Biraz magazin. Sanchex'in apoletleri neden söküldü?

LaFleur01-

Baltacı
Bizde de böyle bir g var biraderim... Siz ileride muhtaç kalırız diye herkese üfleyerek yaklaşırken biz söve söve ....
Yani o kadar ki, klanlara yada insanlara değer vermiyorsunuz kendi menfaatleriniz için her şeyi yapıyorsunuz. Klanların aleminin paşası siz misiniz ? Herkes sizin emriniz altında mı oynayacak ??? Komiksiniz gerçekten neyse ben niye sana cevap veriyorsam sen takıl kendi çapında...

Meto.

Yasaklı
Bi dk kapı çalıyor biri geldi galiba Lafleur senin tanıdığın biri sanırım..

Gözlüklü Cani

Kılıç Ustası
Yani o kadar ki, klanlara yada insanlara değer vermiyorsunuz kendi menfaatleriniz için her şeyi yapıyorsunuz. Klanların aleminin paşası siz misiniz ? Herkes sizin emriniz altında mı oynayacak ??? Komiksiniz gerçekten neyse ben niye sana cevap veriyorsam sen takıl kendi çapında...
Klan kurallarına uymayan ihraç edilir diye defalarca kez söylemiş olmamıza rağmen hala aynı şeyleri tekrar ediyor olmanız sadece tek bir anlama gelir o da sizin derdinizin insanlara verilen değer olmadığı. Algı yapmaya çalışıyorsunuz herhalde ama pek bir faydası oluyor mu bilmem. Siz soruyorsunuz insanlar neden ihraç ediliyor diye. Ben açıklama yapıyorum tekrar soruyorsunuz. Ekran görüntüsü atıyorum ama bir daha. Sizin derdiniz insanlar falan değil sizin derdiniz kendinizi nereden kurtarabileceğiniz. Çamur at izi kalsın mantığı nereden karalayabilirsem. Klanlar alemini bilmem paşasını bilmem kim kimin emrinde oynayacak onu da bilmem. Fakat bu klanın belirli kuralları var ve o kuralları da bu klanın yönetimi koyar. Uymak istemeyen çıkıp gider ya da toplanır. Gayet basit. Bu saatten sonra hala aynı muhabbeti devam ettirmeniz de bu söylediklerimi desteklemekten başka bir işe yaramaz. Size suç bulmuyorum. Gözlemlediğim kadarı ile aile aile terbiyesinden mahrum kalmışsınız. Sorunu kendinizde aramayın. Bayram boyunca iyi çalışmalar dilerim.

LaFleur01-

Baltacı
Klan kurallarına uymayan ihraç edilir diye defalarca kez söylemiş olmamıza rağmen hala aynı şeyleri tekrar ediyor olmanız sadece tek bir anlama gelir o da sizin derdinizin insanlara verilen değer olmadığı. Algı yapmaya çalışıyorsunuz herhalde ama pek bir faydası oluyor mu bilmem. Siz soruyorsunuz insanlar neden ihraç ediliyor diye. Ben açıklama yapıyorum tekrar soruyorsunuz. Ekran görüntüsü atıyorum ama bir daha. Sizin derdiniz insanlar falan değil sizin derdiniz kendinizi nereden kurtarabileceğiniz. Çamur at izi kalsın mantığı nereden karalayabilirsem. Klanlar alemini bilmem paşasını bilmem kim kimin emrinde oynayacak onu da bilmem. Fakat bu klanın belirli kuralları var ve o kuralları da bu klanın yönetimi koyar. Uymak istemeyen çıkıp gider ya da toplanır. Gayet basit. Bu saatten sonra hala aynı muhabbeti devam ettirmeniz de bu söylediklerimi desteklemekten başka bir işe yaramaz. Size suç bulmuyorum. Gözlemlediğim kadarı ile aile aile terbiyesinden mahrum kalmışsınız. Sorunu kendinizde aramayın. Bayram boyunca iyi çalışmalar dilerim.
Ekran görüntüsünü ben görmedim :) Neyse ben kamuoyunun takdirine bırakıyorum. İyi bayramlar dilerim sayın cani bey.

Gözlüklü Cani

Kılıç Ustası

LaFleur01-

Baltacı
böyle ss değil hani asker ayarlarından bakarsın askeri yok dersin ihraç edersin ya o ss neyse bende arkadaşı ararım sana bunu bunu yazıyorum sende şöyle cevap yaz diye yazar buraya ss atarım yarın bir gün kabul görülür :)

Gözlüklü Cani

Kılıç Ustası
böyle ss değil hani asker ayarlarından bakarsın askeri yok dersin ihraç edersin ya o ss neyse bende arkadaşı ararım sana bunu bunu yazıyorum sende şöyle cevap yaz diye yazar buraya ss atarım yarın bir gün kabul görülür :)
Attığımız her oyuncunun asker durumunun Kraliçemize iletmek için arşivliyoruz hemen göndereyim. Desem de pek bir beklentiniz olmasın. Siz kimsiniz ki sizi ikna etmeye çalışayım. Sordunuz diye malumat alıp yanıt verdim. İsterseniz inanmak zorunda değilsiniz. Nasıl olsa dediğiniz gibi olsa bile elinizden gelen ya da yapabilecek bir şeyiniz yok.

LaFleur01-

Baltacı
Attığımız her oyuncunun asker durumunun Kraliçemize iletmek için arşivliyoruz hemen göndereyim. Desem de pek bir beklentiniz olmasın. Siz kimsiniz ki sizi ikna etmeye çalışayım. Sordunuz diye malumat alıp yanıt verdim. İsterseniz inanmak zorunda değilsiniz. Nasıl olsa dediğiniz gibi olsa bile elinizden gelen ya da yapabilecek bir şeyiniz yok.
Birkaç saatir konuşuyoruz bu kadar konuştuktan sonra siz kimsiniz demeniz yakışmadı cani bey

Gözlüklü Cani

Kılıç Ustası
Birkaç saatir konuşuyoruz bu kadar konuştuktan sonra siz kimsiniz demeniz yakışmadı cani bey
Elinizde bir şey yapabilecek bir gücün olmadığını betimlemek için söyledim. Yoksa sizinle şahsi olarak bir problemim yok. Fakat bazen sinirlerinize hakim olamayıp haddinizi aştığınızı düşünüyorum. Birkaç saattir konuşuyorsak ve siz benim lafıma inanmıyorsanız da böyle bir şey söylemeye hakkınız yok demektir.

LaFleur01-

Baltacı
Elinizde bir şey yapabilecek bir gücün olmadığını betimlemek için söyledim. Yoksa sizinle şahsi olarak bir problemim yok. Fakat bazen sinirlerinize hakim olamayıp haddinizi aştığınızı düşünüyorum. Birkaç saattir konuşuyorsak ve siz benim lafıma inanmıyorsanız da böyle bir şey söylemeye hakkınız yok demektir.
Aynen öyle şuan gücüm yok, haksız yere köyü alınanları koruyamıyorum ama onların intikamını alabilirim, Bu worldde çok düşman edindiniz bir sonraki dünyada hamle kurulmaz ama kurulursa da bakıp göreceğiz neler olacak :) Hadi selametle.

Gözlüklü Cani

Kılıç Ustası
Aynen öyle şuan gücüm yok, haksız yere köyü alınanları koruyamıyorum ama onların intikamını alabilirim, Bu worldde çok düşman edindiniz bir sonraki dünyada hamle kurulmaz ama kurulursa da bakıp göreceğiz neler olacak :) Hadi selametle.
Ben açık açık söylüyorum işte. Kimsenin haksız yere köyünü almadık. Kuralları ihlal edenleri ihraç ediyoruz. İnanıp inanmamak size kalmış. Ayrıca burası benim ilk dünyam ve buradan sonra başka bir yerde de oynamayı planlamıyorum. Ne olacak ise olsun. Ama bir daha oynayacak olursam gene burada oynamayı isterdim. Forumda alenen yalan söyleyip iftira atan ya da kendi doğruları ile yaşayan birileri ile oynamakta daha iyi. En azından bir plan var.

LaFleur01-

Baltacı
Ben açık açık söylüyorum işte. Kimsenin haksız yere köyünü almadık. Kuralları ihlal edenleri ihraç ediyoruz. İnanıp inanmamak size kalmış. Ayrıca burası benim ilk dünyam ve buradan sonra başka bir yerde de oynamayı planlamıyorum. Ne olacak ise olsun. Ama bir daha oynayacak olursam gene burada oynamayı isterdim. Forumda alenen yalan söyleyip iftira atan ya da kendi doğruları ile yaşayan birileri ile oynamakta daha iyi. En azından bir plan var.
:eek:

Anarşist*

Yasaklı
Plana sadık kal

Sanchex

Kılıç Ustası
valla ben her yerde söyledim panayır yaptılar adamları çağırdılar tek stratejileri buydu herkesi harcayacaklar herkesiiii zaten ekipleri farklı yerlere gönderiyorlar haritaya dikkatli bakarsan örnek veriyorum 3 yönetici 3 yabancı adam haritaya ışınlatılıyor daha sonra bu yöneticiler o adamları ya bıktırarak yada klandan atarak köylerini alıyor... Enesimi hafife almayın çok büyük ztratejisttir kendisi
Stratejisini çözdüğümü ona özel mesajla iletmiştim. Savaş etiğine uygun olmayan sinsi bir strateji...

Anarşist*

Yasaklı
Ya batarız ya çıkarız. Herkesin takip ettiği kötü bir plan kimsenin takip etmediği iyi bir plandan daha iyidir. Yanlış düşünüyorsam düzeltiniz.
Yapılan stratejilere karşı pakt olan klanlar da bı cok plan grafiği oluşturuyorlar . Şahsen ben görmek istiyorum Enes'in stratejisini. İster bro üzerinde ister sahi üzerinde. 81 . Dünyada inatciliklariyla kullerinden dogmuslardi şahidim. Ama 84. Dünyada bu haritadan düşman paktı içerisinden yararak cikabilirse tebrigimi ederim. Playerlik konusunda saygı duyduğum bı kaç insan arasında yerini alır. Şahsım adına konuşuyorum sallıyorum ugrasiyorum ama herşey muziplik için. Benim gördüğüm tek yanlış gelen şey çok içiçe bı yerleşim planı olması. Onunda vardır tabiki bı bildigi

LaFleur01-

Baltacı
bakın hamle kurallarına uymayan oyuncular buldum hemen klandan atıp köylerini alın kurallara uymamanın sonucunu görsünler çok oyuncu var ama son iki günde kurallara uymayanlardan bazılıarını koydum birde içlerinde torpilli olanlar var virane gibi wwwwwwwwwwww gibi bakalım diğer barbar alanı atıp topladıkları gibi bu torpillileride toplayacaklar mı

green.png
Barbar köyü (516|560) K551,275Barbarian MyDestiny [HAMLE*]2024-04-07 22:41:38
Barbar köyü (521|581) K5577Barbarian VİRANE [HAMLE!]2024-04-04 16:30:20
green.png
*SUBUTAY* (494|569) K541,303Barbarian WWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW [HAMLE!]2024-04-03 18:35:56
green.png
002 (484|586) K5476Barbarian Huskay38 [HAMLE!]2024-04-03 10:08:22
green.png
Barbar köyü (493|569) K54202Barbarian Cesaret14 [HAMLEs]2024-04-07 20:05:55

Barbar köyü (493|569) K54202Barbarian Cesaret14 [HAMLEs]2024-04-07 20:05:55
green.png
Barbar köyü (508|569) K55819Barbarian Ağaçköy [H@MLE]2024-04-07 20:24:26
green.png
003. (504|584) K55956Barbarian Fable [H@MLE]2024-04-07 17:45:02

imasssges.jpg

Gözlüklü Cani

Kılıç Ustası
bakın hamle kurallarına uymayan oyuncular buldum hemen klandan atıp köylerini alın kurallara uymamanın sonucunu görsünler çok oyuncu var ama son iki günde kurallara uymayanlardan bazılıarını koydum birde içlerinde torpilli olanlar var virane gibi wwwwwwwwwwww gibi bakalım diğer barbar alanı atıp topladıkları gibi bu torpillileride toplayacaklar mı

green.png
Barbar köyü (516|560) K551,275BarbarianMyDestiny [HAMLE*]2024-04-07 22:41:38
Barbar köyü (521|581) K5577BarbarianVİRANE [HAMLE!]2024-04-04 16:30:20
green.png
*SUBUTAY* (494|569) K541,303BarbarianWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW [HAMLE!]2024-04-03 18:35:56
green.png
002 (484|586) K5476BarbarianHuskay38 [HAMLE!]2024-04-03 10:08:22
green.png
Barbar köyü (493|569) K54202BarbarianCesaret14 [HAMLEs]2024-04-07 20:05:55

Barbar köyü (493|569) K54202BarbarianCesaret14 [HAMLEs]2024-04-07 20:05:55
green.png
Barbar köyü (508|569) K55819BarbarianAğaçköy [H@MLE]2024-04-07 20:24:26
green.png
003. (504|584) K55956BarbarianFable [H@MLE]2024-04-07 17:45:02

48726 adlı eklentiyi görüntüle
Canımız ne isterse onu yapacağız. Siz de forumdan kraliçelik yapmaya devam edeceksiniz. Yönetime güvenmeyen var ise şahi klanına geçsin de beyefendi mutlu olsun. Belki kazanır. Forumda bu kadar adam var. Bro klanından da bir sürü kişi var sizin kadar ödü patlayan görmedim. Devam edin böyle belki kazanırsınız.