Klanlar ve Bölgeleri

yazarovv

Acemi
Hakkimda bilgin yoksa fikrinde olmasın @Bahriyeli
ya sen değilmiydin oyunculugum ıyı 18 saat aktıfım neden tutamadın köyü mesela bizim 4 yanımız düşman ve preli oyuncular varken bile zamanında köy alamazlardı bizden tutsaydın ozaman casusluk yapıcan bari asker bas bunlar anlar de en azından gerı atayım de ve o kadar boş oyuncuymuşsunki köyünde asker bile yoktu 150 puanken senden daha fazla askerim vardı sen casusluk yapmasan bile cıkıp senınle sınırmı kovalıycam ay bana saldırı gelıyor 30 cıftlık sav lazım dıyen oyuncularla oynamadım oynamam beni bilen bilir keser gecerim paçalarımızdan bile asker cıkar bizim :)

NOPasaran*

Okçu
Bakın sevgili boss.Şimdi vegasla bir sorununuz varsa bunu benim yaptığım gibi gayet açık bir şekilde dile getirebilirsiniz.Amazon nickli oyuncu farklı dünyalarda farklı farklı klanlarla oynamış,oynamaya çalışmış.Belirttiğiniz üzere bir casusluk yoktur.Sırf free köy gördünüz aaa profilde de vegas oyuncusu var,srm ile de forumda biraz muhabbeti olmuş kesin casustur diye köyüne çökmüşsünüz işte kardeşim sorup soruşturmadan.

Bende sizin düşüncenizle yola çıkarak bu klan ilerde azap içerisinde olan baba oyuncularından gelecek bir direktif ile taraf değiştirebilir diyorum.
Srm yine işin içinde bak ya

DEMIRCAN

Acemi
silinmedik arkadaşım.. gönüllü olarak taşınma kararı aldık.. çünkü etrafımızdaki klanlar hep azap klanına katıldı .. çabalamanın boşuna olduğunu düşündük ve taşındık...

silinmedik arkadaşım.. gönüllü olarak taşınma kararı aldık.. çünkü etrafımızdaki klanlar hep azap klanına katıldı .. çabalamanın boşuna olduğunu düşündük ve taşındık...

Evi soyulan insan da evim soyulmadı, tanımadığım birinin evimden eşya almasına izin verdim demesi gibi bir şey oldu bu reis. Bunda sakıncalı bir durum yok. Netice de orada uzun kalsaydın da silinecektin...