Harita

clinf

Yasaklı
fark ediyor. Tehlike, Yek ve secret yerine fino yazsak fark etmez mi?

Kıyamam sana ya nasıl vurduysalar kalıcı hasar bırakmış ...
Kardeş valla seninde suçun değil sen git iki w ye gir ikisinde de aynı adamlardan dayak ye , şey düşünüyormusun ya bunlar beni dövmek için takip ediyor diye

gelen

Yasaklı
Kıyamam sana ya nasıl vurduysalar kalıcı hasar bırakmış ...
Kardeş valla seninde suçun değil sen git iki w ye gir ikisinde de aynı adamlardan dayak ye , şey düşünüyormusun ya bunlar beni dövmek için takip ediyor diye
Ne dayak yemesi lan fake hesap. Sen biraz adam ol kendi hesabınla gel bu bir. İkincisi ben dayak yemem dayak atarım. 2 dünyada da sizle savaştım ikisinde de geldiğiniz tüm oplarda elinize aldınız.

gelen

Yasaklı
Ağlamam, ağlatırım. Truvayı yediğinizdeki ağlamanız gibi (millet truva atmasın diye verilen sözleri iyi biliyorum ben). Durduk yere bir iki ahmak yüzünden kendimizi klan yöneticisi olarak bulduk. Çok şükür savaştık, kesimde 1. sıradayız. Bu bir oyun amacı eğlenmek. Bizim oyuncular eğlenirken siz farmville oynadınız (asker kesiminde 1. ve 2. sıradayız).

Heinaxxxx

Kılıç Ustası
Hani klan yoktu, madem yoktu neyi yönetiyorsun? Obsesif kompülsif bozukluk seziyorum sende.

doktor6363

Kılıç Ustası
Ağlamam, ağlatırım. Truvayı yediğinizdeki ağlamanız gibi (millet truva atmasın diye verilen sözleri iyi biliyorum ben). Durduk yere bir iki ahmak yüzünden kendimizi klan yöneticisi olarak bulduk. Çok şükür savaştık, kesimde 1. sıradayız. Bu bir oyun amacı eğlenmek. Bizim oyuncular eğlenirken siz farmville oynadınız (asker kesiminde 1. ve 2. sıradayız).
Amacın eğlenmekse eğlenmene baksana niye takılıyon ki bunlara o şöyle yapmış bu böyle yapmış niye seni alakadar ediyor ki :rolleyes:
yazarken düşünelim ya :p

clinf

Yasaklı
Ne dayak yemesi lan fake hesap. Sen biraz adam ol kendi hesabınla gel bu bir. İkincisi ben dayak yemem dayak atarım. 2 dünyada da sizle savaştım ikisinde de geldiğiniz tüm oplarda elinize aldınız.

Allah im sen affet dayak yiyip ağlayan birine gülüyorum:)))

gelen

Yasaklı
Hani klan yoktu, madem yoktu neyi yönetiyorsun? Obsesif kompülsif bozukluk seziyorum sende.
Klan yok demedim oğlum okuma yazman da mi yok? Tim klani yok dedim.

Allah im sen affet dayak yiyip ağlayan birine gülüyorum:)))

Kanka 3 kere opa geldiniz 1 koy dusurebildiniz la ben mi dayak yedim siz mi yoksa xd. 68'de 60 koyume ayni anda geldiniz yine 1 koy dusurdunuz :)

gelen

Yasaklı
Amacın eğlenmekse eğlenmene baksana niye takılıyon ki bunlara o şöyle yapmış bu böyle yapmış niye seni alakadar ediyor ki :rolleyes:
yazarken düşünelim ya :p
Kesinlikle düşünelim. Sen de düşün biraz Mugdat. Alakadar eder. 100'lerce insanin emeginden bahsediyoruz burada. Hatanin kabul edilmesi yerine sivanmaya calisiyor ona tepki gosterdim sen de az yalakalik yap biraz. ;)

gelen

Yasaklı
Oyunu bıraktık bu arada bunu da söyleyeyim. Köy düşürüyoruz diye şımarmayın :) Hadi aferin 1000 kişi 100 kişiye karşı çok iyi savaştınız kabul ediyorum.

Heinaxxxx

Kılıç Ustası
Klan yok demedim oğlum okuma yazman da mi yok? Tim klani yok dedim.

Kanka 3 kere opa geldiniz 1 koy dusurebildiniz la ben mi dayak yedim siz mi yoksa xd. 68'de 60 koyume ayni anda geldiniz yine 1 koy dusurdunuz :)
Ha tim ha t.m .Yediğin tokatlardan nevrin dönmüş sanırım, yazdıklarına dikkat et.

Lv TİRAN

Okçu
Niye sildiniz 1000 kişi canimiz sıkıldıkça kami atiyorduk sizi kesimde 1 numara yapiyorduk :)

Klanin savunmasini cekmis gelmis burada şov yapiyor ben köy vermedim diyor tm deli gibi köy veriyor bunla övünüyor:)