalım Osmanlıya geçmişmiyim tabiki bende herkes tarafından istenen o yıldız oluyorum :))

DeletedUser

Ziyaretçi
Valla beni bilen bilir ben hayatta kendimi övmem Oğuzda bilir Efe reisde bilir ama sizin klanınızın içindeki gercekten kendiniz bilmez kişiler yüzünden böyle oldum ama gerçekleri söylüyorum iyi olmasaydım 2 ay peşimde koşmazdınız :D

DeletedUser843

Ziyaretçi
sen, davet eden kişisel dostlarındı bunları sende biliyosun :)

ayrıca forumu bi tararsan senden başka kendisini ilah olarak gören yok bu forumda :cool:

DeletedUser

Ziyaretçi
RTE5434 neden ceza aldı biliyormusunuz ? Osmanlı klanından bazı kişiler RTE5434 hesabından Destek Ekibine Ticket atmış bana Tuna yani *RealKis* e küfürler yağdırmış anne baba dahil en sonda Destek bildirimine küfür ederek ceza almasını sağlamış. O ticket'da yazan bütün hakaretleri aynen Osmanlı klanındaki bütün üyelere tek tek iade ediyorum özelden yazarsanız ticketta yazanları iletebiliirm hoşunuza gider.. işte bu kadar acizsiniz bu yaptığınız çocuk çocuk davranışlar beni ilah yaptı anlatabiliyormuyum :) saygısızlık sizde diz boyu :) Oğuz'ada gelince 30. Dünyaya bakmıyodu Dün 2000 saldırımı ne geliyormuş etiketsiz hepsi işte köyleri hediye etmiş zaten size o nedenle klandan çıktı

DeletedUser843

Ziyaretçi
seni kağan toplarken oyunla ilgilenemiyordum işlerim vardı sonra realkisin şifresiyle girip destekleyince mi ilah oldun :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Bakıyorum birilerinin zoruna gitmiş yaaa destek almak yasakmı :D :D

DeletedUser843

Ziyaretçi
yasak değil de şifre paylaşmak yasak :)

her neyse bu seninle ilgili son postum olsun