HAMLE vs BRO+SAHI+REQUIEM

Durum
Konu yanıtlara kapalı.
hamle klanı bana çocuk klanı gibi geliyor world başı panayır gibi birşey kurdular herkesi klana davet ettiler 81.dünyayı kapatmış gibi kendilerini övdüler foruma akın akın gelip çocukça yazılar yazdılar hakaret ettiler klan profiline klana oyuncu gelsin diye kendilerini öven yazılar yazdılar rakiplerine sürekli iftira attılar müttefiklerin arasını bozmaya çalıştılar daha sonra teker teker kelle adamları ban yedi multiden yada scriptten haritadan 600 küsür oyuncuları silindi başlarındaki zat profiline abuk subuk şeyler yazıyor kendini övüyor 1 tane olgun aklı başında yöneticileri yok mu bunların yahu :) Her neyse bu bahsettiğim şeylere bizim burada kibir diyorlar bilginiz olsun :=)
Sa

ZeRo54

Yasaklı
hamle klanı bana çocuk klanı gibi geliyor world başı panayır gibi birşey kurdular herkesi klana davet ettiler 81.dünyayı kapatmış gibi kendilerini övdüler foruma akın akın gelip çocukça yazılar yazdılar hakaret ettiler klan profiline klana oyuncu gelsin diye kendilerini öven yazılar yazdılar rakiplerine sürekli iftira attılar müttefiklerin arasını bozmaya çalıştılar daha sonra teker teker kelle adamları ban yedi multiden yada scriptten haritadan 600 küsür oyuncuları silindi başlarındaki zat profiline abuk subuk şeyler yazıyor kendini övüyor 1 tane olgun aklı başında yöneticileri yok mu bunların yahu :) Her neyse bu bahsettiğim şeylere bizim burada kibir diyorlar bilginiz olsun :=)
Bu konuyla ilgili sizdrn ban yiyen arkdaşlarını nie dile getirmesin kankam ya söyleyemeden geçenedim.1Haftadır takip ediyorum ban yiyen arkdaşlar var ama gelip burda duyar yapıyorsun sana yakışmıyor kardom

LaFleur01-

Milis
Kral bişey dicem her w bu şarkıyla giriyorsunuz ve 13-17 sn videonun herkesi şahi klanlarına bekleriz diyor sizin enesten farkınız ne merakımdan soruyorum ?
kral hazretleri world 3 için olan birşey sırf öyle diyor diye güzelim şarkıyı profile eklemeyelim mi ? hem bak ben şimdi ne paylaşacağım bir yere ayrılma bomba geliyor

LaFleur01-

Milis
Şu klandaki adamlarınızı topluyorsunuz ya hani 2-3 ay sonra yönetim kadrosu dışında adam kalmayacak, şu işlemi bizsiz yapsanız olmaz mı her vurduğumuzun köyünü alıyorsunuz olmuyor böyle hani siz hamleydiniz hani favori klandınız hani siz multi açmaz toplamazdınız yakışıyormu sizin gibi delüanlı bir klana... :eek: :cool: multi hesapları yanlışlıkla yada bilerek sınıra ışınlatılıyor yalandan 1-2 destek atıyorlar sonra biz köyü kesince multi köyünü alıyorlar uyanıklar o_O:p

saasfasfz.jpg
fff.jpg
002 (512|554) K551,533S4RI [H@MLE]emrecv [HAMLE*]2024-03-30 16:09:11

Stratejist-

Yasaklı
Bu herifi hergün geriye gider şekilde görüyorum. Hergün ey güzel allahım şu mubarek günlerin hürmetine şu kuluna akıl fikir beyin ihsan eyle

Faramir66xd

Çaylak
81. Dünyayı kapatanlardan biridir hamle. Hani 4-5 klan her gün vurup sonra hesap silip gittiğiniz Dünya. Çatlasaniz da patlasaniz da kabul etmek istemeseniz de olan budur. Yerinde olsam o Dünyayı konuşmak yerine açar w3 Şahi klani şarkısını dinleyip gaza gelirim :d çocukluk kısmına gelince yine w3 sahi klani şarkısını açar dinlerim :d

ZeRo54

Yasaklı
Şu klandaki adamlarınızı topluyorsunuz ya hani 2-3 ay sonra yönetim kadrosu dışında adam kalmayacak, şu işlemi bizsiz yapsanız olmaz mı her vurduğumuzun köyünü alıyorsunuz olmuyor böyle hani siz hamleydiniz hani favori klandınız hani siz multi açmaz toplamazdınız yakışıyormu sizin gibi delüanlı bir klana... :eek: :cool: multi hesapları yanlışlıkla yada bilerek sınıra ışınlatılıyor yalandan 1-2 destek atıyorlar sonra biz köyü kesince multi köyünü alıyorlar uyanıklar o_O:p

48413 adlı eklentiyi görüntüle
48414 adlı eklentiyi görüntüle
002 (512|554) K551,533S4RI [H@MLE]emrecv [HAMLE*]2024-03-30 16:09:11
Bu kami duruyormu acaba pardon kamicik :D

Stratejist-

Yasaklı
oyun bilgin olsaydı saldıran arkadaşın kesimlerine bakardın kaç kere ordu sıfırladığını yeniden bastığını anlardın
aynen. tm kardeş hadi sal biraz burayı git s4rının koyu kım almıs sıakyet et onu ne biliyim başka şeyler araştır şikayet et. Ama o attığın sinek gibi mide bulandırma. ciddiye alınacak biri değilsin ama mide bulandırıyorsun. Bak bu w kazanırız gelirsin ya knk oyun için olur falan dersin gene diyeceğim şey bu. Bundan sonra hiçbir w de ne bana yaz ne benle muhattap ol. Kaliten yok.. Çapadan farkın yok.

eNeJota

Acemi
O kami biraz yordu bugun sizi 13 surda kademesiz askerle baya asker kestirdiginiz icin tesekkurler :) bununla ovunuyosaniz cok acinasi bir durum. Gunun saldirgani da yaninda hediyesi.

LaFleur01-

Milis
aynen. tm kardeş hadi sal biraz burayı git s4rının koyu kım almıs sıakyet et onu ne biliyim başka şeyler araştır şikayet et. Ama o attığın sinek gibi mide bulandırma. ciddiye alınacak biri değilsin ama mide bulandırıyorsun. Bak bu w kazanırız gelirsin ya knk oyun için olur falan dersin gene diyeceğim şey bu. Bundan sonra hiçbir w de ne bana yaz ne benle muhattap ol. Kaliten yok.. Çapadan farkın yok.
Sen çok çapsızsın Abidin, 81 de forum da kavga ettik diye sana whatsapptan yazdım oyun için hakaret ettik o worldde kaldı diye, şimdi bunu demem yanlış mıydı ve neden aramızdaki özel konuşmaları herkesin içinde konuşuyorsun ? İşte bu yüzden kimse seni ADAM yerine koymuyor sen sinek bile değilsin hamam böceğisin üstüne basıp ezeceğim seni :cool:

ZeRo54

Yasaklı
O kami biraz yordu bugun sizi 13 surda kademesiz askerle baya asker kestirdiginiz icin tesekkurler :) bununla ovunuyosaniz cok acinasi bir durum. Gunun saldirgani da yaninda hediyesi.
Canım benim senin attığın asker bile değil farkındamısın:d sen o adkeri 2 hafta basıcan ama bizim arkdaşlar 5saatte 50mız kılıç basacak :p

Durum
Konu yanıtlara kapalı.