Mahzen vs Tehlike

yalnızvezir

Kılıç Ustası
Ne yaptın oyun boyu? Ben ne yaptım oyun boyu git bunu düşün sonra saygı duymayı öğren tamam mı 950 köyün var diye oyunu benden çok oynamış olmuyorsun kaç kere op için sabahladım desem cevap veremeyeceksin o yüzden emek hakkında konuşma utanmadan oyuncu dosyasından her şey anlaşılıyor veya oyunun başından beri olan düzgün insanlar her şeyin farkındadır.

Konuşması gerekene kim karar veriyor? İstediğim yer de istediğimi konuşurum. Konuştuğum şeye katılmıyorsan dile getir veya getirme umrumda değil rahatsız olan da engeller. Vegasa ve Tirana bi cümle sataştım diye damlamasan burada bu tartışma da yaşanmayacaktı.
Sadece boş konuşuyorsun ya madem bu kadar iyi oyuncuysan görelim seni başkalarının eteğine sığınıp konuşma rebelin en azından bi duruşu var senin gibi kabına pislemiyor biraz fazla konuşsan bir kapama için sattığınız onurunuzu gururunuzu her şeyiniz elinizden gider biraz Cemil gibi ol girme foruma Cemil konuşamıyor diye seni mi yolluyor şuraya

Sadece boş konuşuyorsun ya madem bu kadar iyi oyuncuysan görelim seni başkalarının eteğine sığınıp konuşma rebelin en azından bi duruşu var senin gibi kabına pislemiyor biraz fazla konuşsan bir kapama için sattığınız onurunuzu gururunuzu her şeyiniz elinizden gider biraz Cemil gibi ol girme foruma Cemil konuşamıyor diye seni mi yolluyor şuraya
Dmdmdmdmdmdmdkd Yazdıkların arasında bir tane doğru şey yok ama cevap vermeyecem çünkü fake hesaplara cevap vermiyorum bu korkaklık sana yeter