Biraz magazin. Sanchex'in apoletleri neden söküldü?

ShexWear**

Çaylak
Ağlama duvarına gidin beyler bir hamledir ağzınızdan düşmüyor bir türlü :D ulen 4 klan hamleye karşı oynuyorsunuz halen hamle de hamle :D özellikle lafleur sen işinde iyisin ama daha iyi aglaman lazım böyle zevk vermiyorsun

LaFleur01-

Milis
Ağlama duvarına gidin beyler bir hamledir ağzınızdan düşmüyor bir türlü :D ulen 4 klan hamleye karşı oynuyorsunuz halen hamle de hamle :D özellikle lafleur sen işinde iyisin ama daha iyi aglaman lazım böyle zevk vermiyorsun
dayımın oğlu nasılsın yoktun uzun zamandır, ama siz worlde 1200 kişi geldiğinizde orhan abi gayet adil bir savaş olacak diyordu hatta ztratejizt beyefendi heryerde favori hamle klanı diplomasiye ihtiyaç yoktu diyoru sen böyle konuşarak ağlamış sayılıyorsun şuan 600 kişi kalmanız sizin sorununuz bot script multi kullanmayacaktınız ve kendi adamlarınızı toplamayacaktınız.

ShexWear**

Çaylak
dayımın oğlu nasılsın yoktun uzun zamandır, ama siz worlde 1200 kişi geldiğinizde orhan abi gayet adil bir savaş olacak diyordu hatta ztratejizt beyefendi heryerde favori hamle klanı diplomasiye ihtiyaç yoktu diyoru sen böyle konuşarak ağlamış sayılıyorsun şuan 600 kişi kalmanız sizin sorununuz bot script multi kullanmayacaktınız ve kendi adamlarınızı toplamayacaktınız.
İyiyim sağ ol sen nasılsın ?
Bizden kimse durduk yere bi klanın ıc işlerine karışmak yada klan ısmını agzından düşürmemezlik yapmadı. Siz hamleye bugun ne yazsam diye düşünüp foruma giriyor gibisiniz. Ağlayan biz değiliz şu forumu okuyan aglayanın kim oldugunu beynini kullanmadan bile görebilir. Ayrıca diplomasiye ihtiyacımız yok ve halen favori klanız raadke :)

ZeRo54

Yasaklı
La senin kutruk açın 81 de tokatnlanmak nerde 1200 kişi girdik yok 1500 2000 ne bış yaptın. Ama senin o çevenin kapanma vakti geldi azkaldı bekle

LaFleur01-

Milis
İyiyim sağ ol sen nasılsın ?
Bizden kimse durduk yere bi klanın ıc işlerine karışmak yada klan ısmını agzından düşürmemezlik yapmadı. Siz hamleye bugun ne yazsam diye düşünüp foruma giriyor gibisiniz. Ağlayan biz değiliz şu forumu okuyan aglayanın kim oldugunu beynini kullanmadan bile görebilir. Ayrıca diplomasiye ihtiyacımız yok ve halen favori klanız raadke :)
diplomasiye ihtiyacın yoksa konuşmayacaksın emmi ;)

LaFleur01-

Milis
Broylada savaş galimdeyizde die burda buna güvenerek erkeklik yapıyosun.Bak sana diorum dünya döner çok boş yapma sana abi tavsiyesi ağlarsın
Yani diyorsun ki, düne kadar hamle en iyi klandı favoriydi savaşmadan multi ve kendi oyuncularını topladı şimdi yaptığı usulsüzlükler konuşulunca ve klandaki oyuncular huzursuz olduğundan, dağılacaklarını hissedip herkesle diplomasiye açığız diyor bravo tebrikler....

LaFleur01-

Milis
Ben konuyu anlayamadım şahi klanı hamle oyuncularını kendisine mi çekmeye çalışıyor şimdi?
Çeksek şimdiye çekerdik hocam nerden baksan klanınızın yüzde 25 i mesaj atmıştır kurtarın beni demiştir... Diğer yarısıda broya yazmışsa kaldı sana klanın yarısı. Diktatör enes ten bizi kurtar diyorlar.

LaFleur01-

Milis
Ben konuyu anlayamadım şahi klanı hamle oyuncularını kendisine mi çekmeye çalışıyor şimdi?
Bu arkadaş ne yaptıda köyü alındı taze taze bilgi verir misin canım kardeşim

red.png
ŞAHİNTEPESİ (510|584) K553,404By Efsane Bernoulli [HAMLEs]2024-04-07 17:35:17

Bu arkadaş ne yaptıda köyü alındı taze taze bilgi verir misin canım kardeşim

Veremem çünkü bilmiyorum. Tek emin olduğum şey klan kurallarını ihlal etmiş olduğudur. Ayrıca şahi klanına geçmek isteyen ve hamle yönetimine güvenmeyen oyuncular var ise bu durumu forumda drama queen olmak için kullanmak yerine klanınıza kabul edebilirsiniz. Hem belki kazanırsınız böylelikle.

LaFleur01-

Milis
Veremem çünkü bilmiyorum. Tek emin olduğum şey klan kurallarını ihlal etmiş olduğudur. Ayrıca şahi klanına geçmek isteyen ve hamle yönetimine güvenmeyen oyuncular var ise bu durumu forumda drama queen olmak için kullanmak yerine klanınıza kabul edebilirsiniz. Hem belki kazanırsınız böylelikle.
Evet canım kardeşim kesinlikle kuralları ihlal etmiştir. Bence herkes bir gün arayla kural ihlal ediyor ya en iyisi siz mesela kapamaya 150 kişi girecek ya o adamları bir klana alın ve diğer klandakileri toplayın bir an önce ki daha da uğraşmazsınız işiniz kolaylaşır. Her gün birini almakla uğraşmak zor olur toplu halde çözün bu işi.

LaFleur01-

Milis
Neyse kardeşler işlerim yoğun bayramda da çalışacağım bu aralar foruma giremeyebilirim Allah'a emanetsiniz.

ShexWear**

Çaylak
diplomasiye ihtiyacın yoksa konuşmayacaksın emmi ;)
Anlaşamıyoruz senınle. Onu anlatmaya calısıyorum sana zaten bir susun artık hergün hamle hamle hamle yazıp durma. Bütün dünya ile sa yapmışsın halen hamle diyorsun bizde herkes düşmanken sizin kadar konuşmuyoruz kendı klanına bak. Gelip buraya hamle oyuncularına bunu yapmış yok hamle şöyle böyle diye manipule etmeyi bırak oyununa bak. Hamlenin yerinde olsaydın karşı pakt için herhalde forumdan bir saniye cıkmazdın :D

LaFleur01-

Milis
Anlaşamıyoruz senınle. Onu anlatmaya calısıyorum sana zaten bir susun artık hergün hamle hamle hamle yazıp durma. Bütün dünya ile sa yapmışsın halen hamle diyorsun bizde herkes düşmanken sizin kadar konuşmuyoruz kendı klanına bak. Gelip buraya hamle oyuncularına bunu yapmış yok hamle şöyle böyle diye manipule etmeyi bırak oyununa bak. Hamlenin yerinde olsaydın karşı pakt için herhalde forumdan bir saniye cıkmazdın :D
Valla dostum foruma tarafsız bakan karar versin siz mi bize biz mi size sallıyoruz, herşeyi geçtim reise bile salça oluyorsunuz. Ve ben tek başıma geliyorum buradayım siz 4-5 kişi birden gelip ortalığı karıştırma peşindesiniz 1 vs 5 yapıyorum :p

Meto.

Yasaklı
Bizde de böyle bir g var biraderim... Siz ileride muhtaç kalırız diye herkese üfleyerek yaklaşırken biz söve söve ....