Muhabbet Köşesi

HEXAMİLİON

Çaylak
Yahu bu arada söyleyecektim araya kaynadı. Benim köyü başkasına verecektiniz köye 5 tane mis geliyor 4 farklı oyuncudan. Burayı kim alacak kardeşim aranızda anlaşsanıza klandaki herkes başımıza üşüştü eline kami, mis geçen üstüme atıyor.

Oyun başında worl açılmadan önce açık ilana çıkıldı gel, isteyen hamleye gelsin. Oyuncu devsirildi. Adına da yeni oluşum tanışalım kaynasalim filan dendi ..

Bakalım devamı olacak mı '?

*SUBUTAY*

Milis
Size bu konu hakkında ki tecrübelerimi aktarmıştım. Az çok bu tarz olayların yaşanacağını bildiğimden, bizim tarafımızdan koordine ya da organize edilmemiş, tarafsız şekilde moderatör ya da yönetici gerektiren bir işe girmemeniz gerektiğinden bahsetmiştim. Hak verdiniz ve sonrasını getirmediniz diye biliyorum. Benim yardımcı olacağım konu buraya kadar :D

Ayrıca lütfen herkes kelimelerini daha dikkatli seçsin. Zaman zaman kimseye yakışmayacak kelimeler sarfediliyor. Saygı çerçevesinde tartışmalar yürütelim. 84.Dünya forumu için uzun zamandır bu kalite bozulmuyordu, bozmayalım :)

Herkese iyi oyunlar, iyi forumlar diliyorum..
ben sana dargınım temel reis :)

Stratejist-

Mızrakçı
Yahu bu arada söyleyecektim araya kaynadı. Benim köyü başkasına verecektiniz köye 5 tane mis geliyor 4 farklı oyuncudan. Burayı kim alacak kardeşim aranızda anlaşsanıza klandaki herkes başımıza üşüştü eline kami, mis geçen üstüme atıyor.

bu muhabbet biraz geç kalındı :D

biz bir köye 50 60 mis atmıs bir klanız bunlada aynı burada yazdıgın gibi dalga geçenler kül oldu bakalım sen belki bizi kül edersin :D

Stratejist-

Mızrakçı
Oyun başında worl açılmadan önce açık ilana çıkıldı gel, isteyen hamleye gelsin. Oyuncu devsirildi. Adına da yeni oluşum tanışalım kaynasalim filan dendi ..

Bakalım devamı olacak mı '?

Herkese buyrun gelin oynayalım dedik, burdada hiçbir artniyetimiz olmadı. Tamam geliyorum diyen herkese de daha başından kuralları herşeyi açık açık söyledik, bunu görüp yok biz öyle oynayamayız diyip bizimle oynamayanda çok kişi oldu. Bir çok eski tedrisat oyuncusu için çok ağır sayılacak kurallarımızı ' barbar alımı yasak, def basmak yasak, köy almak yasak, rakibe vurmak yasak, asker kestirmek yasak, naz trip atmak yasak, duygularına kinine nefretine göre oyun oynamak yasak, ana köyde imece def basmak, klanda kaybedilmeyecek köy yok herkes köyünü kaybedebilir, herkes kendisi için oynuyor, kimse kimseye yardım etmek zorunda değil, kimse kimseye def atmak zorunda değil kimse ben set istiyorum demesin demek" ve bunları yapmak yöneticilik ister. Bunları da her defasında bilale anlatır gibi defalarca söyledik. Bugün bu klanda bunları yapmamış ama toplatılan kimse yoktur. Zamanla olursa onlarda atılacak.

Boş konuşmayı bırakın, oyununuzu oynayın. Aklınızın ermediği şeyleride eleştirmeden önce iyi düşünün, komik duruma düşmeyin.
Ama daha iyi bir tavsiyem, lafleur denen sıfat-ül eşgal in aklına mantığına zikrine inanmayın. Kini nefreti hırsına sırf hamle düşsün diye sırf ben yerin dibine gireyim haksız çıkayım diye yapmayacağı iş yoktur. İstediği kadar da hoplayıp zıplasın, kendisi bizim için komediden başka bir şey değildir. Ateş olsa yakacağı yer bellidir.

Laflarımı şahi klanı her oyuncusu için de söylemiyorum. Ama balık baştan kokar. Bu adamla varacağınız yer belli. Sonra dönüp ağlamayın.

Cheguvera

Çaylak
Öncelikle HAMLE klanı beni ihraç edebilecek kapasitede oyuncuların olduğu bir topluluk maalesef ki değil. Klandan ben ayrıldım çünkü siz gece 5'de arkadaşlarınıza ''Burası saldırı köyü çık misleri al köyü'' yazacak kadar oynuyorsunuz bu oyunu. Sonrasında da ŞAHİ-hamle savaş raporları kısmına gerekli paylaşımı yaptığımı düşünüyorum. Sadece 2 kişiyle yıktığımız surları, kestiğimiz misleri, aldığımız köyleri, yıkılan çiftlik ve kil ocağını umarım bir haftadan kısa bir sürede tekrar basarsınız da yanık kremine olan ihtiyacınız bir an önce giderilmiş olur. Yanlış anlamayın art niyetli bir söylemde bulunmak istemedim köy yandı ya o yüzden yanık kremi demek istedim lütfen başka yerlere çekilmesin.

O yüzden yok biz seni ihraç ettik yok ordu yakalattın falan demeyin çünkü bugün sadece bana kestirdiğiniz orduyla ve yıkılan binalarla yeni bir hükümdarlık kurarım yanına da kestirdiğiniz mislerle bana kaptırdığınız köyü hediye paketine koyup önünüze bırakıveririm.
Yanmışsın hocam :) 3 seviye çiftlik 2 güne toparlanır da kırılan onurunu kaç haftada toparlarsın bilemem :) 85 e doğru yol alabilirsin.

joxim

Acemi
herkes ihtiyacının peşinde koşucak, al turşusunu kur, sizi şereflendirsin <3
Mesele ihtiyaç meselesiyse sizi şereflendirsem iyi olurdu aslında. Bu arada üstteki mesajda kül mül bir şeyler anlatmışsın bugün paylaştığım raporlarla 2 kişi biraz kül ettik sanki sizi ama yine de sen bilirsin. Yapamadığınız op'a göndereceğiniz askerleri bana gönderdiniz, geldim çeyrek kamiyle 2 tane oyuncunuzun uykusunda ana binasında takla atıp köyünü temizledim; yetmezmiş gibi bir de 4-5 tane köyünüzü yıktırdınız hala kül falan anlatıyorsun ben anlamadım ki çiftliği 20'ye değil de 0'a mı indirseydik yetmedi mi kardeşim 300 kişiyle 2 kişiden yediğiniz dayak. Haritayı baştan mı şekillendirseydik :D

Stratejist-

Mızrakçı
Mesele ihtiyaç meselesiyse sizi şereflendirsem iyi olurdu aslında. Bu arada üstteki mesajda kül mül bir şeyler anlatmışsın bugün paylaştığım raporlarla 2 kişi biraz kül ettik sanki sizi ama yine de sen bilirsin. Yapamadığınız op'a göndereceğiniz askerleri bana gönderdiniz, geldim çeyrek kamiyle 2 tane oyuncunuzun uykusunda ana binasında takla atıp köyünü temizledim; yetmezmiş gibi bir de 4-5 tane köyünüzü yıktırdınız hala kül falan anlatıyorsun ben anlamadım ki çiftliği 20'ye değil de 0'a mı indirseydik yetmedi mi kardeşim 300 kişiyle 2 kişiden yediğiniz dayak. Haritayı baştan mı şekillendirseydik :D
ok.

joxim

Acemi
Yanmışsın hocam :) 3 seviye çiftlik 2 güne toparlanır da kırılan onurunu kaç haftada toparlarsın bilemem :) 85 e doğru yol alabilirsin.
Yandık mı yaktık mı orasını iyi düşüneceksin sonra sen karar vereceksin hocasının gülü. Browser oyununda onurun falan kırılıyorsa da en acilinden psikolog tedavisi tavsiye ederim. Ben bugün 300 kişiye karşı 2 kişi savaşıp en kötü ihtimalle 5 oyuncunuzu 1 hafta geriye atarak sizi gayet komik duruma düşürdüğümün farkındayım. Bir haftadır çekemediğiniz, kaydıramadığınız destekleri tek günde organize edip yanımdaki köye yığdırdım size. Daha fazla yanmak istemiyorsan yol almakla ilgili nereye yol aldığımı söylemek istemiyorum. Karşınızda oyunu sizden daha iyi oynayan bir klan varken tek oyuncuya bu kadar kaynak kaybetmek insanı derde sokar, gece uykularını kaçırır. O yüzden ben seni daha fazla üzüp değerli psikologlarımıza yönlendirmeden bu tartışmayı sonlandırmanı öneriyorum.

ZeRo54-

Milis
Yandık mı yaktık mı orasını iyi düşüneceksin sonra sen karar vereceksin hocasının gülü. Browser oyununda onurun falan kırılıyorsa da en acilinden psikolog tedavisi tavsiye ederim. Ben bugün 300 kişiye karşı 2 kişi savaşıp en kötü ihtimalle 5 oyuncunuzu 1 hafta geriye atarak sizi gayet komik duruma düşürdüğümün farkındayım. Bir haftadır çekemediğiniz, kaydıramadığınız destekleri tek günde organize edip yanımdaki köye yığdırdım size. Daha fazla yanmak istemiyorsan yol almakla ilgili nereye yol aldığımı söylemek istemiyorum. Karşınızda oyunu sizden daha iyi oynayan bir klan varken tek oyuncuya bu kadar kaynak kaybetmek insanı derde sokar, gece uykularını kaçırır. O yüzden ben seni daha fazla üzüp değerli psikologlarımıza yönlendirmeden bu tartışmayı sonlandırmanı öneriyorum.

Tmm ağladıysan başka posta başka dünyaya şimdi
teşekürler
bilgilendirdin için.

joxim

Acemi
Tmm ağladıysan başka posta başka dünyaya şimdi
teşekürler
bilgilendirdin için.
Hocam rica etsem sen benimle muhatap olmasan olur mu? Türkçemi bozacaksın diye bir çekincem var yanlış anlama belki de çok iyi bir insansındır ama ben iyi bir insan yerine eğitim düzeyimi korumayı tercih ederim.

Meto.

Yasaklı
Hocam rica etsem sen benimle muhatap olmasan olur mu? Türkçemi bozacaksın diye bir çekincem var yanlış anlama belki de çok iyi bir insansındır ama ben iyi bir insan yerine eğitim düzeyimi korumayı tercih ederim.

Öyle şeyler yazmazsan sevinirim. Ahmet üzülüp vesikalık atıyor emekçiyim ben diye

Cheguvera

Çaylak
Bir oyun için bu kadar çıldırarak tezimi kanıtladın, eyvallah :)