Mahzen vs Tehlike

Crysus

Kılıç Ustası
Ben vegasa vorocom vegasa ben bu w yi kapatacam siz daha beni görmediniz biz tehlike alem alay kardeşiz hepinizi silecez soyleyiz de böyleyiz neyse mavipsa sana 3 ude yazdım 72-74-78 başarısız şimdi başarısız olacağın başka w ye girene kadar w başı abi baba dedigin kişilerle DC lerde birbirinize ana bacı sovmeye devam sonra orada kaybedince sovmeye devam edersin seni bot

Crysus

Kılıç Ustası
Harbiden tehlike alem alay kanca falan hepsini toplasan bir klan etmezde birbirinizi yiyin arsizlar

ch1cria

Kılıç Ustası
Ben vegasa vorocom vegasa ben bu w yi kapatacam siz daha beni görmediniz biz tehlike alem alay kardeşiz hepinizi silecez soyleyiz de böyleyiz neyse mavipsa sana 3 ude yazdım 72-74-78 başarısız şimdi başarısız olacağın başka w ye girene kadar w başı abi baba dedigin kişilerle DC lerde birbirinize ana bacı sovmeye devam sonra orada kaybedince sovmeye devam edersin seni bot

Ben böyle mutluyum canıms sen fake hesaplar arkasından ağlayarak beni takip etmeye devam et <3

Öbür türlü şansın mı var sanıyorsun yarın vegasçı abilerin seni toplarken burda ağlarsın yine sen
Çok korktum şuan neyse beyler kolaydınız ama en azından vegas dan daha iyiydiniz dünyanın zorluğu vegasla savaşırken very easy iken sizle easy e çıktı hiç değilse. Allah herkese Kanca gibi hemen hesap silen rakip versin, utanmadan 2. Kez hesap siliyorlar o kadar şovdan sonra dkdkdkdk Tiranın yanına uğrayın kaybedenler kulübünde benden selam söyleyin öptüm

*ReBeL*

Okçu
Çok korktum şuan neyse beyler kolaydınız ama en azından vegas dan daha iyiydiniz dünyanın zorluğu vegasla savaşırken very easy iken sizle easy e çıktı hiç değilse. Allah herkese Kanca gibi hemen hesap silen rakip versin, utanmadan 2. Kez hesap siliyorlar o kadar şovdan sonra dkdkdkdk Tiranın yanına uğrayın kaybedenler kulübünde benden selam söyleyin öptüm
sen ne boş konuşuyorsun hala ?? vegas megas ne yaraymış bu sizde

vurguncular

Milis
sen ne boş konuşuyorsun hala ?? vegas megas ne yaraymış bu sizde
valla birader kusura bakma ama bu doğa kardeş sizin arkanıza, özellikle de senin eteğine sığınıp böyle konuşuyor. tehlikenin içine yerleşmişsin haritada. yarın yine sallayacak mı sana merak ediyorum.

İti hatırı yok da sahiplerinin hatırı var işte Vegas içinde bu kadar dertse önce profilinden vegasla kapattı yazısını kaldır. Dahada Boş konuşup Durma doğa
Hakettiğim kapamayı sırf vegas yazıyor diye mi kaldırayım dmdmdkd Ben Vegasa ve Tirana salladım sana ne oluyor yaran mı var? Vegasın bekçisi misin? Eğer vegaslıysan niye alemdesin işine gelince ben Alem oyuncusuyum işine gelince Vegası savun değişik

*ReBeL*

Okçu
Vegası savunan ben miyim de vegas artığı diyorsun. Kim savunuyorsa ve vegas da oynamıyorsa o dur :) Madem Alem oyuncususun savunma vegası o zaman ben sana laf attığımı hatırlamıyorum orada Vegas ve Tiran yazıyor. Niye kişisel algılıyorsun?
çünkü bıktı herkes senden bırak konuşması gerekenler konuşsun anca çenesin. başka bir halta yaramazsın. yat kalk baki ye dua et sana burada konuşabilme fırsatı veriyor.

çünkü bıktı herkes senden bırak konuşması gerekenler konuşsun anca çenesin. başka bir halta yaramazsın. yat kalk baki ye dua et sana burada konuşabilme fırsatı veriyor.
Ne yaptın oyun boyu? Ben ne yaptım oyun boyu git bunu düşün sonra saygı duymayı öğren tamam mı 950 köyün var diye oyunu benden çok oynamış olmuyorsun kaç kere op için sabahladım desem cevap veremeyeceksin o yüzden emek hakkında konuşma utanmadan oyuncu dosyasından her şey anlaşılıyor veya oyunun başından beri olan düzgün insanlar her şeyin farkındadır.

Konuşması gerekene kim karar veriyor? İstediğim yer de istediğimi konuşurum. Konuştuğum şeye katılmıyorsan dile getir veya getirme umrumda değil rahatsız olan da engeller. Vegasa ve Tirana bi cümle sataştım diye damlamasan burada bu tartışma da yaşanmayacaktı.