Klanlar ve Bölgeleri

yazarovv

Acemi
kararı ben verdim klandan atılması ve toplanması ile alakalı bir başka klana saygı duyabilirsinde başkası ile sohbette edebılırsın ama bu bır klanlar oyunları tarafın oldugun klanların çokca daha onceki dünyalarda benzer olaylar cıkartmıstır onlara karsı onlemlerımı katıca alıyorum ıyı gunler kolay gelsın saygı ve sevgılerle...

ByRevolution

Yasaklı
kararı ben verdim klandan atılması ve toplanması ile alakalı bir başka klana saygı duyabilirsinde başkası ile sohbette edebılırsın ama bu bır klanlar oyunları tarafın oldugun klanların çokca daha onceki dünyalarda benzer olaylar cıkartmıstır onlara karsı onlemlerımı katıca alıyorum ıyı gunler kolay gelsın saygı ve sevgılerle...
Patron, saygılar..

.AMAZON.

Mızrakçı
Size ve yönetmesini bilmediğiniz klaniniza başarılar dilemek isterim.

Lebron-

Yasaklı

Hmm o zaman şöyle diyebilir miyiz ? Siz şimdi ekip olarak 71 de baba-fena zart zut.Bu klanların getir götürünü yapıyordunuz.Bu dünyada da bir çok baba oyuncusu azap da ( Nasıl oluyor onu da anlamış değilim ) :D Şimdi siz sizinle diplomasi yapacak klanlara şunu mu demek istiyorsunuz ?;

Tamam biz sizinle diplomasi yapalım ama,azapdan bir emir gelirse biz onların tarafına geçeriz ? Eski dünyaları ve muhabbetleri baz alarak konuşuyorsunuz ya.

ByRevolution

Yasaklı
Hmm o zaman şöyle diyebilir miyiz ? Siz şimdi ekip olarak 71 de baba-fena zart zut.Bu klanların getir götürünü yapıyordunuz.Bu dünyada da bir çok baba oyuncusu azap da ( Nasıl oluyor onu da anlamış değilim ) :D Şimdi siz sizinle diplomasi yapacak klanlara şunu mu demek istiyorsunuz ?;

Tamam biz sizinle diplomasi yapalım ama,azapdan bir emir gelirse biz onların tarafına geçeriz ? Eski dünyaları ve muhabbetleri baz alarak konuşuyorsunuz ya.
Aynen öyle kanka. Vegasla müt olup, pıtırla sa yapıp, azapla dünya kapatacaz. Bu arada texas ile de tek klanız. Wind ise kardeş klan. İçimizdeki barbar köyler de ezeli düşman.

Kjitro shall win?

Mızrakçı
bu içerlenme nereden geliyor size? Her klanın yaptığı bir şeyi bu kadar büyültmeye ne gerek var:)) oyun bu işinize bakın isteyen istediği gibi klanını yönetir, atar, toplar. orası yönetime ve atılan kişiye kalmış. forumu kirletmeye gerek yok.

her forumun altına yazmanıza da gerek yok oyunda mesaj sistemi var sorun basit bir şekilde çözülebiliyor.

Lebron-

Yasaklı
Aynen öyle kanka. Vegasla müt olup, pıtırla sa yapıp, azapla dünya kapatacaz. Bu arada texas ile de tek klanız. Wind ise kardeş klan. İçimizdeki barbar köyler de ezeli düşman.

Eee kadirim klan boss'unuz öyle diyor.Eski dünyalarda ve forumda olan muhabbetlerden dolayı işgillendik diye.Diğer klanlarında sizden işgillenmesi doğru değil mi ? Klan profilinizde onursal başgan prob yazıyordu :D Bu adamda baba oyuncusu şimdi yapmayın :D:D

Hadi onu da geçtim family ekibi direkt olarak texas'ın konuşup anlaşabileceği bir klan onları da atıp toplayın o zaman ? Katı kurallarınız varya.(Familyci dostlarım üzerine alınmasın sadece arkadaşların bakış açısını değerlendiriyoruz)

yazarovv

Acemi
yada şöyle yapalım siz gelin icimizde pre kasın yoksa bir daha bizimle giremezsiniz kapatmayada almayız ya bizle yada hiç. Casuslarımız siz gidin oynarmış gibi yapın ufaktan pre yakın bana bilgi getirin bana yeterli :)
Yoksa family' de mi ayak çekiyorsunuz lan doğru söyleyin.Gelin kankalar birlikte bi dünyaya girelim,biz sizin oyunculuğunuzu beğeniyoruz gibisinden adamlara köy mü kastırıyorsunuz haybeye ?

Lebron-

Yasaklı
ne kadar lolipop insanlar var hayatta şaşırıyorum bazen

Dostum boss'unuz diyor bunu boss'unuz.Bende diyorum ki içinizde family ekibi var. ( Familyci dostlarıma bir kez daha saygılarımı sunuyorum) Neden bir kişiye bunu yapan boss'unuz.Başka klanların çok rahat ulaşabileceği bir ekibe bunu yapmıyor ? Katı kararlar vermiyor ? Eski muhabbetlerden yola çıktı,şüphelendik dedi, bende dedim ki bu ekip 71'de babanın getir götürünü yapıyordu,bence burda da azap'da fazla baba oyuncusu olduğu için güvenilmemesi gereken bir klan.Kardeşim siz millete şüphe ile yaklaştınız,bende kendi şüphelerimi dile getirdim

Lebron-

Yasaklı
yada şöyle yapalım siz gelin icimizde pre kasın yoksa bir daha bizimle giremezsiniz kapatmayada almayız ya bizle yada hiç. Casuslarımız siz gidin oynarmış gibi yapın ufaktan pre yakın bana bilgi getirin bana yeterli :)

Bakın sevgili boss.Şimdi vegasla bir sorununuz varsa bunu benim yaptığım gibi gayet açık bir şekilde dile getirebilirsiniz.Amazon nickli oyuncu farklı dünyalarda farklı farklı klanlarla oynamış,oynamaya çalışmış.Belirttiğiniz üzere bir casusluk yoktur.Sırf free köy gördünüz aaa profilde de vegas oyuncusu var,srm ile de forumda biraz muhabbeti olmuş kesin casustur diye köyüne çökmüşsünüz işte kardeşim sorup soruşturmadan.

Bende sizin düşüncenizle yola çıkarak bu klan ilerde azap içerisinde olan baba oyuncularından gelecek bir direktif ile taraf değiştirebilir diyorum.

Sdom

Mızrakçı
Bakın sevgili boss.Şimdi vegasla bir sorununuz varsa bunu benim yaptığım gibi gayet açık bir şekilde dile getirebilirsiniz.Amazon nickli oyuncu farklı dünyalarda farklı farklı klanlarla oynamış,oynamaya çalışmış.Belirttiğiniz üzere bir casusluk yoktur.Sırf free köy gördünüz aaa profilde de vegas oyuncusu var,srm ile de forumda biraz muhabbeti olmuş kesin casustur diye köyüne çökmüşsünüz işte kardeşim sorup soruşturmadan.

Bende sizin düşüncenizle yola çıkarak bu klan ilerde azap içerisinde olan baba oyuncularından gelecek bir direktif ile taraf değiştirebilir diyorum.
senin free gördüğünüz dediğin köyü çerez niyetine haritaya atıyor kenks amazondan köyü alan adam. sebep belli kimseye açıklama yapılması da gerekmiyor oyunu ilk defa oynuyorsanız bizi ilgilendiren bir durum da yok