Kanca Veda

WUUUUHHHHUUU

Kılıç Ustası
Kanca ekibi olarak w74'e veda.

Ne yazık ki bu kararın sebebi; ne güç yetmeyen bir düşman, ne sözünde durmayan bir dost, ne de içimizdeki bir grup hain.

Adaleti tesis etmesi gereken mercilerden gördüğümüz adaletsiz tutum sebebiyle uzunca bir süre yoğun emek verdiğimiz w74'den ve tüm oyun platformundan görece adil bir yapı oluştuğuna inandığımız ana kadar veda etmiş bulunmaktayız.

Dünya başlangıcından kısa bir süre sonra başlayan ve her zaman rakip klan veya paktın lehine sayısal üstünlük olmasına, tarafımıza yapılan truvalara ve etik dışı hamlelere rağmen tüm rakiplerimizle bize yakışan tutumu bozmadan sürdürdüğümüz mücadelemiz ve verdiğimiz emekler sınır oyuncularımızın ve yönetim kadromuzun büyük çoğunluğunun aynı gün ve sınırsız süre ile banlanması sonucu son bulmuştur.

'' Takıldın Kanca'ya Bir Kere '' mottomuz, kendimizin ve dostlarımızın emeğine saygımız ve dirayetimiz sebebiyle her şeye tekrardan başlama ve dünyaya kaldığı yerden devam etme isteğimiz de bir sonraki gün başka bir kurucumuzun ceza alması ile başka bir mesaja dönüşmüştür.

Cezaların çoğunluğu itibariyle Kanca klanlarına verilmesi ve tümü itibariyle aynı pakta verilmesi, aynı potansiyel kabahate sahip diğer hiçbir klan oyuncusunun ceza almaması, verilen cezaların ilk olmasına rağmen sınırsız süreli olması sebebiyle buradan aldığımız mesaj; gece/gündüz görece daha önemli şeylerden fedakarlık ederek vakit ayırdığımız oyun için verdiğimiz emeklerin beyhude olduğudur.

Cezaların haklılığından ziyade eşit uygulanması da önemlidir. Yöneticilerin yetkileri ve sorgulanamazlığı sebebiyle emeklerimiz üzerinde tahakküm kurmasını ve dünya gidişatına etki etmelerini asla kabul etmiyoruz. Kaderimizin iki kişinin parmaklarında biteceği bir sürecin sonucunda elde edilmesi muhtemel bir başarıyı da kabul etmiyoruz.

Bu derdin ne ilk muzdaribiyiz, ne son kurbanı olacağız.

Umarız, bunca insanın maddi manevi sorumluluğunu taşıyan yönetim ekibimiz daha adil ve hassas kararlar verebilir.
Umarız, emekleriyle yol gitmiş bir yere varmış ekipler terazinin tek taraflı yıkıldığı yerlerde ayakta kalabilir.

Eleştirimiz de isyanımız da dostanedir.

Tüm Klanlara başarılar diler emeklerinin karşılığını hakkıyla alabilmelerini temenni ederiz.

KANCA

454220_large.png

Vezir001.

Ağır Atlı
74. dünya değil lanetli dünya olarak anılacak. O kadar çok insan banlandı ki tüm klanlardan…

Ne desem başlık kapanacak uzun uzadıya yazmıyorum herkes anlamıştır şurada yazacağım 10 paragraf yazıyı, zamanında duru (frenzy) olaylarında demiştim burada forumda sessiz kalmamak lazım yarın sizlerede olacak diye, benimle herkes makara ettiydi. bizede olacaktır ve olduda 68de 20 den fazla hesap kapandı kapamadaki, hepimiz için geçerli bazı şeyler ama işte menfaat duygusu bastırıldığı zaman anlayacak herkes neyin ne olduğunu.

Kanca ekibine worlde kattıklarından dolayı tebriklerimizi sunarım,

Bu aşamaya gelmiş dünyanın artık kaybedeni yoktur benim gözümde buralara gelmek büyük başarıdır.

Mavıpsa

Yasaklı
Yazmak istemiyordum lakin şunu demeden de geçemeyeceğim. Her türlü eleştiri ve fikri önemseyen başta @Mr Storm (etiketleyemedim :D) olmak üzere her başlığa gerekirse pat düşen cevap veren modlarımız buraya henüz cevap veya tepki vermemiş bu atılan banlarin haklılığından ziyade yazılan yazının haklılık payı olduğunun bir kanıtı gibi geldi bana Destek üzerinden Storm a dediğim gibi burdan da diyeceğim Bu sözümü Emek hırsızısınız parayı pulu geçtim geceli gündüzlü verilen emeğin vakitin HIRSIZISINIZ. @Strafe @Tibelda ve kalanlar. İyi geceler iyi eğlenceler oyun ve platform artık umrumda değil kıramayacağım 3 5 dost edindim onların ricası / ihtiyacı olmadığı sürece Klanlar.Org benim için bitmiştir. Şimdiye kadar üzdügüm kırdığım vs varsa da benden yana hakkım helal olsun.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Eleştirileriniz için teşekkür ederim. Ne yazık ki bizim tarafımızda sizin konuştuğunuz kadar rahat yazma ya da konuşma imkanımız mevcut değildir. Çünkü size bir şeyin doğruluğunu ya da geçerliliğini kanıtlayabilmemiz için şirket bilgilerimizi paylaşmamız gerekir ki bu da hukuki sorumluluğumuz gereği mümkün olmamaktadır. Yani suskunluğumuz haklı olunduğundan değil, elimizdeki imkanlar dahilindedir. Ayrıca tüm bunların dışında konuyu daha yeni gördüm - bu yüzden de sizin deyiminizle hemen buraya atlayamadım, kusura bakmayın.

Ne yazık ki sabit ve salt olan düşüncenin aksine ceza verdiğimiz sürece - verdiğimiz sürece diyorum çünkü ancak bunu siz itiraz ettiğinizde öğreniyoruz - ne klanınızı, ne saldırılarınızı, ne savaşta olup-olmadığınızı, ne de kimin dünyaya hakim olduğunu görmüyoruz. Diğer bir eleştirinize de sınırlar içerisinde yanıt vermek isterim ki çoğu zaman cezaların bir klana doğru yığılmasının nedeni, kendi içerisinde yaptığı toplu hareket etme güdüsüdür. Yasak olan, yasaklı olan, başkalarının yaptığına inanılıp "neden biz yapmıyoruz, tek dürüst biz miyiz?" diye sorgulanan ve çoğu zaman ise "nasıl olsa tespit edemiyorlar" denilerek tüm klana dağıtılan ve kural ihlali olduğu bilindiği halde normalleştirilmeye çalışılan hareketler ne yazık ki çoğunluğun bir klana yığılmasına neden olabiliyor. Ve az önce belirttiğim gibi ne yazık ki biz bunu size ceza verirken görmüyoruz. Ne zaman ki siz itiraz etmeye başlıyorsunuz, "neden bizim klanın 40 üyesi ceza aldı?" diye, o zaman dönüp biz bunu sizin ifadelerinizden anlıyoruz. Yoksa ne herhangi bir klana karşı bir tutumumuz olabilir, ne de herhangi bir dünyaya özellikle müdahale edilebilir.

Ne yazık ki adalet o kadar farklı bir olgudur ki uygulaması eşit olsa da tanımı ve karşılığı herkese göre değişir.

ByRevolution

Yasaklı
Eleştirileriniz için teşekkür ederim. Ne yazık ki bizim tarafımızda sizin konuştuğunuz kadar rahat yazma ya da konuşma imkanımız mevcut değildir. Çünkü size bir şeyin doğruluğunu ya da geçerliliğini kanıtlayabilmemiz için şirket bilgilerimizi paylaşmamız gerekir ki bu da hukuki sorumluluğumuz gereği mümkün olmamaktadır. Yani suskunluğumuz haklı olunduğundan değil, elimizdeki imkanlar dahilindedir. Ayrıca tüm bunların dışında konuyu daha yeni gördüm - bu yüzden de sizin deyiminizle hemen buraya atlayamadım, kusura bakmayın.

Ne yazık ki sabit ve salt olan düşüncenin aksine ceza verdiğimiz sürece - verdiğimiz sürece diyorum çünkü ancak bunu siz itiraz ettiğinizde öğreniyoruz - ne klanınızı, ne saldırılarınızı, ne savaşta olup-olmadığınızı, ne de kimin dünyaya hakim olduğunu görmüyoruz. Diğer bir eleştirinize de sınırlar içerisinde yanıt vermek isterim ki çoğu zaman cezaların bir klana doğru yığılmasının nedeni, kendi içerisinde yaptığı toplu hareket etme güdüsüdür. Yasak olan, yasaklı olan, başkalarının yaptığına inanılıp "neden biz yapmıyoruz, tek dürüst biz miyiz?" diye sorgulanan ve çoğu zaman ise "nasıl olsa tespit edemiyorlar" denilerek tüm klana dağıtılan ve kural ihlali olduğu bilindiği halde normalleştirilmeye çalışılan hareketler ne yazık ki çoğunluğun bir klana yığılmasına neden olabiliyor. Ve az önce belirttiğim gibi ne yazık ki biz bunu size ceza verirken görmüyoruz. Ne zaman ki siz itiraz etmeye başlıyorsunuz, "neden bizim klanın 40 üyesi ceza aldı?" diye, o zaman dönüp biz bunu sizin ifadelerinizden anlıyoruz. Yoksa ne herhangi bir klana karşı bir tutumumuz olabilir, ne de herhangi bir dünyaya özellikle müdahale edilebilir.

Ne yazık ki adalet o kadar farklı bir olgudur ki uygulaması eşit olsa da tanımı ve karşılığı herkese göre değişir.
Ben bu yazıdan anladım ki W76 da rekor ban dünyası olacak :D :D

malayfbilaykua

Yasaklı
siz hiç bir işe yaramıyorsunuz hile kullanan 500 kişi banlanan 30 kişi diğer 470 kişi bi tarafıyla gülüyor.bence kimseyi banlamayın isteyen istediği hileyi kullansın serbest olsun böylesi daha adil olur.hile dediğiniz de script oyunu kolaylaştıran şeyler zaten.

ByRevolution

Yasaklı
siz hiç bir işe yaramıyorsunuz hile kullanan 500 kişi banlanan 30 kişi diğer 470 kişi bi tarafıyla gülüyor.bence kimseyi banlamayın isteyen istediği hileyi kullansın serbest olsun böylesi daha adil olur.hile dediğiniz de script oyunu kolaylaştıran şeyler zaten.
doğan scripten kaç kez ban yedin :D

malayfbilaykua

Yasaklı
1 kere oda clasicte normal dünyada ban yemediğim hileyi clasicte ban yedim ilginç kullandığım 100 tane hile var hile attığım adam hileyi hala kullanıyor sıralamada 1.mi 2.mi ne adam ban yemiyor üstüne şikayette ettim hileyide söyledim şaka gibi ama gerçek:D

Vezir001.

Ağır Atlı

Cem Yılmaz’ın bir gösterisinde size otelin yapımından başlar anlatmaya diye bir skeçi var, finalde ben bir turizm katiliyim allah benim belamı versin diye gidiyor, o geldi aklıma istemsizce güldüm :D

*SERHAT

Hafif Atlı
Son dünyaları modlar kazandırıyor savaş ile kazanılmıyor xd sonra ki dünyalarda modlar benden uzak allaha yakın olur inş fkkdkf

Stratejist-

Hafif Atlı
şimdi gene birileri kızmasın lütfen, ama hiç üzülmedim. Boş verin beyler onu bunu,

şu resimdeki gibi ortamınız varsa allah arttırsın agız tadı versin gerisi boş.
Sonraki w lerde başarılar diliyorum, ama özgüven ve cesur bir oyun oynayın bu sefer, zira gördüğünüz gibi hikayenin sonunda kim kazanacak kim kaybedecek tamamen şans. Sonra hayal kırıklıgı yaşamayın. Cesur ve korkusuz oynayın.

@pNc*

sana da hala kırgınım alacağın olsun.