Harita

clinf

Yasaklı
Oyunu bıraktık bu arada bunu da söyleyeyim. Köy düşürüyoruz diye şımarmayın :) Hadi aferin 1000 kişi 100 kişiye karşı çok iyi savaştınız kabul ediyorum.
Ee hani sen çok iyi oynuyordun senden köy alamıyorlardi falan. (Köyler düşünce biz bıraktık oluyor zaten )
Sen feryatla mi oturup kalktın ne oldu
kuyruğu sıkışınca hesap silip kaçıyor ya aynı onun gibisin seni şamar oğlanı

doktor6363

Yasaklı
Kesinlikle düşünelim. Sen de düşün biraz Mugdat. Alakadar eder. 100'lerce insanin emeginden bahsediyoruz burada. Hatanin kabul edilmesi yerine sivanmaya calisiyor ona tepki gosterdim sen de az yalakalik yap biraz. ;)
100lerce kişinin emeğinin heba olmasında kazanan tarafın bir suçu var mı ? Yok bence bile bile geldiniz olmadı tutmadı.

Bende erken bitmesine üzüldüm benimde kıymetli prelerim heba oldu :(

Bu arada benim ne derecede yalaka olmadığımı bilen bilir ayda yılda bir foruma yazıyorum yalaka belletme bizi :D

Ayrıca şu aşiret klanı şikayetinizi de bırakın artık yoksa çevreniz oynamayın o dünya zor mu ? Yıllarca birike birike edinilmiş bir çevre var adamlarda siz oyun oynayacaksınız diye çağırmasınlar mı ?

Truva falan atıldı şu bu hoş değil falan diyorsan benim 4. dünyam hepsinde de truva gördüm atıldı yenildi bu oyun böyle yapacak bir şey yok. Siz de attınız tutmadı daha güzel attılar dolduracak savları vardı doldurdular tuttu. Emek hırsızlığı falan diyorsan da ne biliyim onu feryata sormak lazım çaatt diye silip giden o.

gelen

Yasaklı
Niye sildiniz 1000 kişi canimiz sıkıldıkça kami atiyorduk sizi kesimde 1 numara yapiyorduk :)

Klanin savunmasini cekmis gelmis burada şov yapiyor ben köy vermedim diyor tm deli gibi köy veriyor bunla övünüyor:)
Ne savunma çekmesi be. Herkes saldırı alırken millet bana savunma mı atacaktı bir de? 1-2 köy dışında bütün köyleri kendi askerimle tuttum. Ya laga luga yapma 68'de iki kişiydik ona ne bahane bulacaksın acaba? Bu arada ben hesap silmiyorum ama bıraktık artık oynamayı. Devam etsek evet dediğin gibi olacaktı çünkü.

gelen

Yasaklı
Anlat anlat sen seversin balkon konuşmalarını:D şamar oğlanı mazlum seni
Attığım sirküler bol bol okunmuş o zaman. Dikkatli okusaydın bir iki Türkçe kuralı öğrenirdin knk.
100lerce kişinin emeğinin heba olmasında kazanan tarafın bir suçu var mı ? Yok bence bile bile geldiniz olmadı tutmadı.

Bende erken bitmesine üzüldüm benimde kıymetli prelerim heba oldu :(

Bu arada benim ne derecede yalaka olmadığımı bilen bilir ayda yılda bir foruma yazıyorum yalaka belletme bizi :D

Ayrıca şu aşiret klanı şikayetinizi de bırakın artık yoksa çevreniz oynamayın o dünya zor mu ? Yıllarca birike birike edinilmiş bir çevre var adamlarda siz oyun oynayacaksınız diye çağırmasınlar mı ?

Truva falan atıldı şu bu hoş değil falan diyorsan benim 4. dünyam hepsinde de truva gördüm atıldı yenildi bu oyun böyle yapacak bir şey yok. Siz de attınız tutmadı daha güzel attılar dolduracak savları vardı doldurdular tuttu. Emek hırsızlığı falan diyorsan da ne biliyim onu feryata sormak lazım çaatt diye silip giden o.
Kanka o alıntıladığın mesajda ne aşiret klanı şikayeti var ne bişey var. Tamam içinde kalanları söyle de her şeyin yeri ve zamanı var :)
Ee hani sen çok iyi oynuyordun senden köy alamıyorlardi falan. (Köyler düşünce biz bıraktık oluyor zaten )
Sen feryatla mi oturup kalktın ne oldu
kuyruğu sıkışınca hesap silip kaçıyor ya aynı onun gibisin seni şamar oğlanı
Ben hesap silmiyorum keko. İnsanların emeğini biz koruduk, eğlendik. Bırakma zamanı geldi, bıraktık biz de. Adam sırf bana laf yetiştirmeye fake hesap açmış.

gelen

Yasaklı
Benim attığım sirkülerleri okuyup okuyup burada bana argüman geliştirmeyin. Beni de daha fazla alıntılamayın. Başka dünyada belki tekrar görüşürüz.

clinf

Yasaklı
Benim attığım sirkülerleri okuyup okuyup burada bana argüman geliştirmeyin. Beni de daha fazla alıntılamayın. Başka dünyada belki tekrar görüşürüz.
İki oldu bununla :D sen iyice dayak yemeye alıştırdın kendini ha başka dünyalar falan.
yazık etme kendine

clinf

Yasaklı
Ben hesap silmiyorum keko. İnsanların emeğini biz koruduk, eğlendik. Bırakma zamanı geldi, bıraktık biz de. Adam sırf bana laf yetiştirmeye fake hesap açmış.
İkisinin de ucu aynı yere çıkıyor .
Kıyamam sana ama sende haklısın bu Vegas falan da insana vurur gibi vurmuyor ki bence hepsinin oyundan banlanmasi gerekiyor haksızmiyim

*SRM*

Okçu
Ne savunma çekmesi be. Herkes saldırı alırken millet bana savunma mı atacaktı bir de? 1-2 köy dışında bütün köyleri kendi askerimle tuttum. Ya laga luga yapma 68'de iki kişiydik ona ne bahane bulacaksın acaba? Bu arada ben hesap silmiyorum ama bıraktık artık oynamayı. Devam etsek evet dediğin gibi olacaktı çünkü.
kusura bakma da boş yapıyorsun. madem kralsın senden köy alamıyorlar, kaçma da dünya sonuna kadar uğraştır madem adamları?
1 op karşılarsın hadi bilemedin 2yi de sonra sepet kola.
bunu sen de biliyorsun burada oynayan herkes de.
şimdi kaçıp gidecen köyleri ben vermedim olacak öyle mi?
tebrikler yılbaşının en büyük külahını kazandınız

gelen

Yasaklı
kusura bakma da boş yapıyorsun. madem kralsın senden köy alamıyorlar, kaçma da dünya sonuna kadar uğraştır madem adamları?
1 op karşılarsın hadi bilemedin 2yi de sonra sepet kola.
bunu sen de biliyorsun burada oynayan herkes de.
şimdi kaçıp gidecen köyleri ben vermedim olacak öyle mi?
tebrikler yılbaşının en büyük külahını kazandınız
Kardeşim bana kaçtın demek için ya zeka probleminin olması lazım ya da art niyetli olman lazım. 1 değil 2 değil 3 sağlam op yedim. Kesim puanlarından vs görebilirsin zaten boş yapma. Biz kaçmadık, kimlerin kaçtığını hesap sildiğini, milleti yarı yolda bıraktığını bilmesi gerekenler biliyor merak etme. Ben hala savaşıyorum hatta birazdan at çek yapacam köylerin birine ama asker kalmadı işte ;)

gelen

Yasaklı
İkisinin de ucu aynı yere çıkıyor .
Kıyamam sana ama sende haklısın bu Vegas falan da insana vurur gibi vurmuyor ki bence hepsinin oyundan banlanmasi gerekiyor haksızmiyim
Millet oynarken okul çocuğu gibi bencilce hesap silip kaçmak ayrı, bizim yaptığımız gibi son askere kadar savaştıktan sonra bırakmak ayrı. Biraz kitap oku kanka, algılamanda sorunlar var.