HAMLE vs BRO+SAHI+REQUIEM

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Gözlüklü Cani

Kılıç Ustası
Ahhahaha anladım anladım takılayım dedim biraz :D Yazdığınızı tekrar okursanız aslında yanlış kelimeleri tekrar düzeltebilirsiniz. Ya da otomatik düzeltme gibi bir eklenti ekleyebilirsiniz tarayıcınız üzerine. Herkesi kurtarmış olursunuz bu sayede :p
Dili algılayamıyor otomatik düzeltmeler maalesef. Bu sebep ile kullanamıyor. Kendisi yine de öneriniz için teşekkürlerini iletiyor. Anlayamazsınız diye benden yazmamı rica etti.

GOGGİNS

Milis
Oyunu tek başınıza oynamaya alıştığınızdan böyle düşünüyosunuz. Benim yapmadığım yağmayı etrafımdaki 10 oyuncu topluyo zaten illa tüm hamları ben alayım diye bi kafa yok. Neyse kime anlatıyorum banane nasıl oynarsanız oynayın sanki ben hamledeyim. Herkese iyi akşamlar.
Herkes bu abi gibi düşünceli olsun,ben 3 gündür yağma yapmıyorsam ben değil çevremdekiler gelişsin diye yaptım,ben 50 köye gidip 1 k ham alayım da klandaşlarım 3k köye gidip 100 k ham alsınlar.Hamle klanı bu hamleyi nasıl göremedim yuh...

Sanchex

Kılıç Ustası
1-2k falan hamleden yağma çekebildim gibi de uzak kalıyor. @WWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW nin köyünü alırsam daha iyi olacak gibi. Köyü bana vereceğine söz verdi zaten dün fazla değerlenmeden oralar pazarlıklara başlayayım.

Gece bonusunu hangi saate ayarlamam lazım oradan gece bonusunda köy alabilmek için bilen var mı?

levia

Mızrakçı
1-2k falan hamleden yağma çekebildim gibi de uzak kalıyor. @WWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW nin köyünü alırsam daha iyi olacak gibi. Köyü bana vereceğine söz verdi zaten dün fazla değerlenmeden oralar pazarlıklara başlayayım.

Gece bonusunu hangi saate ayarlamam lazım oradan gece bonusunda köy alabilmek için bilen var mı?
dün yağma bugün gece bonusunu öğrendin kanka yarın da nasıl ordu basman gerektiğini anlatcam sabaha karşı burada ol

Sanchex

Kılıç Ustası
senin ayarlaman bi şeyi değistirmiyor rakibin gece bonusu önemli :D
Kendi gece bonusumun başlangıcında girmem gerekiyor kandırma insanları.
dün yağma bugün gece bonusunu öğrendin kanka yarın da nasıl ordu basman gerektiğini anlatcam sabaha karşı burada ol
Mızrak basıyordunuz balta bastık. Şimdi gene kılıçlar ortaya çıktı sanırım tam çözemedim. Eğer olur da öğrenirsem burda paylaşıcam.

WWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW

Kılıç Ustası

Ohoo gece bonusu bilmemne onuda ben mi ayarlayayım beleş köy vericez daha gece bonusu şaval gaval diyosun şöyle yapalım bence sen önce bu oyunun dinamiklerini öğren ondan sonra böyle işlere kalkış sinirleniyorum heran köy verme fikrimden vazgeçebilirim :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.