Muhabbet Köşesi

joxim

Acemi
Bir oyun için bu kadar çıldırarak tezimi kanıtladın, eyvallah :)
Kendi psikolojik rahatsızlıklarını karşındakinde varmış gibi görmeye çalışıyorsun, eminim ki bunun da bir tanısı vardır ve çoktan adı koyulmuştur. Umarım tez zamanda iyi bir psikolog ile karşılaşır; en iyi tekniklerle tedavi görür ve iyileşirsin dostum.

Tepkisiz

Baltacı
Mesele ihtiyaç meselesiyse sizi şereflendirsem iyi olurdu aslında. Bu arada üstteki mesajda kül mül bir şeyler anlatmışsın bugün paylaştığım raporlarla 2 kişi biraz kül ettik sanki sizi ama yine de sen bilirsin. Yapamadığınız op'a göndereceğiniz askerleri bana gönderdiniz, geldim çeyrek kamiyle 2 tane oyuncunuzun uykusunda ana binasında takla atıp köyünü temizledim; yetmezmiş gibi bir de 4-5 tane köyünüzü yıktırdınız hala kül falan anlatıyorsun ben anlamadım ki çiftliği 20'ye değil de 0'a mı indirseydik yetmedi mi kardeşim 300 kişiyle 2 kişiden yediğiniz dayak. Haritayı baştan mı şekillendirseydik :D

Başarıymış gibi bahsettiğin şeyin ismi başka hocam. Mavi haritada böyle bir hareket beklemiyor tabi insanlar. Herkes yaşının davranışını gösterse senin gibi hareketleri yapanlar barınamazlardı zaten bu oyunda. Neyse 2 kişiyi kesince klanı duman ettin dağıttın klanı resmen. 81deki truvaların binde birini yaptın ama bu da bişeydir tebrikler.

Meto.

Yasaklı
Kendi psikolojik rahatsızlıklarını karşındakinde varmış gibi görmeye çalışıyorsun, eminim ki bunun da bir tanısı vardır ve çoktan adı koyulmuştur. Umarım tez zamanda iyi bir psikolog ile karşılaşır; en iyi tekniklerle tedavi görür ve iyileşirsin dostum.

Kanka 300iqsun galiba

joxim

Acemi
Başarıymış gibi bahsettiğin şeyin ismi başka hocam. Mavi haritada böyle bir hareket beklemiyor tabi insanlar. Herkes yaşının davranışını gösterse senin gibi hareketleri yapanlar barınamazlardı zaten bu oyunda. Neyse 2 kişiyi kesince klanı duman ettin dağıttın klanı resmen. 81deki truvaların binde birini yaptın ama bu da bişeydir tebrikler.
Sizin yaşınızın davranışı sabah 5'de klandaki adama 4 tane mis çıkmaksa ve ben de buna karşılık verince truva oluyorsam hadi sen Stratejist ve Meto abinle otur da birazcık oyun oynayın.
1714028976617.png

Stratejist-

Hafif Atlı
20 30 40 50 köy düşürün önemli değil. tüm w bir olun o da önemli değil. Köyünü kaybeden arkadaslar bastan baslar gecer safe e oynar yardımcı oluruz. Savaştan korkan eden klan değiliz. İşimize bakıyoruz.

op yerken bile defler soldayken bro ile sayıda biz bitirdik, bro ile ilişkimiz yürümüyordu öle dedik böle dedik olmadı. Ama bizimde sağımız solumuz oynamıyordu. Yok yukardan masa gelecekmiş yok broyla sa yok şahi soldan geliyor requikem o bu şu.. zerre umursamıyoruz. Kaybedersek tebrik edicem.

oyunu oyun diye oynamayı ögrenmenizi diliyorum.

CAFCAFLI*1906

Mızrakçı
Bro ile diplomasi yapmaya Gözlüklü Cani hocayı diplomat olarak gönderseydiniz, güzel bir anlaşma olabilirdi... Nezaket ve sağduyulu yaklaşımla, Bro diplomatıyla anlaşma sağlanırdı diye düşünüyorum...

CAFCAFLI*1906

Mızrakçı
Ayrıca Enes kovasalı usta, artık Hamleden bir op bekliyoruz... Oyun başından beri Hamle daha op yapmadı yazısını artık görmek istemiyoruz... Saygılarımla...

LaFleur01-

Baltacı
3.png

Duramam aklım gerçek tehlike
Bu Koordinat işlemez
Geceye düşmek zevkime
Büyük bir zorluk hislerinle
Tek bir hamle
Gördüm hatta gözlerinde
Gerçeğe düşmeyi sevdim hep